אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 54 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

וואו זאת תגובה ממש ישנה... אתה מגיב על תגובה מלפני בדיוק שנה.

בכל אופן, על סמך ניסיון עם שתיהן, גם היום - אין שום מקלדת באנדרואיד שהחיזוי שלה טוב יותר מזה של SwiftKey.

אגב, בימים האחרונים אני משתמש ב-keymonk כי ההחלקה שלהם הרבה יותר טובה (אבל אין להם חיזוי - בכלל...) ואני רוצה להתנסות עם זה לעומק ולראות מה חשוב לי יותר.

חח ככה יצא שבדיוק עכשיו אני בדילמה בין SWIFT ל SWYPE...

אני בכלל לא משתמש בהחלקה.

יש עוד פרטים שראית שיותר טובים בSWIFT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה בכלל לא משתמש בהחלקה אז אני לא מבין איפה הדילמה.

למה אני צריך לשכנע אותך להשתמש ב-swiftkey? חובת ההוכחה היא עליך - איזה יתרון בדיוק אתה רואה שיש ל-swype עליה? אני לא יכול לחשוב אפילו לא על אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המילים שלך נשמרות בשרתים שלהם אז לא צריך להתחיל כל פעם מההתחלה/לעשות גיבוי והיא הרבה יותר זולה. את האמת עד היום לא היו לי בעיות איתה והיא משתפרת מאוד מהר.

לא יודע אם יש ב SWIFT אבל יש ל SYPE דברים נחמדים נוספים כמו האפשרות לצייר את האותיות במקום ללחוץ על המקלדת והעובדה שהמספרים מסודרים בשלוש שורות ולא בשורה (יש כאלה שמעדיפים את זה ככה). יש גם אפשרות לדבר אבל זה עובד בינוני מינוס ואף אחד לא הולך להשתמש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המילים שלך נשמרות בשרתים שלהם אז לא צריך להתחיל כל פעם מההתחלה/לעשות גיבוי והיא הרבה יותר זולה.

אוקיי, נושא המחיר לגיטימי אני מניח. מבחינתי 15 שקל לא ממש ישברו אותי ואני בכלל לא מכניס את זה כפרמטר. לא הייתי רוצה לפספס את המקלדת הטובה יותר בכלל הפרש מחירים של 5 שקל, עם כל הכבוד...

לגבי הגיבוי בענן - אני מניח שזה יתרון לאנשים מסויימים. לי זה לא ממש משנה בשום דבר. הגיבוי הלוקלי שיש לי לכל המכשיר הוא מבחינתי מעל ומעבר. אגב הוא גם עובר לענן (דרופבוקס) במילא... אז נכון שזה כאילו מסביב ולא פיצ'ר מובנה באפליקציה, אבל חוץ מההרגשה - בפועל זה דיי אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה אתם משתמשים?

אני כרגע עם אבל מרגיש שהוא לא זז..

העניין הוא בעיקר עד שהוא נדלק (אני חושב שזה בגלל שהוא טוען את המידע האישי שלי - סימניות וכו).

משהו מומלץ או פתרון?

בסה"כ כשאני גולש מהפלאפון אני צריך משהו כמה שיותר קליל וזריז,

זה מן הסתם בעיקר חיפושים בגוגל.

את הדפדפן סטוק הסרתי (למקרה שהוא זה שמומלץ),

וגם את בר החיפוש הסרתי.

אולי כדאי להחזיר אותו?

ואני יודע שהייתה כתבה באתר אבל אני רואה מלא דפדפנים שלא מוזכרים בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם אני מפספס משהו, יש שם קטע ממש מפגר.

המבצע החינמי הזה לכל החיים מיועד רק לנרשמים חדשים, כלומר אם פעם ניסית את התוכנה במנוי trial אז הדבר היחיד שהאפליקציה תעשה זה להמשיך להציע לך לקנות מנוי בתשלום...

כלומר, היחידים שהמבצע הזה רלוונטי עבורם הם כאלה שבכלל לא מכירים את האפליקציה - ומעולם לא התקינו את גירסת הניסיון שלה. דיי טיפשי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה אתם משתמשים?

אני כרגע עם אבל מרגיש שהוא לא זז..

העניין הוא בעיקר עד שהוא נדלק (אני חושב שזה בגלל שהוא טוען את המידע האישי שלי - סימניות וכו).

משהו מומלץ או פתרון?

בסה"כ כשאני גולש מהפלאפון אני צריך משהו כמה שיותר קליל וזריז,

זה מן הסתם בעיקר חיפושים בגוגל.

את הדפדפן סטוק הסרתי (למקרה שהוא זה שמומלץ),

וגם את בר החיפוש הסרתי.

אולי כדאי להחזיר אותו?

ואני יודע שהייתה כתבה באתר אבל אני רואה מלא דפדפנים שלא מוזכרים בה.

תנסה Naked Browser

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...