אני מדמיין את מחירי השכירות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מדמיין את מחירי השכירות?

lev-27

Recommended Posts

בחיפושים אחר דירה שתיתן את מקסימום יחס מחיר-תמורה התחלתי לבדוק באזורים היותר... איך נגיד את זה בעדינות... אקזוטיים במדינת . התחלתי לבדוק דירות באריאל. - יש. דלק - יש. נכנסתי ליד 2. יחידת דיור 107 מ"ר משופצת מהיסוד ב-2,300 ש"ח כולל הכל. דירה 2 חדרים + גינה + ריהוט - 2,000 שקל. דירה 2 חדרים 90 מ"ר + מרפסת + רק סיימו לבנות ב-2,000 שקל. WTF?! זה אמיתי?! מה אני מפספס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 182
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלה מחירים דיי סטנדרטיים לכל מקום שהוא לא הערים המרכזיות, לא צריך ללכת עד אריאל.

סתם בתור דוגמה קצת קיצונית, כשגרתי תקופה בנהריה שילמתי על דירת 2 חדרים, מרוהטת, בקומה 1 עם חניה צמודה בבניין - סכום מצחיק של 1,200 ש"ח בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך התנועה לתל אביב בבוקר/ערב?

בדקתי באלפי מנשה. יש שם יחידות דיור מדהימות במחיר מגוחך.

הציונות בי מתחילה להתעורר. איזה מושבים/ישובים בטוחים יש בשומרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין לעבור לאיראיל ולהישאר קרוב למרכז ולעבור לפריפריה בצפון/דרום הוא עצום. במרכז/טזור השרון יש המון עבודה, בצפון ובדרום הרבה יותר קשה למצוא עבודה, בכל התחומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פספסת את הפואנטה - לגור בפריפריה ולעבוד במרכז. אמנם מחירי הדלק יקזזו את עלות המחייה, אבל אתה תגור בדירת 4 חדרים גדולה עם

מרפסת ולא בדירת 2 חדרים מרופטת וצפופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אותך גר בישוב בגליל ונוסע כל יום למרכז, ה4 שעות האלה שתבלה בפקקים כל יום יקזזו לך את ההנאה של ה4 חדרים שאתה קנית.

אני לא טוען שזה לא נכון לעבור לפריפריה, אני טוען שזה מאוד רחוק לנסוע לעבוד למרכז והמדינה צריכה לעודד עסקים לעבור לפריפריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד בעיה - שכל אחד יבדוק את משפחת האישה (אישתך ) אם נמצאים במרכז ,אז יש אחוז גדול שהיא תעשה לכם בעיות במעבר לצפון/דרום .

לי אישית אין שום בעיה (משפחתי מהקריות )כולל פרנסה, רק בגלל שהמשפחה שלה במרכז =אכלתי אותה. יאלהה לעבוד פי שלוש על דירה :cwm21:

האמת שגם 'אריאל' ניסתי ...אבל לך תסביר לאישה אחרי שאמרו לה שיש כמה ישובים ערביים ליד וכן מחסום בכניסה :silly: ...

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...