אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 98 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.glove

אני לא יודע אם זה "מומלץ" כי רק עכשיו התקנתי את זה (וגם אם זה יעבוד כמו שצריך, לא ברור כמה זה בכלל רלוונטי...), אבל זאת עם רעיון נחמד שראיתי והחלטתי לנסות בשביל הכיף.

היא כביכול סורקת את האיזור שלכם במשך 3 ימים ואז ממליצה לכם על ספקית הסלולר עם הקליטה הטובה ביותר עבורכם במקומות שאתם מסתובבים בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Glove עשתה עבודה טובה אצלי.

לפני כמה חודשים המליצה לי על פלאפון כתשתית הטובה ביותר, מה שנכון. נדיר שאני יורד מ 5 קווים באיזורי.

כרגע היא מצביעה על גולן.

שוב נכון, הקליטה עצמה, טובה אפילו מפלאפון. הבעיה היא שגם שהיא מלאה, אין אפשרות להוציא / לקבל שיחות.

אינטרנט יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך היא בכלל עובדת... איך היא בודקת את רמת הקליטה של שאין לי קשר אליהן?

או שפספסתי את הרעיון והיא בודקת רק את הרשתות מבין אלה שאני יכול להתחבר אליהן? בקטע של נדידה כאילו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, נראה ככה.. כשאני מסתכל עליה פועלת כתוב שהיא באמת משווה גם מול חברות שבחיים לא הייתי מנוי שלהן.

אבל מה עושים אם אני נמצא במקום שבו אין בכלל משתמשים נוספים של האפליקציה הזאת? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעט ומאוד (באופן יחסי, כי אבסולוטית במילא לא כזה אכפת לי מקליטה סלולרית בכלל... ברוב הזמן יש לי ויפי ואני במילא משתמש רק באינטרנט של הטלפון וכמעט ולא בשיחות/סמס), אבל כאמור זה לא באמת כזה רלוונטי כי יש בבחירת ספק סלולרי הרבה יותר מ"למי יש קליטה עם הכי הרבה פסים"...

אני מדבר אגב על הבית של ההורים שלי, במושב קטן בצפון.

אני בספק גדול מאוד אם יש איזשהו משתמש של האפליקציה הזאת ברדיוס של אפילו 50 ק"מ משם. אפילו לא עוד אחד בודד ובוודאי שלא כמה כאלה מכל קצוות הקשת הסלולרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, נראה ככה.. כשאני מסתכל עליה פועלת כתוב שהיא באמת משווה גם מול חברות שבחיים לא הייתי מנוי שלהן.

אבל מה עושים אם אני נמצא במקום שבו אין בכלל משתמשים נוספים של האפליקציה הזאת? :(

לדעתי היא כן בודקת את כל האנטנות שבטווח הקליטה של המכשיר ומשווה איכות קליטה (ולכל אנטנה יש מזהה לגבי השיוך שלה למפעילה כזו או אחרת), למשל ב- Tasker כשבוחרים לעשות פעולות לפי מיקום אנטנות סלולריות (ולא GPS), הוא מראה את כל האנטנות בסביבה+איכות אות ולא רק של המפעילה שאתה מחובר אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2014-04-15_2130.png

החלק המעניין הוא לא החברה המובילה אלא מה שקורה אח"כ...

כל ה-3 הראשונות נתנו 99-100% של איכות excellent.

הרביעית היתה פלאפון ונתנה רק 90% של excellent ו-9% של fair.

ואז אורנג' במקום החמישי בלבד עם..... 11% של איכות excellent בלבד!!!!!!! ו-89% של fair.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...