מפרט גיימינג בינוני 2000 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט גיימינג בינוני 2000 שקל

Offset

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?1800

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך אבל עדיף שיגיע לחריגה מאשר פחות ביצועים

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?200

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). גיימינג בינוני-כבד בעתיד אולי

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. לא משהו רציני, גיימינג בינוני-גבוהה, פיפא הוא משחק אבל אם בעתיד הוא ירצה לשחק משהו טוב אז שיהיה כרטיס מסך ומעבד טוב למרות שהתקציב נמוך.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 26 אינטץ' אני לא יודע רזולוציה כי זה בשביל חבר שלי ולא בדקתי

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוני-גבוהה

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? ציוד היקפי ומסך

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? לא הכי חשוב שיהיה שקט טיפה, 3-5 לא הכי קריטי אבל שלא יהיה ממש רועש

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא אבל הרכבת המחשב בחנות כן

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. Ivory עדיף אבל אפשר גם אחרים אם המפרט יותר זול ויש ביצועים יותר טובים

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).לא

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא מתוכנן שדרוג בכלל

תודה לעוזרים, ואם אפשר וזה יכנס בתקציב עם כרטיס מסך טוב אז שיהיה מעבד מרובע ליבות אבל לא חובה.

המחשב הוא לאח של חבר שלי, בניתי מפרט כזה : http://www.tms.co.il/preview/spec/jl982yrk אני לא יודע עד כמה הוא טוב כי אני חדש בתחום ובבקשה לא לרדת עלי, אז תודה לעוזרים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב מאוד נמוך למחשב גיימינג.

המחשב שבנית לא משהו, שכן לא כללת מארז (בחרת בפאנל למארז ולא מארז), ספק אוברקיל, כרטיס מסך חלש מאוד ולא כללת צורב.

הנה מפרט אפשרי לדוגמא. עדיף להתמקד בכרטיס מסך מאשר במעבד. לצערי יש פה חריגה שהיא גדולה יותר מהחריגה שהצבת.

זה מחשב לגיימינג והתקציב הוא נמוך מאוד לכן האפשרויות מוגבלות מאוד.

* שים לב שלא כללתי צורב. אם אתה כן צריך אחד שכזה, הוא יעלה לך סביב ה-100 שקלים נוספים.

מעבד:

Intel Dual Core G620 2.6GHZ for 1155 Box

כמות: 1 - מחיר: ₪311

לוח אם:

Gigabyte GA-H61MD-S2 Bulk

כמות: 1 - מחיר: ₪253

מארז:

Thermaltake V3 Black Edition 1x120mm

כמות: 1 - מחיר: ₪190

ספק כוח:

Seasonic 400W SS-400ES Active PFC 80+ Bulk

כמות: 1 - מחיר: ₪222

זיכרון:

Micron Rendition 4GB DDR3 -1333

כמות: 1 - מחיר: ₪108

קשיח למחשב שולחני:

WD 500GB Sata 3 Caviar Blue

כמות: 1 - מחיר: ₪379

כרטיס מסך:

Sparkle GTX560 1GB GDDR5 HDMI Retail - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪633

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪2096

.

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2055 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/gtqjfw29

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואפשר מפרט אולי עם כרטיס מסך גם טוב אבל פחות חזק עם צורב באותו מחיר?

כדי שלחבר שלי תהייה בחירה בין עם צורב לבלי צורב.

הנה עשיתי: http://www.tms.co.il/pcbuilder/preview/1:10480:1/2:10054:1/4:7582:1/7:10857:1/3:10905:1/20:9102:1/9:10679:1/11:7424:1/

זה טוב? ורציתי לשאול, ההרכבה חינם, זה כאילו לפורום הזה? אני צריך לבוא עם חבר שלי כדי שהוא יקבל הרכבה חינם? ואפשר להוציא אותו מפרט באותו מכיר אצל KSP או IVORY כי אני צריך משהו קרוב לאשקלון(לא חובה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-GTX560 משתלם יותר במחיר הזה, שכן הוא חזק לפעמים בכמה עשרות אחוזים מ-HD6790 והפרש המחירים הוא רק כמאה שקלים.

הייתי ממליץ לך להציע לו לנסות ולחרוג, כי הוא פשוט מקבל הרבה יותר בחריגה הזו.

לגבי שאל החנויות- שאל אותם ולא אותנו. בניתי את המפרט מהיכן שאתה בנית. באייבורי אין לי אפשר לבנות מפרט וב-KSP מפרט דומה ככל הנראה יעלה יותר. עם זאת, שאל אותם ובקשה שירכיבו לך מפרט זהה/דומה מבחינת חוזק ואיכות הרכיבים במחיר דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

ומזה ההרכבה לחברי פורומים? אני צריך לבוא עם חבר שלי לאסוף את המחשב ולהגיד למוכר את המשתמש שלי או משהו?

או שאני ידבר איתם במייל שיכינו את המחשב על שם המשתמש שלי? כי אני רוצה הרכבה חינם ואני לא יודע מזה הרכבה לחברי הפורומים.

עריכה: אבא של חבר שלי אמר ששני המפרטים יקרים מאוד, והוא עדיין מעדיף לעמוד על 1800 שקל ולנסות לחסוך את ה2000 ולא לחרוג ממנו.

אז אם אפשר מפרט מתוקן ב1800 שקל ואולי לקחת כרטיס מסך פחות טוב או פחות כונן אני לא יודע מאיפה להוריד.

אולי שווה להוריד כרטיס מסך למשהו חלש יותר כי הוא רק משחק PES וFIFA אז...

בניתי אחד: http://www.tms.co.il/preview/spec/l8z7xaj1

ונראה לי שהRADEON 6670 1GB יותר חזק מGT440 4GB אף על פי שיש לו יותר . לא מצאתי ממש השוואות באינטרנט חוץ מ6670 נגד GT440 3GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומנם חוסך פה מאתיים שקל, אבל מפסיד פה המון אחוזי ביצועים- זה פשוט לא משתלם.

מעבר לכל, ה-6670 שבחרת הוא גרסא מוחלשת אשר כולל זיכרון DDR3 ולא DDR5.

גם אם זה רק ל-PES/FIFA, המנוע הגרפי במשחקים משתפר כל שנה ולרוב הוא גם כבד יותר.

אם כבר קונים מחשב, אז תקנה משהו שיספיק לטיפה יותר זמן ולא תרגיש מוגבל גם במשחקים אחרים.

אם עדיין החריגה לא אפשרית, אז עדיף כבר ללכת על GT430.

לגבי הקניה עצמה- כמו שאמרתי לך, תשאל את זה אותם ולא אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי חוסך את ה-380 ש"ח על כרטיס המסך וקונה יד שנייה.

לחלופין, משדרג מעבד ומשתמש בליבה המובנית שתספיק לפיפ"א. אפשר להוסיף כרטיס מסך בעתיד אם השימושים ישתנו ויתפנה תקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי חוסך את ה-380 ש"ח על כרטיס המסך וקונה יד שנייה.

לחלופין, משדרג מעבד ומשתמש בליבה המובנית שתספיק לפיפ"א. אפשר להוסיף כרטיס מסך בעתיד אם השימושים ישתנו ויתפנה תקציב.

אז שווה לי להשקיע את הכסף על הכרטיס הגרפי על מעבד חזק יותר עם כ"מ מובנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...