אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

יש לי אותה, אבל היא מוגבלת לגיבוי של 200M שזה נחמד - הצלחתי לגבות הכל בערך חוץ מה- שלא נכנס לי, ככה שאין תלונות.

מצד שני היא עולה 20 שקל ויש לה גיבוי "ענן" וגם ממשק מאוד נוח...חשבתי לקבל דעות מבעלי ניסיון לפני שאני מוציא את הסכום (הלא גבוה בואפן כללי, אבל די גבוה יחסית לאפליקציה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

2. מישהו שמע על Go Back-up pro מבית היוצר של "GO שקרכלשהו"? נראת קלה מאוד לשימוש ובגרסאת הפרימיום היא עולה 20 שקלים. נראית לי הרבה יותר קלה לשימוש מאשר טיטניום וגם קצת יותר זולה

mybackup pro היא תוכנה קלה מאוד לשימוש ועושה הכל בצורה מצויינת, פי מיליון יותר נוחה מטיטניום (שאני לא מבין מה אנשים מוצאים בה, לצערי קניתי אותה ממש בהתחלה בגלל כל ההייפ, ואז גיליתי שזאת חרא של אפליקציה).

היא גם מאוד פופולרית ויש לה אבא ואמא שהם לא סינים מוזרים... אני לא הייתי סומך יותר מדיי על גיבוי שנוצר ע"י GO..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש בנרות פונקציה מסוימת שלא מצאתי בשום עד כה.

מדובר באפשרות למעין Emergency mode. נגיד אני הולך לישון ושם את הטלפון על שקט, אז שאני אוכל להגדיר כמה מספרים שאם הם יתקשרו אליי בתדירות מסוימת (נניח 3 פעמים ב5 דקות), ורק המספרים האלה, אז בשיחה הבאה הטלפון יוציא את עצמו ממצב שקט ויצלצל.

עברתי בערך על כל אפליקציות הcall blocker בחנות (ויש המון) ולא מצאתי משהו דומה, אבל בהתחשב בעובדה שיש בדיוק את הפונקציה הזאת בIOS 6 אני מסרב להאמין שאף אחד לא יפתח את זה לאנדרואיד.

מוכן גם לשקול בתשלום אם היא תהיה יעילה ונוחה..

מישהו מכיר משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם יש אפליקציה שעושה בדיוק את זה, אבל אם אתה מתייאש מלחפש כזאת, אתה תמיד יכול לממש פונקציונליות כזאת בעזרת Tasker.

מה שכן, נראה לי שצריך להיות משתמש Tasker מנוסה בשביל לממש משהו כזה, כי זה נשמע לי קצת קשה עם הכלים של Tasker (אבל אפשרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון בעבודה עם טאסקר שאם נניח יש לך חבר או מכר שיש לו טאסקר חוקי, אפשר להוריד את הfactory שהמפתח מספק, ופשוט ליצור שלמה מתוך המשימות שנבנו, כך שגם לא חובה לקנות את התוכנה עצמה. תבדוק למי מהחברים שלך יש את הטאסקר, ותיצור אוטומציה כזאת. אין שוב דבר שהתוכנה הזאת לא מסוגלת לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מספיק טוב:

http://www.wikihow.com/Handle-Emergency-Calls-when-Your-Android-Phone-Is-on-Silent

?

(במצב שקט, כשמספרים קבועים מראש מתקשרים אליך - הם מקבלים הוראות בסמס איך "להעיר" את הטלפון שלך ממצב שקט,

כשהם שולחים סמס מסויים בחזרה - זה מעיר לך את הטלפון והם יכולים להתקשר)

(אני מניח שעם קצת עבודת סקריפטינג אפשר לשנות את המודול הקיים הזה לבדיוק מה שאתה רוצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הפתרון הזה עם טסקר עובד. אמנם זה טיפה יותר מסורבל ממה שחשבתי בהתחלה כשהתחלתי לחפש את האפליקציה (במיוחד בהתחשב בעובדה שתכננתי להתקין את זה לחברה שלי שמכורה למצב שקט) אבל זה גם יעבוד.

תודה לכולם :)

אגב, עברתי על קצת מדריכים ביוטיוב והאפליקציה הזאת פשוט מדהימה. ממתי שהורדתי אני מנסה לחשוב על עוד שימושים שאני יכול לעשות בה.. ובאמת שזה כמעט בלתי מוגבל. גורם לי להרגיש שאני נהיה עצלן מרגע לרגע.. בסוף הטלפון יעשה הכל לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מהי המקלדת הטובה ביותר עבור טאבלט, בהתחשב בעברית? (נקסוס 7)

תוספת: מישהו ממליץ על משהו והדיל היומי של גוגל ? נראה שהיום האפשרויות נחותות יחסית לאתמול ושלשום.

https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_celebrate_25_billion

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 המקלדות הכי טובות שיש הן Swiftkey ו- A.I.type. אני לרוב משתמש באחרונה (יש ברשותי את שתיהן), למרות שהחיזוי ב- Swiftkey יותר טוב. ניסיתי את הגרסאות לטאבלט של שתיהן, לא רואה בהן יתרון גדול ששווה לקנות מעבר לגרסה הרגילה (שכמובן עובדת מעולה בטאבלט).

לגבי האפליקציות שבמבצע היום, בשביל שקל לאפליקציה קניתי את ה- Nova וה- Smart Tools. מי שאוהב משחקים יש שם גם כמה משחקים נחמדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת: מישהו ממליץ על משהו והדיל היומי של ? נראה שהיום האפשרויות נחותות יחסית לאתמול ושלשום.

https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_celebrate_25_billion

SketchBook Pro שווה.

לגבי באטמן - מרגע הרכישה ועד לסיום ההורדה (יותר מגי'גה) עוברות 15 דק' כך שאפשרות ה Refund לא קיימת בסוף ההתקנה :bash:

המשחק עצמו בזבוז זמן, לא מבין איך הם הרשו לעצמם לשווק כזה משחק עלוב בעטיפת גרפיקה יפה.

היום זה היום האחרון של המבצעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...