אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 101 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

TEXTRA היתה נוראית ואני מצטער שבכלל ניסיתי אותה - היא היתה מותקנת ליום-יומיים ופתאום גיליתי ש-SMSים שהגיעו אליה לא מופיעים בשום מקום אחר במכשיר!

כלומר היא שומרת אותם כנראה בדטאבייס פרטי שלה ולא ב"דטאבייס ה-SMSים" של המכשיר עצמו, מה שגורם לזה שכל ה-SMSים שקיבלתי בזמן שהיא היתה מותקנת - לא הופיעו בשום אפליקציית SMSים אחרת כולל לא באפליקציות גיבוי למיניהן. שומר נפשו ירחק.

לגבי hello sms, לא ממש רואה סיבה או צורך ב"טאבים" האלה... למה אני צריך לראות רשימה של אנשי קשר אחרים משיחות קודמות בזמן שאני באמצע thread של שיחה עם מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אצלי TEXTRA לא עשתה את הבעיה הזו. למען האמת אני די בטוח שגם אם היא היתה רוצה היא לא מסוגלת - זה חלק מהגדרות האבטחה של 4.4 ומעלה. תסתכל על SCREENSHOTים מהאפליקציה, זה לא עובד כמו שאתה מתאר. הופך את הניווט בין שיחות לנוח לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי TEXTRA לא עשתה את הבעיה הזו. למען האמת אני די בטוח שגם אם היא היתה רוצה היא לא מסוגלת - זה חלק מהגדרות האבטחה של 4.4 ומעלה.

כשניסיתי אותה זה היה במכשיר הקודם וזה היה הרבה לפני 4.4. למעשה אפילו היום עדיין אין לי 4.4....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי, אבל המשתמש הפשוט פשוט צריך להקריא לך את המזהה והסיסמה וזה כל מה שדרוש להשתלטות.

עוד פשוט יותר - Join.me בלי להתקין כלום. אפילו לא תוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שלא יודעים לכתוב Teamviewer באנגלית בד"כ גם לא יראו איך להתקין את התוכנה ובטח שלא איך לפתוח לעצמם יוזר עם מזהה וסיסמה.

בדיוק בשביל מקרים כאלו יש את ההשלמה האוטומטית של ולהתקין זה ממש לא בעיה.

אגב לJoin.me אין כ"כ הרבה אפשרויות והיא פחות טובה מTeamviewer כשניסיתי אותה דיי מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמישהו לא-טכני מבקש עזרה לא צריך הרבה פיצ'רים אלא משהו שיעבוד ובפשטות - וזה בדיוק join.me

95% ממי שאני מכיר יקבלו שבץ מוחי או מינימום מבט עגל אם אגיש להם משהו בסגנון של "תתקין תוסף לכרום".

זה כמעט כמו להגיד להם " תרכיבו מעבורת חלל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TEXTRA היתה נוראית ואני מצטער שבכלל ניסיתי אותה - היא היתה מותקנת ליום-יומיים ופתאום גיליתי ש-SMSים שהגיעו אליה לא מופיעים בשום מקום אחר במכשיר!

כלומר היא שומרת אותם כנראה בדטאבייס פרטי שלה ולא ב"דטאבייס ה-SMSים" של המכשיר עצמו, מה שגורם לזה שכל ה-SMSים שקיבלתי בזמן שהיא היתה מותקנת - לא הופיעו בשום אפליקציית SMSים אחרת כולל לא באפליקציות גיבוי למיניהן. שומר נפשו ירחק.

מוזר. בדקתי עכשיו אצלי וכל ה- SMS-ים שקיבלתי וקראתי עם Textra, מופיעים גם ב- Messaging. אני עוד עם 4.1... אולי יש הגדרה שקובעת מה לעשות עם ההודעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שלא יודעים לכתוב Teamviewer באנגלית בד"כ גם לא יראו איך להתקין את התוכנה ובטח שלא איך לפתוח לעצמם יוזר עם מזהה וסיסמה.

יש את http://150.co.il ושם הלינק הרביעי הוא ל teamviewer quick support , שזו גרסה מצומצמת שרק ניתן להשתלט עליה ולא ממנה. לא דורשת שום דבר חוץ מהורדה וקליק להפעלה.

לא מצאתי קל מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל, לגבי המידע אתה צודק שיכול להיות הרבה יותר מאשר ספר אבל אין שם וגם אם היה, הגודל של האפליקציה היה גדול מאוד.

ואם היו חושבים לעשות שהאפליקציה הייתה שולפת את המידע מהאינטרנט זה גם בעייתי כי ברוב המקומות של מטיילים הקליטה היא לא משהו.

לגבי צילום פרח ולקבל הגדרה, זה לא ניראה לי משהו אפשרי באפליקציה הנ"ל, זה דורש הרבה עבודה וגם רוב הסיכויים שזה לא ימצא כי תמונה תלויה בהרבה גורמים ולכן אתה עלול לקבל לא פעם ולא פעמיים הגדרה מוטעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...