אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 35 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

שום אנטיוירס (לא משנה עד כמה הוא טוב) לא יהיה יעיל על פניו של שימוש חכם.

זרוק לי במגירה נורטון אנטיוירס מובייל שקיבלתי עם הפלאפון, ואני לא מתכוון לשים אותו בשום מכשיר שאני הולך להשתמש בו. לא בגלל שהוא לא יעיל (אלה ההפך), אלה בגלל שהוא כמו כל אנטיוירס דורש משאבים מהמערכת (בדרך כלל גם עם הוא לא בשימוש).

אם אתה לא נחשף לתכנים מפוקפקים או לאפליקציות צד שלישי, אז אין לך ברוב המקרים צורך לאנטיוירוס (מידי פעם אפשר להתקין על מנת לעשות סריקה ואז למחוק).

מצד שני עם אתה נכנס מהטלפון או מהטאבלט לכל מקום במקום המחשב, אז אפשר ואפילו מומלץ להתקין איזה אנטיוירס (למרות שזה באמת פוגע בביצועים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם זה בקושי. בשביל חברים יש לי watsapp. סמסים זה אולי, אולי, בשביל משפחה.

שאלה לגבי אנטיוירוסים למינהם:

יעילים? כדאיים? אני אישית מאוד אוהב את avast על המחשב שלי, אז הורדתי את גירסת המובייל שלו לאנדרואיד. נראה מעולה והכל, אבל הוא כל הזמן רץ ברקע למרות שביטלתי את ה"Real Time Shields" וfirewall שלו...

אחרי חיפוש בגוגל הבנתי שכנראה אי אפשר לגמרי למנוע ממנו לרוץ ברקע - אז השאלה היא האם בכלל "נחוץ" להריץ אנטי וירוס על האנדרואיד - או שכל עוד אני מתקין רק מgoogle play ולא גולש לאתרי "לחץ כאן וזכה ב8000000 דולר!$!!!!", הכל יהיה בסדר?

אם אתה מתקין רק מGOOGLE PLAY אתה ממש לא צריך אנטי וירוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אז חוץ מ-K9, המובנית של אנדרואיד ו- הרשמית אין עוד אלטרנטיבות?

חברים, מצטער לנג'ס אבל אתם חייבים להציל אותי פה - אוטוטו אשתי תרצה אייפון5 אחרי שרק עכשיו קניתי לה ACRO S חדש דנדש :lol:

סיכום:

* אפליקציית לא מאפשרת תצוגה "רגילה", רק conversation שאשתי לא סובלת (כמו רבים אחרים).

* המובנית של מתעדכנת בתדירות נמוכה ואין לה PUSH. לעיתים מתעדכנת רק ידנית משום מה

* ה-K9 חביבה אבל אני לא מצליח להבין איך עושים שם חיפוש הודעות ללא כפתור חיפוש פיזי במכשיר...

דרישות:

1. תצוגת מייל רגילה ולא conversation

2. חיפוש הודעות ואנשי קשר מהיר (LIVE תוך כדי הקלדה לאנשי קשר כמינימום) ויעיל

3. תמיכה ב-PUSH ו/או ריענון תדיר ואמין

תודה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבו כאן - למה לא פשוט לגשת דרך ווב ולא דרך קליינט? אם תיגש לgmail דרך כרום או כל אחר - התצוגה שלו אמורה להיות זהה כמעט לחלוטין לזו שבמחשב, ותוכל לעשות את זה בלי conversation...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה, אבל אני מניח שזה הרבה יותר מסורבל ואיטי וודאי לא יקפיץ לי notifications, נכון?

כל פעם שאני אראה התראה על מייל, במקום לחוץ עליו מה-notification area אני אתחיל לפתוח דפדפן?

אפשרי אבל לא סביר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסים ל-PLAY (חנות), אפשרויות, היישומים שלי, ואז הוא יראה לך את היישומים המותקנים, ויאפשר לך לעדכן אותם (אילו שיש להם עדכונים). כנס ותעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא מופיעה שם - זה חלק מהרום לדעתי...

גם כשמגיעה כחלק מהרום, אפליקציית אמורה להתעדכן תקופתית. אצלי מותקנת גרסה 4.2.1 מדצמבר 2012, תחת רום מקורי של 4.0.4. (רייזר)

חפש אותה ידנית ב play...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...