אני מדמיין את מחירי השכירות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מדמיין את מחירי השכירות?

lev-27

Recommended Posts

נראה אותך גר בישוב בגליל ונוסע כל יום למרכז, ה4 שעות האלה שתבלה בפקקים כל יום יקזזו לך את ההנאה של ה4 חדרים שאתה קנית.

א. גם בצפון אפשר למצוא עבודה.

ב. 4 שעות? אפילו ירושלים-אילת זה לא 4 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. גם בצפון אפשר למצוא עבודה.

ב. 4 שעות? אפילו ירושלים-אילת זה לא 4 שעות.

א. הרבה הרבה הרבה יותר קשה למצוא עבודה בצפון, זאת עובדה קיימת.

ב. אתה מדבר על מצב אופטימלי, אני מדבר איתך על שעות הבוקר כשכולם נוסעים לעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה הרבה הרבה יותר קשה למצוא עבודה בצפון, זאת עובדה קיימת.

הצפון זה משהו הומוגני? איפה הוא מתחיל? נתניה? חדרה? דין חיפה כדין קריית שמונה מבחינת הקושי למצוא עבודה?

בתור אחד שגר בתקופות כאלה ואחרות גם בפריפריה קיצונית וגם במשהו שהוא יחסית "מרכז" וגם במשהו ביניהם, אני יכול להגיד שכל התרוצים האלה "קשה למצוא עבודה", "רחוק לנסוע", "פקקים" הם בראש. זה לא שהם לא אמיתיים - זה שכל בן-אדם עם שכל, יכולת תכנות ומטרה לפניו יכול למצוא פתרונות.

אין הרבה עבודה? כמה אתה צריך? עשר משרות? מאה? אתה צריך אחת. אז במקום חודש תחפש חודשיים. שלושה חודשים. ארבעה חודשים. בסוף תמצא. שלושת החודשים לא יהרגו אותך. אתה מתכוון להחליף עבודות כמו גרביים? יש להניח שאם מדובר במשרה רצינית אז לא. ואם מדובר במשרות סטונדטים מזדמנות - כאלה לא חסר באף מקום.

פקקים? תחפש מקומות קרוב לרכבת (אם כל העליבות של הרקבת, היא ברוב המקרים עדיפה על פקקים). לרוב גם מרכזי התעשייה יהיו לא רחוק מתחנות רכבת. אז במקום חודש ייקח לך חודשיים למצוא דירה. שלושה חודשים. ארבעה חודשים. רואה לאן אני חוטר?

כן, כשיש משפחה, אתה יותר מוגבל, אבל זה עדיין אפשרי.

לא גן עדן בישראל. לא קל לחיות פה. אולי אפילו פחות קל מרוב מדינות המערב. אבל מי שמוכן לחשוב מחוץ לקופסה - יוכל למצוא פתרון טוב. וכן, במקרים מסוימים הפתרון האופטימלי יהיה להישאר במרכז או קרוב, וגם אז אפשר למצוא דרך לעשות זאת בלי לשלם שכירויות / משכנתאות מטורפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי לפחות, הצפון זה אזור חדרה וצפונה, וככל שמצפינים יותר מעבר לחיפה ככה גם קשה יותר למצוא עבודה.

בכל מקרה לא אמרתי שזה בלתי אפשרי למצוא עבודה ולא אמרתי שאי אפשר להסתדר, רק אמרתי שזה הרבה יותר קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה מתחילה בכך שאין מחירון מוגדר לדירה.

אז אנשים בודקים כמה אחרים לוקחים על דירות דומות- סוג של נוב טריד.

ככה אנשים לא יודעים כמה לקחת על דירה, והמשכירים לא יודעים כמה לשלם על דירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על האישור. אני לא רק חושב אחרת, אני גם יודע אחרת - כי אני גר בחיפה ועובד במת"מ (יחד עם עוד 8,000 עובדים) ומכיר קצת את הביקושים בתחומי ההייטק השונים באזור.

כל מהנדס שעוסק בתוכנה, אלקטרוניקה או IT לא יתקשה למצוא עבודה באזור הצפון. ספציפית בחברה שאני עובד בה יש כרגע 46 משרות פתוחות למהנדסים.

אז אתה מוזמן לחשוב אחרת, אבל חבל להטעות אנשים סתם כאילו אין עבודה מחוץ לרמת החייל או הרצליה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...