גרים בחיפה?- קנו טרקטור - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גרים בחיפה?- קנו טרקטור

תינוק22

Recommended Posts

כבישי חיפה זה כמו פנים של נער מתבגר, ואם חשבתם שנעשה איזה שהוא שינוי בתיקון של הכבישים מאז החורף טעיתם, מה עם רח' הפועל ו דרך צרפת ושפרינצק?? הכבישים שם מתאימים לטרקטורים , ישנם בחיפה כבישים שלא נסללו מחדש קרוב ל 30 שנה ..... במקום זה עיריית חיפה מתעסקת ב לעשות שינויים גיאומטריים ו ב להזיז צמחים ממקום למקום .

אני באמת לא יודע אם לציבור בכלל אכפת כבר,אבל זה זוועה :pissed: :pissed: :pissed:

59712764.jpg

Uploaded with ImageShack.us

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכשיתקנו את הכביש ויסגרו אותו אתה תקלל את היום שביקשת שיתקנו את הכביש

ממש לא , אבל גם כאשר העירייה עושה ''תיקונים'' זה למרוח זפת על נקודה מסויימת ואפילו לא ליישר אותה ,וזה מתפורר מעט זמן לאחר מכן .

תאמין לי הייתי עושה מחאה חברתית נגד זה חחח , אבל בטח עיריית חיפה תגיד '' תראה יש לנו סדרי עדיפויות וכרגע זה לא עומד על הפרק '' , או איזהשהיא תשובה כזאת מפגרת .....כבישים זה לא עדיפות גבוהה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה ככה, סע באופנים על הכביש המדובר, תיפול ותתבע את העיריה,--> העיריה תתקן את הכביש.

כולם מרוצים

איזה פתרון מקסים , וכנראה שלאנשים באמת לא אכפת לפי מס' הצפיות ומס' הפוסטים .. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את הכבישים השבורים, מה שאפילו יותר מפריע זה פסי ההאטה בכל העיר (חוץ מבמרכז הכרמל ובכבישים הראשיים) ששוברים לך את האוטו - אלא אם כן אתה עובר עליהם ב-25 קמ"ש ואז זה סביר איכשהו, אבל כוס אמא שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור פה מקודם צדק במאה אחוז^.

הבעיה שזה לא רק בחיפה.

וכן, יש "נוהל" שבו משפיעים על השיפוץ.

1) הכביש ליד הבית שלך מרגיש כמו דרך אפר? תתחיל להתקשר לעירייה בתדירות יומית/שבועית. בסוף או שתשגע אותם עד שהמצב יטופל, או שיטפלו בך (במקרה זה יש מחאה חברתית).

2) אתה נוסע בכביש, האוטו שלך פוגע בבור (15-30 ס"מ מבחינה משפטית, אבל אל תתפסו אותי במילה). אתה עוצר בצד מצלם את הבור (כולל העומק), ומתאד את מיקום הבור. באותו היום אתה כבר יכול להגיש תביעה נגד העירייה (במיוחד אם זה בור שאתה פוגש בתדירות גבוה) על פגיעה ברכוש שלך (הרכב- ולא תמיד חייבים להוכיח מפני ששחיקת חלקים כמו בולמי זעזועים היא גם פגיעה אתידית). ואם יהיו מספיק תביעות/התקהלות נגד הנושא- הם יהיו חייבים לטפל בעניין.

בסופו של דבר זה תלוי איזה עיר ומה גודלה.

אני גר ביהוד למשל, ומה שקורה זה שלפני וקצת אחרי הבחירות לראשות העיר, ראש העיר (לא משנה מי, זה כולם עושים את זה) מאיץ בכל הפרויקטים/שיפוץ תשתיות (כבישים)/והרבה דקורציה.

ולאחר זמן מסוים כל העניין דואך והופף למציאות היום יומית- חוסר הכפתיות מצד הרשויות.

בערים גדולות כמו חיפה זה פחות מורגש, אך עדיין קיים, לכן אין כמו לשפוך את כל מצוקת הקהילה כדי אולי להביא להם מומנטום לישור קו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפה? תנסה בכל הארץ.

עד שלא נסעת בבני ברק אתה לא יודע מה זה כבישים ממעלה ראשונה.

מיותר לציין שעבודות שיפוץ הכבישים בארץ גם כשנעשת, נעשות בחאפריות וכשאני נוסע עם הרכב בעיר שאני גר בה, כפר סבא שזו עיר מושקעת לכל הדעות, אני מרגיש שאני נוסע בשבילי עפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את הכבישים השבורים, מה שאפילו יותר מפריע זה פסי ההאטה בכל העיר (חוץ מבמרכז הכרמל ובכבישים הראשיים) ששוברים לך את האוטו - אלא אם כן אתה עובר עליהם ב-25 קמ"ש ואז זה סביר איכשהו, אבל כוס אמא שלהם

מה שאתה אומר זה נכון וגם בכרמל ,ברח' יפה נוף איפה שאני גר יש פסי האטה , וזה מתקופת מצנע הרשע .

ומה אכפת לי מלדים ,הכבישים הרוסים .^ מה שאתה אומר לא מקובל עליי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אם לא הבנת -הוא בדעה שלך.

במבט שני אז כנראה שכן , ;D

מה אני יגיד ....מבירור שלי הבנתי ש 2013 העירייה תקבל תקציב נמוך מהממשלה אז כנראה שבכלל אין מה לצפות לשינויים .

הייתי חודש בסין שמע לי לא ראיתי בור אחד בכביש , אתה חוזר לחיפה אתה חושב הגעת לאפריקה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...