אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 100 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה עוזרת שלא יכולה לתת לי נתונים רלוונטיים? אז אפשר לקנות יותר בזול בחו"ל, אני מיד רץ לקנות כרטיס טיסה...

בינתיים החשבונית פוענחה. לא הכול זוהה בדיוק, אבל די קרוב. חלק מהמוצרים (במיוחד מותגים פרטיים של הסופר בו קניתי) לא קיימים אצל המתחרים, אז האפליקציה השוותה אותם למוצרים דומים. לפי מה שיצא, קניתי בסופר הכי זול באזור ואני די בטוח שזה פשוט לא נכון, הסופר הרגיך שלי יותר זול בד"כ ואם מתאמצים, אפשר למצוא אפילו זולים ממנו. יכול להיות שהחלפת המוצרים אחראית לכל הפער ויכול להיות שהם פשוט לא מעודכנים. נראה.

אני עדיין לא מתלהב מכך שמספרים לי כמה יכולתי לחסוך (או כמה חסכתי) רק כמה שעות אחרי הקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקשר די טוב עם החבר'ה של פרייסז, אני ממליץ לשלוח אליהם מייל עם הבעיות. זה נשמע כמו איזה באג. לי אין את הבעיות האלה עם התוכנה. אפשר אגב להשתמש באתר בלי האפליקציה(עדיף עם כמובן) בשביל להשוות מחירים וכד'.

www.pricez.co.il

support@pricez.co.il

גילוי נאות: אין לי שום קשר לפרייסז מבחינה מסחרית/חברית וכד'. יצא לי פשוט כמה פעמים לדבר עם ה"תמיכה" שלהם ואני מעדכן(ומתעדכן) אצלם במחירים באופן די קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^מה כ"כ קשה לומר למישהו משהו כזה?

"כנס לגוגל תרשום Teamviewer תוריד תתקין ושלח לי את המזהה והסיסמא"

וגם אם אותו אדם לא ממש יודע לרשום את זה באנגלית ואז יוצא לו משהו כזה

"טים ויואר"

זה עדיין מביא תוצאה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך USER, זה מה שנוח בתוכנה.

אני די בטוח שיש לי USER ב-teamviewer. שאני נכנס אליו עם שם וסיסמה ואז רואה את כל המחשבים ב"רשת" שלי. שזה אגב גם מה שנוח בה, היא סוג של no-ip מובנה לכל המחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...