מחשב חדש לפיתוח 3000 ש"ח - גמיש - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש לפיתוח 3000 ש"ח - גמיש

yigael_o

Recommended Posts

היי לכולם,

אני מעוניין במחשב שיחליף את הנייד שלי, כיום אני יכול להסתפק בנייח.

1. מה התקציב המקסימאלי? 3000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? אין מגבלה, אבל נראה לי שזה מספיק.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? פיתוח והרצת מכונות וירטואליות

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). HYPER-V ו VISUAL STUDIO

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: לא ממש

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). כרגע FULL HD

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא, יש לי מסך מקלדת עכבר ורמקולים

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 9-10

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? בעיקרון לא חשוב, זה המחשב הראשון שרציתי לנסות להרכיב לבד, אבל אם ההרכבה תהיה בחינם ורוב החלקים יהיו מחנות אחת אז אין לי בעיה שהם ירכיבו. אין צורך במערכת הפעלה או תוכנות אחרות.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא, למרות שכנראה ארכיב את המחשב לבד, מה שאומר שאני צריך רק שישלחו לי את החלקים בדואר. והם כנראה יגיעו ממספר חנויות שונות, לפי מה זול בכל חנות כמובן.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לפחות 16GB וחיבור לשני מסכים. הבנתי שדיסק מהיר גם עוזר אבל אני לא יודע מה ההבדל במחיר מול ביצועים וכמה זה כדאי

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא רלוונטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...