בבקשה עזרה :איזה שפת תכנות ללמוד? - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה עזרה :איזה שפת תכנות ללמוד?

whiteandfair

Recommended Posts

ב"ה

היי !

יש לי הרבה שנים (5 - 6) של ניסיון כבד בשפת תכנות PHP.

אני רוצה להתחיל ללמוד תיכנות תוכנות (הכוונה לא אתרים).. מישהו יכול לעזור לי בבקשה? איזה שפה ללמוד?

בבית ספר עשיתי בגרות על C , והתוכנה יוצאת בסוף בתוך החלון המכוער השחור MS DOS ..

התוכנות שאני כמובן מתכנן לתכנת זה תוכנות נורמליות, מינימום עם חלון נורמלי ומודרני של חח..

מה אני צריך ללמוד בשביל לתכנת תוכנות נורמליות?

מה זה C++?

איזה שפות אתם ממליצים?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב

כתבת תוכנות בconsole אם אתה רוצה חלון של WIN תבנה תוכנות בwin forms או יותר טוב תתחיל עם wpf

בכל מקרה עם כבר יש לך בסיס עם C# אני מציע לך לבנות על זה ולפתח את הידע שלך בשפה

שפות אחרות זה לדעתי זה ללמוד JAVA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה לפתח ממשק גרפי ב-C או ++C - זה קשה ומסורבל, וב-#C יש כלים הרבה יותר נוחים לזה. כל מה שאתה צריך זה מדריך לפיתוח ממשק גרפי ב-#C באמצעות Forms או WPF (כמו שצוין כאן).

אם כבר למדת #C בעבר אז בכלל יהיה לך קל, פשוט תצטרך כמה ימים לחזור על הבסיס של #C וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי שניצל [ זה אתה שענית לי פעם בפורום של תיכנות לפלאפונים? אם כן, אז שכחתי להגיד לך תודה רבה על העזרה באשכול ההוא, אז אני אומר עכשיו חח.. ]

מצאתי מדריך ל WPF (זה יותר טוב מ Forms? )

אבל C++ זה לא יותר מתקדם ומשוכלל מ C# ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

++C זו שפה שהתפתחה משפת C שקדמה לה. שני פלוסים, כי ב-C (ובעצם בהרבה שפות אחרות, ביניהן גם #C) כשיש לך משתנה מסוג int ואתה עושה לו ++ אז זה מעלה את הערך שלו ב-1 (ככה ש-++C היא כאילו "C + 1", דהיינו שדרוג של C).

שפת #C למעשה לא ממש דומה במיוחד ל-++C. היא מבוססת על אותו עקרון (תכנות מונחה עצמים) ומשתמשת במילות מפתח דומות (if, while, for, וכו') ובסוגריים מסולסלים, אבל שם הדמיון מסתיים. זאת בניגוד ל-C ו-++C שיש ביניהן קשר חזק (++C "מכילה" את C).

שפה מתקדמת יותר זו לא שפה קשה יותר. בדיוק להיפך. צריך לזכור ששפות תכנות הן רק כלים שנועדו להפוך את החיים שלנו, המתכנתים, לקלים יותר. הכי חשוב זה לזכור שהמחשב בעצם צריך לעבוד עבורנו, ולא אנחנו עבורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אלה שלוש שפות תכנות שונות. כמו שאמרתי, בין C ו-++C יש קשר הדוק (כאמור, ++C היא שדרוג של C), בעוד שהדמיון בין #C לשתי הקודמות מסתכם בשם ובתחביר הכללי. בתכל'ס היא הרבה יותר דומה לJava.

אגב, למרות ש-C ו-++C מאוד ישנות (C קיימת מתחילת שנות השבעים, ++C מתחילת שנות השמונים) הן עדיין בשימוש היום (לדוגמה, ולינוקס כתובות ב-C, ולכן כל תוכנה שמתממשקת עם מערכת ההפעלה בצורה בסיסית, כמו דרייוורים לחומרה, גם תהיה לרוב כתובה ב-C).

קיימת גם שפה בשם Objective-C, שהיא גם "שדרוג" של C (כמו ++C, אבל אחרת), והיא בשימוש כיום בעיקר במערכות של (פיתוח לאייפון ולאייפד לדוגמה מתבצע בשפה הזו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...