מהו מחיר הוגן עבור HD4870X2 ? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו מחיר הוגן עבור HD4870X2 ?

אSף

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי 850 ש"ח ל - HD6950 זה גבוה...

חדש כזה במבצע של מחשב חדש עולה 1000 ש"ח, אז יד שנייה צריך לעלות 700-750 ש"ח.

700 ש"ח ל - GB GTX 560 TI זה בסדר גמור (אם הוא העלה ל - 800 ש"ח, אז ה - HD6950 משתלם יותר).

יש לך אופצייה גם ל - HD5870 שנותן ביצועים קרובים לשניהם ואוברקלוקר מצויין ב - 650 ש"ח.

לינק - http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?AreaID=&SalesCatID=&SalesSubCatID=&fromPrice=&untilPrice=&Info=HD5870

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה:

הTI עם אחריות לשנתיים וחצי בKSP, הבחור מוכן לרדת ל750 ש"ח, והוא יחבר אותו למחשב שלו ככה שאני אראה שהוא עובד והכל. נוח לי לפגוש אותו, הוא 15 דק' מהבית שלי.

ה6950 - הבחור לא מוכן לרדת מ850 ש"ח, ויש מצב שתהיה לי בעיה לבדוק אותו(זמן הפגישה שלנו יכול להיות רק בסופ"ש, לא יודע איפה ואצל מי ניתן לבדוק אותו). מה גם שזה יותר מסובךלי לפגוש אותו

מה הייתם עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי OC, ה6950 הוא ממש לא OC. {אני את ה560 TI שלי מביא בקלות ל1000 MHZ ובאופן יחסי גם את הזכרון ולשיידרים במקום ב 800 ומשהו ברפרנס ו 900 בסטוק}

דבר שני לAMD אין PHYSX כידוע... וCUDA {למרות שיש הרבה שזה לא דבר מכריע בישבילהם אבל בכל זאת יש יתרון טכנולוגי...}

אבל כל אחד עם ההעדפות שלו.

לגבי השאלה שלך {פותח התרד} זאת שאלה קשה...

קודם כל מדוע ההוא עם הTI החליט שהוא רוצה 100 שקל נוספים??

לדעתי מה שאני הייתי עושה {הוא קודם כל למהר לשום מקום} הוא בכלל לקחת את ה570 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי נפלת על כרטיס מבורך...{זה לא דבר שאני המצאתי}

בזמנו שאני שאלתי את עצמי את אותה שאלה 6950 או 560 TI וחפרתי תרשת על זה ראיתי חדש משמעית שה 6950 הוא לא אוברקלוקר וה560 TI ומול 6950 הוא עדיף {ב OC} אבל 6970 יהיה עדיף יותר אם כי לא בהבדל גדול ושוב יש את עיניין היחס מחיר לתמורה. יש פה גם את עיניין האחריות עם שנה הבדל...

לדעתי זאת החלטה קשה...{אם כי יש בה כמה צדדים לכאן ולכאן}

אני נוטה יותר לכיוון של ה 6970 אבל יש לך גם את עיניין הנסיעה והבדיקה...תגיד לו את זה וסגור איתו על 800 או שיוריד לך את הנסיעה או שההוא עם הTI ירד ל700

או שתטיל מטבע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק כמה מרווח יש לך בין הכלוב של הקשיחים לאחורי המארז.

ה560 TI גם כן לא פצפון {שלי 28 סמ'} אבל המארז הקודם שלי הפתיע אותי והוא נכנס גם בו ואפילו נשאר קצת מקום.

לדעתי שניהם יכנסו לך בלי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה6950 הסכים לרדת ל800.

וגם, הTI לא זמין לבדיקה מלאה תחת מאמץ עם תוכנות והכל, אלא רק לראות שהוא מוציא ועובד תקין תחת ווינדוז.

בנוסף, יש שנה וחצי אחריות של TMS על ה6950, והאמת שזה נשמע יותר טוב משנתיים וחצי אחריות של KSP על ה560 TI(על TMS שמעתי רק דברים טובים, על KSP בעיקר רעים)

בנוסף - אח שלי יהיה ברחובות בסופ"ש, ככה שגם בעיית המיקום נפתרה.

החלטתי ללכת סופית על ה6950, אעדכן כשהוא יגעיע ואז גם אדע אם הוא עובד והכל.

המון תודה לכולם!! אין לכם מושג כמה עזרתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוסר מזל...

בעל הכרטיס התקשר אליי, הודיע לי שהוא החליט לעשות בדיקות שוב לכרטיס, בכדי להיות בטוח שהוא מוכר לי כרטיס תקין.

הוא התקין את הכרטיס, העלה BF3 - ואחרי כמה זמן הוא ראה ארטיפקטים על המסך. לאחר מכן המשחק קרס. אחרי ריסטרט הכל היה כרגיל והכרטיס עבד כמו שצריך.

מה דעתכם? להמשיך עם הקנייה? להזכירכם יש אחריות לעוד שנה וחצי- בשיחה עם TMS נאמר לי שאין בעיה לממש אחריות כשאני יד שנייה- העיקר שיש אחריות + קבלת קנייה מקורית.

מה שבטוח - זה שהמוכר הוגן והגון לעילא ולעילא. באמת כל הכבוד לו(אגב, הגעתי אליו ממודעת יד שנייה פה באתר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...