אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 23 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מוכרח לציין שקניתי את PowerAMP ממש בתחילת דרכי באנדרואיד בכלל הדעה הרווחת עליו, ומאז בכלל לא השתמשתי בו.

כשעברתי ל-MIUI הוא בכלל הפך למיותר ואני חושב שעכשיו הוא אפילו לא מותקן אצלי בכלל, כי נגן ה"סטוק" של MIUI מספיק לי מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה היתרונות של הנגן שגורמים לו להתבלט מעל שאר הנגנים החינמיים?

על איזה נגנים חינמיים אתה מדבר? יש אחד מומלץ? (ניסיתי את הנגן הדיפולטי של ואת וינאמפ והם לא משהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

מישהו מכיר שאני יוכל לעלות אליה (יותר נכון פודקאסטים) ואז לשמוע אותם בסטרימינג במכשיר?

לפי מיטב הבנתי ל- AudioGalaxy אין אופציה כזאת (היא משמיעה רק מה שנמצא על המחשב).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי Poweramp -

לדעתי מה שהופך אותו לעליון מעל שאר הנגנים היא האופציה למעברים בין השירים.

זה ללא ספק משפר את החוויה, זה פשוט כיף ולא "תוקע" את המוזיקה.

אח"כ עברתי לApollo כי תקופת הניסיון בפוואראמפ נגמרה,

וגם האקולייזר שבא עם הרום (Paranoid Android) מעולה ובקלות מתעלה על זה בPoweramp.

האפולו קצת מרגיש "בטא" מדי, הוא פשוט לא מוכן. אי אפשר להעביר שיר אחורה אפילו.

חזרתי לנגן הרגיל של + האקולייזר ברום והתוצאה היא הכי טובה שהצלחתי להוציא. (לא בדקתי עוד נגנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הPOWERAMP פשוט עלוב במולטיטאסקינג. כמעט כל מעבר לאפליקציה אחרת כשהוא על PAUSE סוגר אותו לגמרי. יכול להיות שזה קשור לניהול הזכרון הדילי של הגלקסי אבל עדיין התוצאה מזעזעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, הניסיון שלי עם poweramp דווקא בדיוק הפוך - לנגן הזה אין בכלל כפתור STOP אלא רק PAUSE, וזה אחד מהדברים הכי המעצבנים שיש.. אני יכול לנטוש את הנגן במשך שבוע, ואז לחזור אליו מתוך רצון "להתחיל מההתחלה" - רק בשביל לגלות שהיצור הזה עדיין זוכר את השיר האחרון ששמעתי.. מי ביקש ממך לזכור אותו? ומי לעזאזל מייצר נגן בלי כפתור STOP ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...