מחפש מחשב כולל מסך בסביבות 3500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב כולל מסך בסביבות 3500 ש"ח

OranH

Recommended Posts

שלום,

קודם כל אני אציין שבעבר ביקשתי הצעת מחשב, אך התמקדתי ברכישה מחנות שבזכותכם הבנתי שאינה מתאימה (שוב תודה לכל המעורבים בשכנועים :) ). דחיתי את רכישת המחשב מסיבות שונות, אך כרגע שוב התעורר הצורך ורציתי מפרט מעודכן והפעם כולל מסך מחנות שאתם ממליצים (רצוי כזאת שנותנת שירות באיזור קריות-חיפה).

התקציב הינו בערך 3500 מינוס-פלוס עם מסך. לא בהכרח חשובים היות ואני מתכנן לחבר את המחשב למערכת סטריאו ישנה שיש לי (עד עכשיו עבד טוב), ואני אשקול לרכוש מגבר/רמקולים רק אם לא יחרוג (יותר מדי) מהתקציב.

המחשב נועד בעיקרו לראיית סרטי HD באיכות גבוהה אך גם לעבודה/לימודים (תוכנות אופיס) ומעט MATLAB. אני לא - רוב המשחקים שאני משחק, אם בכלל - בד"כ כמה דורות אחורה אבל הייתי רוצה כרטיס מסך חזק מספיק שלא רק יתאים לסרטים אלא גם במידה מספקת למשחקים.

הנה השאלון, ושוב תודה על העזרה.

1. מה התקציב המקסימאלי? 3500 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אפשר לנצל הכול (למרות שתמיד אשמח אם אחסוך :) )

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עד 500 ש"ח.

2. מה שימושי המחשב ? בעיקר תכני HD אבל גם מעט משחקים.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). MATLAB - מזדמן ולא תכנות כבד.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כמו שאמרתי - המחשב לא מיועד בעיקרו לגיימינג אבל הייתי רוצה שיוכל להריץ משחקים.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). אני רוצה שתמליצו על מסך מתאים בעיקר לצפיית תכני HD. אני פתוח להצעות.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות נראה לי? :/

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. מסך, מקלדת ועכבר - אין עדיפות.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? , אלא אם כן יש המלצה למפרט טוב מאוד שיכול גם לכלול אותם. אבל ממש בסדר עדיפות נמוכה.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 7

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא, אין נסיון בזה.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אם אפשר הרכבה, אבל לא צריך תוכנות.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. עדיף חנות שנותנת שרותים באזור קריות-חיפה.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). כמובן הייתי רוצה התקנים מעודכנים, אך חשוב לי USB3 בשביל חיבור לכונני גיבוי חדשים.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?כ רגע לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה מפרט לשימושים שלך

מעבד I5 חזק

8 גיגה זיכרון

קשיח של 1 טרה

כרטיס מסך חזק לשימושים שלך

מסך מעולה של DELL

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Quad Core I5 2320 Quad Core 3.0GHZ 1155 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪817

קירור למעבד:

ZALMAN CNPS5X SI EDITION - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪129

לוח אם:

Gigabyte GA-B75M-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪379

מארז:

Gigabyte GZ-G1 PLUS Black MidiTower ATX 2x 120 + 1x 80 MM FAN + 430W Seasonic

כמות: 1 - מחיר: ₪425

זיכרון:

4Gb 1600 KINGSTON HYPER X BLUE - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪115

קשיח למחשב שולחני:

Seagate 1TB Sata2 Samsung SPINPOINT F3 Model 32MB - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪429

כרטיס מסך:

Sparkle GTX560 1GB GDDR5 HDMI Retail - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪633

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪95

מקלדת:

Wireless Desktop 800 Microsoft

כמות: 1 - מחיר: ₪115

מסך:

DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM - IPS PANEL - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪799

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4051

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המפרט.

אני לא מעוניין במקלדת או עכבר אלחוטיים - לא סובל אותם. יש הצעה לתחליף פשוט?

בנוסף אשמח להצעות נוספות או לביקורת על ההצעה הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עוד כמה שאלות:

1. הסתכלתי על המפרט באתר היצרן של הלוח GA-B75M-D3H וראיתי שיש לו יציאת SATA3 אחת בלבד והשאר SATA2. האם זה נכון? ואם כן לא כדאי יותר במקרה וארצה להוסיף הארדיסק נוסף? יש חלופות דומות?

2. אני שוקל לרכוש הארדיסק של SATA3 ולא SATA2 כפי שהומלץ, ובנוסף שיהיה 2TB. האם זה כדאי? ואם כן - יש לך המלצה על דגם?

הסתכלתי בעצמי וראיתי שעבור SATA3 עם 2TB בחנות TMS ישנו רק של . האם יש דיעה לכאן או לכאן?

3. האם מעבר להערות שלך המפרט שקיבלתי כאן טוב? תמיד אשמח להצעות מפרט נוספות/ביקורות אחרות

4. האם מישהו מאזור קריות-חיפה רכש כבר מ-TMS בעבר וממליץ? כי אני לא יודע מה לגבי השירות במקרה של בעיה...

שוב תודה,

אורן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם SATA 3 באמת עדיין לא רלוונטי וכדאי לקנות את SATA 2? ואם כן, יש לכם המלצה טובה מחנות TMS ל-SATA 2.

ובנוסף אם מישהו יכול לענות לשאלות הקודמות שלי:

1. הסתכלתי על המפרט באתר היצרן של הלוח GA-B75M-D3H וראיתי שיש לו יציאת SATA3 אחת בלבד והשאר SATA2. האם זה נכון? ואם כן לא כדאי יותר במקרה וארצה להוסיף הארדיסק נוסף? יש חלופות דומות?

2. אני שוקל לרכוש הארדיסק של SATA3 ולא SATA2 כפי שהומלץ, ובנוסף שיהיה 2TB. האם זה כדאי? ואם כן - יש לך המלצה על דגם?

הסתכלתי בעצמי וראיתי שעבור SATA3 עם 2TB בחנות TMS ישנו רק של . האם יש דיעה לכאן או לכאן?

3. האם מעבר להערות שלך המפרט שקיבלתי כאן טוב? תמיד אשמח להצעות מפרט נוספות/ביקורות אחרות

4. האם מישהו מאזור קריות-חיפה רכש כבר מ-TMS בעבר וממליץ? כי אני לא יודע מה לגבי השירות במקרה של בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, אני מצטער שמקפיץ - אבל לא התקבלו תגובות לשאלות האחרונות שלי. אשמח במיוחד לקבל תגובות ממנהלי הפורום או החברה' הקבועים כאן. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הסתכלתי על המפרט באתר היצרן של הלוח GA-B75M-D3H וראיתי שיש לו יציאת SATA3 אחת בלבד והשאר SATA2. האם זה נכון?

כן

ואם כן לא כדאי יותר במקרה וארצה להוסיף הארדיסק נוסף?

רק מסוגל לנצל SATA3 כך שלא יהיה צורך ביותר מחיבור אחד

SATA3 לקשיחים זה גימיק

בדרך כלל ככל שהנפח עולה היחס נפח לשקל משתפר

איזה נפח שלא תבחר קח דיסק מהיר עם לפחות שנתיים אחריות

עם התיקונים המפרט בסדר, ניתן להחליף מעבד ל 3450

חנות זולה עם שירות סביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...