התחביב החדש שלי - הגיעו תמונות - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחביב החדש שלי - הגיעו תמונות

maphisto

Recommended Posts

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חייב להשיג לי אחת כזאת!

תשמע מפיסטו אני מציע לך להתקין לחייה שלך הגנות למטה כי שמעתי כבר על מקרים שאנשים הרסו את הדיפרנציאל בגלל אבנים וכאלה, כדאי לך...

הדיפרנציאלים מוגנים

התיבת הילוכים עוד לא אבל גם זה ימוגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

||

:lol:

(ה-LOL שייך לתגובתו של ©DStorm)

-------------------

בקשר לסטרטר, בתור אחד שהיו לו שני טיסנים כשהיה קטן (וגם ריסק אחד בצורה מאוד יפה.. ;D),

זה לא ה"ראשים" הקטנים האלה שתמיד נשרפים, ששמים אליהם חשמל כזה שיעשו ניצוץ או משהו ויתניעו את הרכב?

אני זוכר היה לי טיסן, עוד נשארו לי כמה חלקים מהקופסא הזאתי שמתניעים איתה, אז יש מין דבר כזה שמחזקים,

שמאוד דומה לדרמל, רק מסתובב ממש לאט, המטרה שלו זה לסובב את המדחף (פרופלור) וכך לגרום לדלק להגיע למנוע

וגם באותו זמן שמים איזה כבל שמעביר מתח ל"ראש" הזה (שנראה לי הוא הסטרטר) ואז זה עושה ניצוץ ואז הלדק

נדלק והמדחף מסתובב בצורה מסוכנת ביותר.. :P

אותו כלי שדומה לדרמל הזה שמסובב את המדחף הוא כדי שלא תסובב עם האצבע ואז זה פתאום יתניע ולא תשאר לך אצבע יותר..,

רק לבננות (טיסני בננה) יש מין פלסטק כזה ששמים על האצבע אם אני לא טועה, אבל בכל זאת השאלה העקרית

זה האם סטארטר זה ה"ראשים" הקטנים האלה?

אם כן, תקנה הרבה, הם הולכים בקלות כמו שאני זוכר..

אחחח, היו ימים טובים שבהם היה לי את הטיסן.. :P

אבא שלי רוצה לקנות לי חדש נראה לי, הוא מאוד אהב את זה גם, מכיוון שיש לו רישיון טיס (אמיתי ;D), למטוס חד מנועי

כגון צסנה, שאגב הטיסן שלי היה צסנה.., היה לו מנוע בשם מגנום אני זוכר, רק המנוע עלה לי 200 דולר בזמנו..,

שלא נראה לי זה כזה יקר, אבל המנוע של הטיסן הקודם הלוואי והייתי זוכר איפה שמתי אותו, אני יכול לנסות להרכיב איתו משהו,

אולי.. :P

וכמובן, מפיסטו, תהנה מהבובה שלך! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למפיסטו אני ממש מיצטער אבל אני לא מוצה את מה שדיברתה עליו אני נירשמתי בRCZONE אבל אני לא מצאתי חנויות באזור הצפון זה ממש חשוב לי ולגבי האוטו אני לא ממש חייב אותו שבוע הבא אני מעדיף לחכות אבל אני רוצה ליקנות משהו רציני שיהיה RTR אבל שניתן יהיה לשפר אותו בעתיד וכמה שיותר!!!

המתרה שלי היא:ליקנות RTR ולילמוד אותו עד הפרט הכי קטן ואד אז יהיה לי מספיק כסף לשפר אותו ואז שוב ושוב עד שאני עדה כל דבר חשוב אני מבין שאין טעם להפעיל אותו לבד עדיף ללכת ומסלול ולבקש מאחד המקומים שיעזור לי אני חושב שאני אוכל להשקיע בערך 1500 אבל בתמורה אני ממש רוצה עם כמות שיפורים מכובדת ואיכות די טובה ועדיף שיהיה כמה שיותר נפוץ שיהיה קל להשיג לו חלקים אני ממש אשמח אם תוכל להשאיר את המס ICQ שלך שאוכל ליצור איתך קשר שלי179069885

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי קצת חיפוש ומצאתי כמה דגמים נחמדים ומתאים פחות או יותר...

http://www.towerhobbies.com/products/duratrax/dtxd74.html שכבר ראיתה בטח(לא הכי טוב)

http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0161p?&I=LZ0457** ניראה מבטיח (מחיר טיפה יקר אבל תגידו מה אם חושבים,פשוט תעתיקו לשורת הכתובת ואז זה יעבוד)

http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/WTI0001P?&I=LXDED3A4&P=V (לי אישית נוצר רושם שזה הכי טוב למתחילים ואמרו שהוא נפוץ ויש לו חלקים בארץ וגם שיפורים והוא גם לא ממש יקר)

אין שמץ של מושג על מה אני משלם חוץ מהאוטו כלומר מישלוח מכ"ס ושטויות כמה זה יכול לצאת ??? אין לי שמץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דילמה קשה בין הלינק השני לבין ה 3 (מה שאני קניתי )

אני באמת שלא יודע להגיד לך

אני כאמור קניתי את ה S-MAXX כי יש לו ים ים ים ים ים שיפורים

וזה הרכב הכי נמכר כל היצרנים עושים לו חלקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חשבתי עליה היא ממש מה שאני צריך אתה יכול לתת לי כתובת של חנות כל שהיא שאני אשאל על חלקי חילוף שיפורים וכלזה?

דרך הגב כמה היא סוגרת אצלך?ואחרי איזה שיפורים? אני לא ממש אוהב את הרעיון של משהו כזה קטן נוסע 120 קמש...

אני ממש מבקש מכל מישיודע על חנות כל שהיא בצפון שיגיד משהו לפחות חנויות שאתם קונים בהם חליפם דלק כל דבר אני צריך ללכת עם חבר שלי למקום כזה הוא מעדיף ליקנות ישר מחנות(למרות שזה הרבא יותר יקר)הוא מיליונר אז לא אכפת לו... דרך הגב תוך כמה זמן המנוע יכול להישחק אם להסיע כל יום במשך חודש 1-2 שעות? מה החלקים שנישחקים הכי מהר?אם אני מזמין את הSMAXX מה אני צריך ליקנות חוץ מימנה ודלק הצעות לשיפורים וחלקים יתקבלו ביברכה בתודה

ANTIXRIST

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שלא ראיתי את התגובה שלך קודם, אבל יש חנות ממש מקצועית בחיפה, שנקראת טיסן חיפה

חנות מאוד מיקצועים וניתן לרכוש אצלה מכונויות על שלט לשטח , וכביש, ומכל הבא ליד

יש שם בחור מאוד נחמד בשם אלכס , והוא ללא הגזמה המבין מספר אחד בתחום מכוניות הדלק, אני ממליץ לך לדבר איתו

הטלפון שלהם הוא 04-8645076

תתקשר אליהם.

ועופר, קדימה תרכיב את המנוע כבר ותבוא עם העגלה שלך לחיפה נעשה פתיחות....

מקווה שעזרתי לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתיחות עם מונסטר טראק :)

מפיסטו בכמה אפשר להשיג את המכונית שאתה קנית בארץ?

בלי שיפורים ובלי שלט, יש לי שלטים של טיסנים ואני הרבה יותר מעדיף אותם פשוט אני לא מבין את הטימטום שבשלט אקדח מה טוב בזה?@?

ויש מצב שמנוע של טיסן יתאים למכונית הזאת? יש לי כמה מנועים של טיסנים יש לי אחד 46 פנוי, ועוד אחד של 40 שהוא עושה קצת בעיות, ויש לי גם OS 46 FX שהוא כרגע על טיסן, ויש לי גם שניים קטנים ממש (לא נחשב), האם הם מתאימים מבחינת זה שאני יכול לחבר אותם למכונית או שזאת צורה שונה של חיבור? יש מצב שהוא גדול מידי או שזה יכול להיות סוף אם אני אחבר כזה מנוע חזק למכונית על שלט? 8)

סה"כ יכול לצאת לי זול בלי מנוע ושלט וזה יכול להיות כדאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתחיל מהסוף להתחלה :

War-Hammer : אני חושב ששלי עולה משהו כמו 3000 שח חדשה בארץ (לפני שיפורים )

מנוע של טיפן לא יתאים כי הגרסה המקורית יש מקום למנוע עד 0.21 או 3.5CC וטיסנים זה בדרך כלל מתחיל מ 0.46

ישנה ערכת שדרוג למנועים גדולים אבל היא יקרה מאד .

אם יש לך מנוע קטן בטיסן אז אולי זה יתאים .

shlomid : מחר אני בירקונים להסיע (הרצה ואז נסיעה מהירה )

hell : אם תקפיד לשמור על המנוע (דלק טוב ) וסלד בתחום הירוק , ותטפל בו לאחר כל נסיעה

הוא יעבוד גם שנה ויותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...