אני רוצה לקנות מחשב נייד בחול ולהביא לארץ השאלה האם יש מיסים כלשהם? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לקנות מחשב נייד בחול ולהביא לארץ השאלה האם יש מיסים כלשהם?

נחשקוברה

Recommended Posts

על ייבוא מחשבים ניידים חל מע"מ (על מחיר המחשב + מחיר המשלוח!). בנוסף כמובן יש את עלות המשלוח עצמו (ומשלוחים מבוטחים אינם זולים כלל) וחריטת מקלדת עברית.

לגבי אחריות, הרי שהפרטים מופיעים במפורש, שחור על גבי צהוב, קצת מתחת למפרט. אני מציע לך לברר מול במייל האם אפשר להעביר את האחריות לנציגיהם בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ייבוא מחשבים ניידים חל מע"מ (על מחיר המחשב + מחיר המשלוח!). בנוסף כמובן יש את עלות המשלוח עצמו (ומשלוחים מבוטחים אינם זולים כלל) וחריטת מקלדת עברית.

לגבי אחריות, הרי שהפרטים מופיעים במפורש, שחור על גבי צהוב, קצת מתחת למפרט. אני מציע לך לברר מול במייל האם אפשר להעביר את האחריות לנציגיהם בארץ.

אתה היית ממליץ לי לקנות מחול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי נסיון כלשהו בקניית חלקי מחשב בחו"ל, אך לא מחשבים שלמים. בנוסף, מעולם לא יצא לי לממש אחריות על רכיב שלא קניתי בארץ. בקיצור, כאן אני לא יכול לייעץ לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבאתי אחד איתי מחו"ל, ועוד אחד הוזמן מאיביי (שניהם של דל)

בשני המקרים, קבלתי שירות במסגרת אחריות בארץ ללא בעיות בכלל.

אני משתמש במדבקות מטעמי נוחות בלבד, ולכן לא היה לי צורך לחריטה.

מבחינת מיסים - המחשב על המחשב שהוזמן מאיביי, שלמתי פרט למשלוח, מע"מ בסך 16 אחוז בלבד (אין מכס על מחשבים)

לשאלותך האחרות, לא ברור כמה כל חברה מכבדת אחריות בינ"ל ולכן מומלץ לברר מול נותן השירות לפני הזמנה כדי לא להתקע.

במידה והפרש המחירים לארץ שווה או נמוך מ-10 אחוז, לדעתי מומלץ לוותר על ה"חיסכון" ולקנות בארץ בשביל השקט הנפשי

המחשבים שקניתי היו בפער של כ-40 אחוז ממחירם בארץ, בהפרש שהגיע לכ-4000 שח למחשב, ולכן היו כדאיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...