יצירת עמוד נוסף לפוסטים ב- wordpress - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצירת עמוד נוסף לפוסטים ב- wordpress

catsmonster

Recommended Posts

שלום,

אני מנסה ליצור ב- wordpress בנוסף לעמוד הראשי שבו מתפרסמים הפוסטים, עמוד שבו גם תהיה לי אפשרות זהה כמו בעמוד הראשי (הכוונה לא להחליף את העמוד הראשי לעמוד סטטי ולהשתמש בעמוד אחר לפוסטים, אלא ליצור עמוד שבמקביל לעמוד הראשי גם יהיה אפשר ליצור בו פוסטים).

בנוסף אני מחפש דרך ליצור גלריה של , שאינן שמורות על השרת, אלא אני מביא לינק אליהן מ- skydrive. אני יודע שזה אפשרי להעלות את התמונות אחת אחת ככה ולפרסם בפוסט, אבל לא מצאתי דרך להעלות אותן בתור גלריה כמו שאפשר לעשות עם ששמורות על השרת ומופיעות ב- media library (התמונות מהלינק לא מופיעות ב- media library).

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי מצפה מכתב ניסוח הרבה יותר ברור ל"מה הדרישות שלי".

שכפול עמוד הבית לעמוד אחר

אתה צריך להעתיק את התוכן ה home.php או ה index.php תלוי בערכת הנושא שלך וליצור template עמוד חדש עם התוכן הזה.

לגבי הגלריה

תיצור עמוד חדש ותבדוק ב API של SKYDRIVE אם יש אפשרות להטמיע גלריה בעזרת IFRAME או שחייבים לגשת לשרת שלהם ישירות ולהוריד את התמונות דרך PHP.

מכאן יש לך 2 דרכים: או ליצור shortcode בשביל להציג גלריית SKYDRIVE או לכתוב את הקוד סטטי בtemplate העמוד עצמו.

כמובן שזה בהנחה שכבר בדקת שאין כבר פלאגין שעושה את זה (אני אישית לא בדקתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מצטער אם התנסחתי בצורה לא ברורה, אל דאגה, בכתבות שלי אני שם לב הרבה יותר לניסוח. אתה לא באמת יכול לצפות שלכל שטות קטנה כולל שיחות הפייסבוק שלי אני אכתוב בצורה הכי תקנית שקיימת, נכון? בכל מקרה, אני לא הייתי בטוח איך לנסח את הבעיה, אבל העיקר שהבנת. תודה על העצה, זה עזר לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...