אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 92 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
pushbullet - מאפשרת העברת תוכן מהסמארטפון למחשב ולהיפך. הפיצ'ר הכי נוח שלה הוא שליחת הנוטיפיקציות מהאנדרואיד לדפדפן המחשב. מאוד נוח.

זה באמת נחמד, אבל יש שלושה דברים שמפריעים לי: הראשון הוא שהנוטיפיקציות מופיעות לזמן קצר בלבד ללא שום אפשרות (שמצאתי) להאריך אותו, השני הוא שאי אפשר לראות נוטיפיקציות שעברו (למשל אם במקרה לא הייתי מול הדפדפן בזמן האחרון ואני רוצה לראות אם פיספסתי משהו) והשלישי הוא שאי אפשר לסנן נוטיפיקציות - יש יישומים שמייצרים המוני נוטיפיקציות לא מעניינות.

מכירים פתרון לאחת מהבעיות הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת נחמד, אבל יש שלושה דברים שמפריעים לי: הראשון הוא שהנוטיפיקציות מופיעות לזמן קצר בלבד ללא שום אפשרות (שמצאתי) להאריך אותו, השני הוא שאי אפשר לראות נוטיפיקציות שעברו (למשל אם במקרה לא הייתי מול הדפדפן בזמן האחרון ואני רוצה לראות אם פיספסתי משהו) והשלישי הוא שאי אפשר לסנן נוטיפיקציות - יש יישומים שמייצרים המוני נוטיפיקציות לא מעניינות.

מכירים פתרון לאחת מהבעיות הנ"ל?

גם לי זה הפריע, במיוחד כפילויות (כפולות ומשולשות) של עדכונים בין הטלפון למחשב..

למשל כל פעם שקיבלתי אימייל - הייתי מקבל 3 עדכונים שונים:

1. מהדפדפן

2. מהטלפון

3. מהטלפון דרך הדפדפן....

בלתי נסבל.

הפיתרון שלי היה פשוט לבטל את הפיצ'ר המעצבן הזה (למחוק את הדפדפן מרשימת ה-devices) לחלוטין, למרות שבהחלט הייתי מעדיף שהוא כן יעבוד (בתנאי שהוא יעבוד כמו שצריך) עבור עדכונים ספציפיים - בעיקר הודעות SMS/וואטסאפ, ושיחות.

האמת, רק הודעות SMS/whatsapp ושיחות.. לא צריך שום עדכון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה הפריע, במיוחד כפילויות (כפולות ומשולשות) של עדכונים בין הטלפון למחשב..

למשל כל פעם שקיבלתי אימייל - הייתי מקבל 3 עדכונים שונים:

1. מהדפדפן

2. מהטלפון

3. מהטלפון דרך הדפדפן....

בלתי נסבל.

הפיתרון שלי היה פשוט לבטל את הפיצ'ר המעצבן הזה (למחוק את הדפדפן מרשימת ה-devices) לחלוטין, למרות שבהחלט הייתי מעדיף שהוא כן יעבוד (בתנאי שהוא יעבוד כמו שצריך) עבור עדכונים ספציפיים - בעיקר הודעות SMS/וואטסאפ, ושיחות.

האמת, רק הודעות SMS/whatsapp ושיחות.. לא צריך שום עדכון אחר.

וכמובן שזה אפשרי :)

הנה פיתרון שלא כולל פשוט ויתור על הפיצ'ר:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.hcilab.projects.notification

אפשרות לקבל עדכונים מהטלפון בדפדפן, עם אפשרות להגדיר בדיוק איזה עדכונים מאילו תוכנות יעברו לדפדפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לסנן נוטיפיקציות דרך הגדרות האפליקציה. בקשר לזמן ולנוטיפיקציות שעברו אבדוק כשאהיה ליד המחשב.

עריכה:

ניתן גם לקבוע כמה זמן הנוטיפיקציות יופיעו ואף להשאיר אותן עד שתבטל אותן ידנית. אני לא מבין מה התועלת בזה, כל המטרה היא שכששומעים צפצוף מהפלאפון ואין כח לקום אפשר לראות את זה על המחשב. מה הטעם שהן ישמרו לאח"כ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל הנוטיפיקציות מצפצפות. למעשה, רובן לא. זה מה שהדהים אותי, כשגיליתי בעזרת האפליקציה כמה הרבה נוטיפיקציות המכשיר מייצר בלי שידעתי.

כבר קרה שפתחתי את המכשיר מסיבה כלשהי וגיליתי שקיבלתי SMS לפני ארבע שעות ולא שמתי לב - הייתי במקום רועש, הטלפון לא היה בכיס המכנסיים, לך תדע. אם יש ליד האייקון של התוסף בדפדפן סימון שהגיעה נוטיפיקציה חדשה, הסיכוי שאראה אותה הרבה יותר גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...