אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 99 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ניסיתי בערך את כל החברות וגולן היו הכי טובים בשבילי, גם באינטרנט. מהיר יותר מהוטמובײל/פלאפון ומהיר יותר משמעותית מ012/אורנג' שהיו פשוט על הפנים. אני מדבר כל החודשים האחרונים הרבה אחרי הרשת החדשה של אורנג'.

מצד שני אני נמצא בצפון, בעיקר באזור הקריות. סביר להניח שאורנג' פשוט לא שמים עלינו ואנחנו עדיין עם התשתית הישנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך נורמלית להכריח את להמשיך לנגן ברקע גם כשהיא לא האפליקציה הנוכחית?

ברור לי שזה נעשה במכוון ושזה לא "באג", אבל מעצבן אותי שאני לא יכול אפילו לשלוח הודעות סמס/וואטסאפ/פייסנג'ר בלי שזה יעצור לי את היוטיוב. אפילו רק לפתוח את ה-recent apps עוצר אותו!

יש דרך לעבוד על היוטיוב בשביל לגרום לו לחשוב שהוא עדיין פעיל ושלא יעצור את עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשתמש בPVSTAR+

ניסיתי, נחמד.

החיסרון הוא שזאת... לא האפליקציה של .

אומנם אני יכול לעשות דרכה לוגין ליוטיוב ולעשות אימפורט ל-playlists שלי, אבל זה עדיין לא זה. אני רוצה את היוטיוב הרגיל שלי.. עם כל הערוצים וכו'..

יש גם שעברו לטפל בבעיה זו ונוספות.

איפה? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפתי פעם להמלצה על Pricez, אפליקציה נחמדה להשוואת מחירים בסופרמרקטים. מצטער, זו היתה טעות. האפליקציה הזו התגלתה כקטסטרופה לא קטנה על ה- Xperia S שלי.

או, א העבודה היא עשתה: סריקת הברקוד שעל המוצר העלתה מחירים בחנויות קרובות ואיפשרה לי להחליט האם לקנות כאן או שם (ונראה לי שבד"כ המחירים היו מעודכנים). אז מה רע? רע שכשהתוכנה היתה מותקנת, אפילו אם היא לא רצה, היא הפריעה לי להשתמש בטלפון! האפקט המפריע ביותר היה חוסר היכולת לענות לשיחות נכנסות. לעיתים קרובות כששיחה היתה מגיעה, לא הייתי מצליח להחליק הצידה כדי לענות - במקום זאת ה- SMS-ים האוטומטיים עם הסבר לאי המענה היו קופצים ומתחילים לרצד על המסך. הסרתי את האפליקציה וזה לא קרה שוב, התקנתי שוב - הבעיה חזרה. הסרתי - שוב תקין. WTF?

אבל הרעיון עדיין שימושי. אז אני מנסה כרגע אפליקציה דומה בשם Zollo. הרעיון כאן מעט שונה - במקום לסרוק את הברקוד שעל המוצר, סורקים את הקבלה. מצד אחד, זה אידיוטי - מה הרעיון לספר לי שיכולתי לשלם ארבעים ש"ח פחות על הקניה בסופר ההוא אחרי שכבר שילמתי? שלא לדבר על כך שזיהוי הברקוד מיידי ופענוח החשבונית לוקח עד 24 שעות (נעשה ע"י בני אדם?), מצד שני זה מאפשר בדיקה של כל הקניה בקלות, במקום לעבור מוצר-מוצר.

מכירים עוד מתחרים בתחום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...