הקיים סיקור איכותי של האייפוד נאנו מהדור האחרון? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקיים סיקור איכותי של האייפוד נאנו מהדור האחרון?

J S Bach

Recommended Posts

אני זקוק לנגן חדש ואני חשבתי על האייפוד נאנו האחרון שיצא. השאלה היא איך איכות הצליל שלו?

ברשותי כרגע נגן קואון D2 ואני מאוד נהנה מזמני הסוללה שלו ואיכות צלילה חביבה בהחלט. האוזניות הן Etymotic hf5 ו-Westone ES3X.

חשוב לי גם שלא יהיה רעש רקע סטטי ושהצליל יהיה נקי ומאוזן (אין לי כל עניין באקווילייזרים כאלה או אחרים).

בתודה מראש.

(נ.ב. - אין לי דרך להאזין לנגן נכון להיום כיוון שאני לא מכיר מישהו שהנגן נמצא בבעלותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה ת- Touch מהדור הרביעי (האחרון), אחלה של נגן ומן הסתם יש לך את כל האפליקציות גם

אם אתה מחפש משהו זול, זה יותר תלוי באוזניות שיש לך ופחות בנגן, כי הזולים כולם אותו חרטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחפש נגן זול, ובהחלט לא ניתן להאשים אותי בהחזקת זולות. אני לא מעוניין' באייפוד טאץ' כיוון שהוא גדול ומסורבל. אני זקוק לנגן בכדי להאזין למוסיקה בלבד.

השאלה היא האם הוא יענה על הצורך הזה (האזנה באיכות גבוהה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק התקלקל לי ה-D2 לפני כחודש, וקניתי C2 במקומו.

בינתיים מרוצה. בגדול הוא D2 משופר בזמני , מהירות, טאצ' טוב לשם שינוי, מסך יותר טוב ומערכת הפעלה רחבה יותר.

חסרון: מגיע עם כבל בודד לחיבור למחשב בלבד ללא מטען לחשמל, אותי קצת ביאס, לא משהו שאביזר בדולר באיביי לא פותר.

נ.ב שכחתי לציין שגם אני עם האייטומיק. מרוצה מאיכות הסאונד, אך איני אודיופיל מושבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...