GTX 580 מגיע ל 74 מעלות - והמחשב מבצע RESTART - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 580 מגיע ל 74 מעלות - והמחשב מבצע RESTART

--Shadow--

Recommended Posts

שלום,

כנראה שסוף סוף מצאתי את הבעיה ל CRASH שיש לי עם BF3.

בצעתי בדיקה עם STRESS TEST , ולאחר בערך שתי דקות, בעת שהכרטיס מסך הגיע ל 74 מעלות - המחשב ישר נתקע ומיידית לאחר מכן RESTARTING.

לממש אחראיות? יכול להיות שיש בעיה נוספת - (למרות שאצלי הוא איכותי) ?

מפרט בצד, אודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' עצמה נראית לי די נוחה למאמץ מלא. ניסית לבדוק כשכל הרכיבים ב-stock ? (ז"א בלי OC למעבד וכו').

אם יש קריסות בסטוק, וכל כך פשוט לשחזר את הבעיה, הייתי פועל בסדר הבא (+בדיקה לאחר כל אחד מהשלבים):

1. נסה דריברים אחרים, במיוחד אם הבעיה התחילה לאחרונה (לאחר עדכון דריבר).

2. עדכוני ביוס לכל מה שניתן.

3. התקנת מע' הפעלה נקייה (ב-dualboot על מחיצה נפרדת, אם רוצים לשמור על הקיים למקרה שהבעיה נשארת)

4. במידת האפשר - בדיקת הכרטיס במחשב אחר (שלילת בעית חומרה אחרת \ קונפיגורציה והספק)

5. מימוש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולות להיות בעיות תוכנה, בעיות חשמל ובעיות התחממות

אחריי שהמחשב נתקע ומהר עשית ריסט והתחלת לשחק שוב (כשהכרטיס עדיין חם), האם הוא נתקע מהר יותר בהתאמה בפעם השניה ?

בעיות חשמל יכולות להיות קצת מסובכות למציאה ולא קבועות (בעיות שמופיעות ונעלמות ללא חוקיות מסויימת). תבדוק אם יש קבלים מנופחים בלוח, בכרטיס מסך ובספק. איזה ספק יש לך ?

ההגנה של UPS (בקטע של "מה היה קורה בהפסקת החשמל אם לא היה אותו") מסתכמת בהגנה ממקרה של ספק שרוף (או ספק שנשרף ושרף איתו חומרה אחרת). אין לו השפעה בכלל על בעיות חשמל מהסוג הזה, שמתחילות בתוך המחשב ולא מגיעות מבחוץ. לכן הוא לא פקטור בכלל

בעיות התחממות יכולות להיות בקטע שרכיב מתחמם ומתחיל לעבוד לא נכון. בן כמה הכרטיס מסך ? יכול להיות שהחומר התייבש ?

סוג אחר של בעיות התחממות קשורות לניתוק הלחמה בציפ. כשהציפ מתחמם הוא מתפשט ומושך את ההלחמות שלו במעגל. אם ההלחמות חלשות בשלב מסויים (כמו שחוט ברזל נשבר אם מקפלים אותו קדימה ואחורה הרבה פעמים) הלחמה כלשהיא תישבר - ואז יכול לקרות שכשהכרטיס קר 2 החתיכות נוגעות והוא עובד, כשהוא מתחמם החתיכות מתרחקות וההלחמה מתנתקת (וזה יקרה שוב ושוב בטמפ' מסויימת). זה התקלה שמתקנים לפעמים אל ידיי אקדח חום או חימום הכרטיס בתנור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, מספר עדכונים:

הסרתי לחלוטין את הדרייבר וגם שימוש ב DRIVER SWEEPER . התקנתי את הדרייבר האחרון.

הפעם שאני בדיקת stress test והכרטיס מסך מגיע ל 74 מעלות -הודעה פתאום קופצת ומצהירה שיש בעיות עם הדרייבר ב KERNEL MODE.

לאחר מכן המחשב נתקע.

עליה מחדש של המחשב גורם למסך להיכבות ׁ(ֹׁׂׂSLEEPׁׂׂׂׂׂׂ בדיוק ברגע שיש צליל של עליית ה WINDOWS

מה קורה פה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אומר sleep ?

המחשב באמת ב sleep ? (מנורת ה power במארז משנה צבע או מצב, אין תגובה ל num lock בלוח המקשים)

או שהוא נתקע ? (מנורת ה power נשארת כמו שהיא אבל num lock לא מדליק/מכבה את הלד)

או שהוא עובד רגיל והמסך שחור ? (num lock מגיב וגם יש פעילות דיסק קשיח וכו)

מה קורה אם אתה עולה ל safe mode ? למערכת לינוקס מ CD או ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבד "רגיל" והמסך שחור - רק הנורה של המסך דלקה בצבע כתום בדויק כמו המצב שהמסך לא נמצא בפעילות זמן מה.

ריבוט נוסף והמחשב עלה תקין.

אם יש עוד דרך לטפל בבעיה חוץ מהתקנה נקיה של ה ? אין לי מחשב נוסף לבדוק בו את הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בהכרח בעיה של מערכת ההפעלה, יכול להיות חומרה

תבדוק את הכרטיס מסך במחשב של חבר, ואת שלו במחשב שלך

תיצור או CD של ותעלה אותו במחשב, תנסה להגיע איתו לבעיות האלה אם הם קורות או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת תם אם יורשה.

איזה דרייבר מותקן עבור כרטיס המסך הזה?

משום שלאחרונה (8 חודשים אחרונים) Nvidia מפשלת נורא עם הדרייברים שלה וקיימים אין ספור דיווחים על התחממויות לא מוסברות ועוד שלל בעיות עם כרטיסי המסך של נוידיה להם מותקנים הדרייברים העדכניים

בכל מקרה אפילו יש נושא נורא מפורט על העיניין הזה פה בנעוץ

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=124642.msg4490246#msg4490246

הייתי ממליץ לבדוק את עיניין הדרייבר לפני שמתחילים לבצע בדיקות חומרה למינהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ֶ^ תודה אני אבדוק את זה עכשיו.

אתקין אחד ישן - 295

עדכון: דרייבר ישן לא עוזר...המחשב עדיין נתקע או מבצע RESTART לאחר שמגיע ל 76 מעלות במבחן של .

המחשב באחראיות אביא אותו מחר ל IQPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...