מחפש עכבר גיימניג יחסית גדול עם דגש על אחיזה נוחה בתקציב של 600 ש''ח. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עכבר גיימניג יחסית גדול עם דגש על אחיזה נוחה בתקציב של 600 ש''ח.

--Shadow--

Recommended Posts

שלום לכולם,

כרגע יש לי G500 שיחסית נוח אך עדיין לא מתאים למלוא כף היד - אני מרגיש שיש פספוס קטן,

מכיוון שאני עובר דירה ולוקח איתי מחשב אחר - אני מחפש עכבר חדש שיהיה יותר גדול בדגש על נוחות ודיוק (ימני).

הבנתי שהעברים שלי RAZER יותר גדולים ונוחים ?

אשמח להצעות בנושא, התקציב עומד על 600 שקל בערך.

קראתי את הביקורות על G700 באתר, השאלה אם הוא יותר גדול ונוח מאשר ה G500

בתקציב נכנס גם Razer Mamba - האם הוא יותר גדול מ G500 ?

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=736892

אודה לעוזרים, שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G500 זה אחד העכברים הכי גדולים בשוק אם לא הכי גדול , אני לגמרי מבין על מה אתה מדבר כשאתה אומר פספוס קטן כי יש לי אותו גם

בנוגע לrazer - כל קשר בין נוחות וארגונומיה לעכברים שלה הוא מקרי לחלוטין , לי יש את הDeathadder שהוא קצת יותר גדול מהממבה ובהשוואה לG500 הוא מרגיש כמו סלע מגושם ולא נוח , צריך לתת לrazer להמשיך להשתפשף קצת בתחום עד שהיא תבין את מהות המילה ארגונומיה , אני אישית מציע לך לקנות את הSS ikari שהוא ללא ספק העכבר הכי נוח ולדעתי הכי טוב שקיים , אומנם הוא לא בגובהה של הG500 אבל הוא כן באותו אורך פלוס מינוס , ויש גם 2 אופציות לבחירה בקניית העכבר או אופטי וכל אחד קונה בשביל הצרכים שלו , או שתקנה עכבר של חברות קצת פחות מוכרות ותהיה השפן ניסיון שלנו ותגיד לנו איך הוא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, האם גדול יותר באורך ? ברוחב ?

R4diohead - אז אין ל RAZER עכברים איכותים או טובים יותר מ ?

זה בעיקר עניין של העדפה אישית של המשתמש , בתור אחד שניסה מספר עכברים של razer ושל אני יכול להגיד בוודאות שלריזר יש עכבר אחד בלבד שיכול לעמוד ראש בראש בתחרות עם חברות אחרות והוא deathadder כל עכבר אחר של רייזר נופל בין הכיסאות כך או אחרת , לעומת זאת ללוג'יטק יש עבר מרשים והווה עוד יותר עם הg400 g500 וg9x שאלו עכברים אהובים מאוד ברחבי הרשת , כמו כן אי אפשר בכלל להשוות את השרות של ריזר לעומת השרות המדהים של לוג'יטק

אז כן אולי כדאי לך ללכת על הG700 רק בתנאי שאתה לא משחק בעיקר FPS כי אם כן קח g400 וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק בעיקר FPS , למה G700 לא מתאים ?

לא יודע אולי אם תוריד את הבטרייה ותחבר אותו ישירות הוא יתן ביצועיים יותר טובים אבל בכללי , בשביל FPS צריך לתת את הכבוד הראוי לעכברים אופטיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לאחר חפירות בגוגל - היום רכשתי את ה G700 , ההתרשמות הראשונה שלי שהוא אכן יותר נוח מ G500 - כמו כפפה ליד.

אך עדיין צריך להתרגל לעכבר זה יקח קצת זמן אני חושב.

הביצועים של העכבר מעולים, באמת שאין שום לאגים או כל בעיה אחרת שחושבים על עכבר אל חוטי.

תודה על ההמלצות.

אגב מישהו יכול להמליץ על בטריות איכותיות לעכבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...