• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

7278608

עדכון גרסה לגלקסי S2

4 תגובות בדיון זה

שלום אני רוצה לעדכן לגרסה האחרונה של המכשיר וגם להיות root אבל יותר חשוב לי כרגע זה לעדכן.

* ללכת לבצע את זה אצל זאת לא אפשרות בשבילי. וגם דרך KIES לא אפשרי

המכשיר שלי הוא 2.6.35.7-IT9100TJIKJ1

תודה

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא ממש מובנת השאלה שלך, אתה רוצה לעדכן אבל לא לגריסה של ? אתה מתכוון לזה שאתה בעצם רוצה מקוסטם ולא של אחת מהמפעילות.

ויש המון מדריכים ברשת, תריץ חיפוש קטן.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

םםאני רוצה של פשוט הם לא יכולים לבצע את זה בשבילי מכיוון שהטלפון נעול בצורה מסויימת דרך העבודה ניסיתי לחפש את הרום

שמתאים למכשיר ולא מצאתי באף מקום את הסוג הזה בשביל שאני יוכל לבצע את זה

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עדיין לא מובן מה אתה רוצה ... אבל ננסה לעזור ,קודם כל אין דבר כזה נעול בשום צורה שסלקום לא יכולים לעדכן .

שנית אם ואם אתה רוצה לשדרג יש המון מדריכים והורדות של רום מקורי של בגירסתו האחרונה .

2.6.35.7-IT9100TJIKJ1 זה לא המכשיר שלך ... הסבר : יש לך I9100T שה T זה סתם עוד דגם אבל כל רום מתאים לו,

JIKJ1 זה סוג של מודם שזה של ויש גירסה חדשה יותר ואולי ברום החדש שלהם זה כבר מעודכן ואם לא אז יש אפשרות לעשות זאת גם לזה יש המון מדריכים . 2.6.35.7 גירסה של אנדרויד שמותקן עכשיו ו אתה רוצה ICS 4.0.3 . לסיכום או שתתעקש מול שיעדכנו לך או תחפש רום של בגוגל ולא חסר מדריכים.

**ולא הגיע הזמן לעזוב את סלקום ??

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• cd140201.zip (~18MB) - Bootable CD image   usb140201.zip (~18MB) - Files for USB install   How to make the CD   Unzipped, there should be an ISO image file (cd??????.iso). This can be burned to CD using whatever burner program you like, most support writing ISO-images. Often double-clikcing on it in explorer will pop up the program offering to write the image to CD. Once written the CD should only contain some files like "initrd.gz", "vmlinuz" and some others. If it contains the image file "cd??????.iso" you didn't burn the image but instead added the file to a CD. I cannot help with this, please consult you CD-software manual or friends. The CD will boot with most BIOSes, see your manual on how to set it to boot from CD. Some will auto-boot when a CD is in the drive, some others will show a boot-menu when you press ESC or F10/F12 when it probes the disks, some may need to have the boot order adjusted in setup.   How to make an bootable USB drive Copy all the files that is inside the usbXXXXXX.zip or on the CD onto an USB drive, directly on the drive, not inside any directory/folder. It is OK if there are other files on the USB drive from before, they will not be removed. Install bootloader on the USB drive, from command prompt in Windows (start the command line with "run as administrator" if possible) X:syslinux.exe -ma X: Replace X: with the drive letter the USB drive shows up as (DO NOT USE C:) If it seems like nothing happened, it is usually done. However, a file named ldlinux.sys may appear on the USB drive, that is normal. It should now in theory be bootable. Please know that getting some computers to boot from USB is worse than from CD, you may have to change settings, or some will not simply work at all.
    • נייח או נייד איזה מתאם בין הדיסק והמחשב מה אתה מנסה לעשות לא ברור  
    • ללכת על מעבד AMD בזמן הזה לא שווה לדעתי מכיוון שאנחנו כבר יודעים שהם ישיקו את Zen ברבעון הראשון של 2017 אם אני לא טועה. הפלטפורמה עצמה של AMD ישנה מאוד , ללכת על הפלטפורמה החדשה ביותר של אינטל עם i3 6100 יהיה לך יותר טוב גם כי הביצועים לרוב טובים יותר* למרות שזה שתי ליבות, וגם DDR4 וPCI-E 3.0.   *במידה ואתה מתכנן אוברקלוקינג ל FX8350 לאזור ה4.4GHz אז הוא יהיה עדיף מבחינת ביצועים. ** אם אתה כבר מעכשיו מתכנן אוברקלוקינג אז אתה גם יכול להשקיע בלוח z170 ולהתקין ביוס שמאפשר אוברקלוקינג למעבדי אינטל סקיילייק לא מסדרת K בעזרת BCLK וכך לעשות OC ל i3 6100 או כל מעבד יעיל יותר.   מפרט ב4000 לא כולל כרטיס מסך :  http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=87162 זה 3500 ש"ח כי השארתי לך מקום למארז שאתה תתחבר אליו יותר כי זה יותר טעם אישי לדעתי.   או שקנה את ההכי טוב שאפשר מINTEL כרגע למיינסטרים (לא מדבר על LGA2011) או לחכות להשקה של Zen וללכת כבר על 8 ליבות 16 נימים שלהם (שיהיה למיינסטרים כמובן)  
    • פרטים על תקציב ותאריך הקניה של הקונה: תקציב: 300 חריגה מקסימלית:  350   מה השימושים העיקריים-גיימינג   באילו משחקים תשחק? watch dogs 2,The Witcher 3,gta v,froza horizon 3,Doom אני רוצה להיות יכול להריץ את המשחקים האלה על low זה מספיק לי והותר. מפרט המחשב:http://speccy.piriform.com/results/lAfuZlDUakckEEdHrJEfPhj   איזה מסך יש לכם או מה גודלו? מה הרזולוציה המקסימלית שמהסך תמך בה?pilot 24 full hd  ומסך טלוויזיה muller 40 led full hd המחשב יהיה מחובר לשתי מסכים אז אני צריך כרטיס שתומך בשתי מסכים.   ספק כוח: (תמונה)