אובונטו 12.04 - אין קול בדוסבוקס + בעיה בכרטיס רשת (כותרת נערכה) - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אובונטו 12.04 - אין קול בדוסבוקס + בעיה בכרטיס רשת (כותרת נערכה)

yair1

Recommended Posts

הבעיה בכותרת.

התקנתי דוסבוקס דרך מרכז התוכנות של 12.04.

כשניסיתי להפעיל משחק כלשהו לא היה קול. ניסיתי להפעיל משחק נוסף כדי לוודא שהבעיה לא במשחק הספציפי.

החיפושים שלי בינתיים לא הניבו פתרון, אז אני מנסה את מזלי כאן.

אם מישהו מכיר את הבעיה אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור על http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=767305

חוצמזה תפתח טרמינל ותריץ מתוכו את dosbox ותבדוק אם יש הודעות כלשהם שנכתבות לטרמינל (שלי , לא בתוך ה dosbox)

ותנסה להריץ אותו כך באיזה שהוא משהוא אחר שמצאתי כתוב שהוא אמור לעבוד ככה :

SDL_AUDIODRIVER=pulse dosbox

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

קצת זנחתי את הנושא...

בכל מקרה, חזרתי קצת לאובונטו והחלטתי לנסות לפתור את הבעיה של הכרטיס רשת.

אני משתמש בכרטיס רשת tp-link tl-wn821n שמתחבר למחשב הנייד.

בוינדוס הכרטיס עובד מצויין.

כשאני מנסה להשתמש באובונטו הכרטיס לא תמיד מזהה את הרשת האלחוטית.

גרוע מכך, כשהרשת מזוהה אני מצליח לגלוש למשך זמן מה, אבל תמיד בשלב מסויים החיבור כאילו קופא ולא ניתן לגלוש, ואחר כך אם אני מנסה לרסט את המחשב הוא קופא על הלוגו של ואני מוכרח לכבות ולהדליק ידנית.

אני ידוע על איזשהו פתרון אני אשמח. אין לי בעיה לנסות הפצה אחרת שידוע בודאות שהכרטיס עובד בה בצורה תקינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכתוב בקונסול lsusb ו lsmod ותביא את התוצאה לכאן. כך נוכל לבדוק לפחות אם יש בעיה מוכרת אם הדרייבר שלו ואם כן אוליי איפה שהוא יש פתרון

אתה יכול לנסות הפצות אחרות - רוב אלה שיש להן דסקטופ יש להן גם את הדרייבר ב CD כלומר תוכל לבדוק את הרשת בזמן שעלית מה CD/USB בלי התקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוצא מלא תלונות על הדרייבר הזה מהפצות שונות

יש לך 2 דרייברים בשימוש בו זמנית : ath9k_htc ו ath5k. מה קורה אם אתה מעיף 1 מהם כל פעם ומשאיר רק את השני לעבוד ? יכול להיות שיש ביניהם התנגשות או משהוא. תנסה להריץ :

sudo modprobe -r ath5k

או

sudo modprobe -r ath9k_htc

כל פעם 1 מהם אחריי ההפעלה של המערכת ותראה אם אחריי זה הכרטיס רשת עדיין עובד (אם לא = העפת את הדרייבר האמיתי, תחזיר אותו אם אותה פקודה רק בלי -r) ואין קריסות

בדיון 1 שמצאתי נאמר שיש לו בעיה אם רשת N. תנסה לבטל תמיכה ב N מהראוטר ותראה אם הוא מסתדר כשאין N

מעבר לזה אין תיקח ותנסה הפצה אחרת אם בא לך.... תנסה Chakra Fedora Opensuse

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...