מחפש עכבר גיימניג יחסית גדול עם דגש על אחיזה נוחה בתקציב של 600 ש''ח. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עכבר גיימניג יחסית גדול עם דגש על אחיזה נוחה בתקציב של 600 ש''ח.

--Shadow--

Recommended Posts

החיבור של הg700 לחוט הוא פחות נוח לטעמי, מדובר בכבל מעט עבה יותר מהכבל הממוצע וגם קשיח יותר, כך שאם לא סידרת אותו בצורה נוחה מראש (אני שם את אחד מהרמקולים על החוט כ20 סנטימטר ממנו וכך מוודא שיש לי חוט משוחרר שניתן למתוח עד קצוות הפד - מה שאגב פותר את הבעיה לחלוטין) ניתן להרגיש שאתה "גורר" איתך את החוט.

לעומת זאת במצב האלחוטי לא הצלחתי להרגיש שום הבדל בינו לבין עכבר חוטי ברמת הדיוק ומהירות התגובה, ותאמין לי שחפשתי... (הרבה מבחני צליפה על מטרות רחוקות בDPI גבוה ונמוך :) )

אני גם מסייג את מה שאמרתי על המצב החוטי ומזכיר שמדובר בעכבר יקר יחסית לכן אני שופט אותו בצורה מחמירה מאוד, העניין עם הנוחות לא היה עולה בכלל בעכבר זול יותר...

הבעיה העיקרית (ובעצם היחידה) בעיני בעכבר היא הסוללה, אני טוען אותו כל יום כמעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי עכבר חוטי בגודל/עיצוב/איכות דומה די הוא בטח יהיה זול יותר.

תקנו אותי אם אני טועה, אבל החיבור החוטי הוא רק לטעינה והתקשורת עם העכבר נשארת אלחוטית גם כשהכבל מחובר - לכן גם לא יהיה כל הבדל בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספלאשי את יכולה לתת מעט הכוונה לגבי העברה למצב חוטי?

כאשר אני מעביר את הכפתור בתחתית העכבר למצב off העכבר אינו מגיב כלל, גם כשהוא מחובר בחוט.

לפי מייטב הבנתי מדובר בכפתור שמכבה את העכבר באופן כללי ולא רק את התקשורת האלחוטית שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...