למה היבואנים בארץ לא מאפשרים אופציה לכונן תומך בלו ריי במחשבי מיין סטרים . - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה היבואנים בארץ לא מאפשרים אופציה לכונן תומך בלו ריי במחשבי מיין סטרים .

haifaboy

Recommended Posts

קקדו - אתה לא שם לב שאין שמץ של קשר בין מה שאתה כותב למה שפותח הדיון שאל? התשובה שהוא קיבל - ל99% מהמשתמשים הביתיים אין מה לעשות עם זה. תאמין לי שאם היה ביקוש היו מביאים לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שאמרו,

כשאתה קונה בחול, שם קהל הלקוחות גבוה יותר, היצרניות מאפשרות לבחור קונפיגורציות באתר שלהן ולשים מה שתרצה, והחנויות הגדולות מחזיקות מלאי רציני של כל דבר.

בארץ היבואנים מביאים רק את המיינסטרים, ולא רוצים את הכאב ראש של להביא דגמים מיוחדים.

אם כ"כ חשוב לך כונן כזה, אתה יכול לרכוש אותו בנפרד עבור מחשבים רבים ולהתקין לבד ללא בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך ( ag43 ).

גם לאותם אנשי הגיל השלישי אין צורך בסמארטפונים,

וזה לא מפריע לחברות הסלולאר לדחוף להם את המכשירים !

למה - כי הן מרוויחות על זה.

וזו הסיבה היחידה למצב שתיאר פותח הדיון - זה טוב ליבואנים.

אם כבר, 99 אחוז לא משתמשים גם בכונן ה - שבנייד,

ואותם 99 אחוז בכלל לא יודעים שקיימת אפשרות לבלו ריי בניידים,

אז עם כל הכבוד לתשובה שניתנה - אם מה שהוא לא קשור, זו התשובה

ההיא.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KAKADU,

השורות קצת התבלגנו. יש בעיה עם התגובה שלי? :s05:

בכל מקרה,הנה מחשב סבבה ולא יקר, שאמור להיות עם כונן BD-ROM, אני ממליץ לוודא לפני רכישה (אם מישהו מעוניין :nixweiss: ) :

http://www.saleshop.co.il/Product.asp?Pid=IN5110BKi245

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" חוץ מ - CHEVI " יעני, שלך הייתה

בסדר ו"נכונה" ( אם נתיישר לפי ההגדרות של AG43 :) ).

הפואנטה מבחינתי היא זו :

הרי הגיוני שיבואן לא יביא כל דבר שבעולם,

וגם אם נגזים ונאמר ש - 5 אחוז רוצים לקנות עם בלו ריי,

הרי שעדיף שהם יחפשו את המחשב מאשר היבואן יחפש אותם.

אבל, לפחות תציעו, תגידו שאפשר להזמין עם בלו ריי,

וואללה, לא נמצא בארץ - מוכן לחכות שבועיים ולקבל.

אבל גם את הדבר הבסיסי הזה אין.

ולגבי קנייה והחלפה עצמאית -

א. למה לשלם פעמיים ?

ב. יש דגמים , גם של פירמות ידועות

שצריך לפרק חצי מחשב בשביל זה.

( זה לידיעת שוקו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)

קניית כונן BD-ROM למחשב מסקירה זריזה באיביי, עניין של 350-400 ש"ח (תלוי לאיזה מחשב/חברה/דגם).

הכונן בעצם יחליף את הכונן הקיים במחשב זה או אחר.

השוק גדול וההיצע מכוון כדי למכור ואם אין שוק לזה בארץ אז לא יביאו ואם כן אז בודדים הדגמים.

זה כמו שהיתה תקופה שלא הביאו מחשבי 14" לארץ (הכוונה לסדרת Vostro ב-DELL), היה רצון לשמר את הפריווילגיה של גודל המסך הזה לסדרה יקרה יותר (Latitude). הדבר השתנה לטובה בשוק ועכשיו מחשבים עם גודל מסך כזה זו אפשרות ביניים נוחה של לא קטן מדי ולא גדול וכבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש אינטרסים כאלה ואחרים.

זה כמובן לא הופך את המצב למוצדק,

ואיך ולמה כבר פירטתי די והותר.

אז אני רק מקווה שפותח הדיון קיבל תשובה

לשאלתו ( לא בהכרח תשובה שלי ::) )

אם בכלל רצה לקבל תשובה או שיותר

הרגיש צורך להוציא קיטור ( שגם זה

בסדר גמור ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם גם דיסק היה יקר והיו מוכרים אותו ביחידות זמנו של הבלורי יגיע אבל כרגע אם תשאל אותי זה בזבוז של כסף,

דוגמא קטנה שהדיסק היה יקר היו מחלקים משחקים כבדים ל700 MB,

היום המשחקים כבדים יותר והDVD זול יותר מחלקים ל 8GB שזה המקסימום ב DL ש יכול לקרוא.

עוד סיבה שעדיין לא מספקים בלורי זה בגלל שגם בסרטים אין לו מה להציע מלבד האיכות,

כלומר אין תוכנות טובות שיודעות לערוך להדביק לסנכרן סיומת KMV,

לעומת זאת הפורמט הישן והטוב AVI יש המון תוכנות שתוכל לערוך ועוד הרבה דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו איזה דיון פתחתי פה (-: . טוב אז ככה . בנושא הבלו ריי : גם בארץ וגם בעולם יש שוק לא קטן ( שהולך וגדל ) של סרטים שמגיעים על מדיות כאלה ( כל סרטי הHD למיניהם ) ואני כחובב ואספן סרטים ותיק שלפני כשנתיים עבר למדיה הכחולה וזנח ( עד כמה שאפשר ) את המדיות של נדהם כל פעם מחדש לראות כמה השוק הישראלי נשאר מאחור והכי מדהים שאנשים עוד מצדיקים את זה , זה פשוט לא יאמן .

חבריה , הבלו ריי מחליף את ה כמדיית הדיסקים הראשית בתחום הקולנוע הביתי ( אני מסכים עם אנשים שאוהבים את הדיגיטלי שאולי בעתיד לא יהיה מקום למדיות בכלל אבל אני כמו בספרים שאני אוהב להחזיק את הנייר ביד גם פה רוצה את המדייה ביד , מבחינתי זה האמצאי אכסון הכי אמין במיוחד בדור של נפחים מטורפים של מדיות שיש היום ) , דיסק הבלו ריי בעל נפח רחב יותר ( פי 10 ויותר מ , שאגב נפחו הולך וגדל , בכל פעם אני שומע על דיסק בלו ריי יותר גדול בנפח ) ואי לכך מתאים לסרטי HD . כשאנשים קונים היום כותרי אני פשוט לא מבין אותם , זה פסה זה כבר לא מה שהיה , אם הלכת והשקעת וקנית טלוויזה שהיא HD למה להמשיך לראות DVD שנראה די גרוע על הטלוויזה הזאת כש HD זה הטכנולוגיה העכשווית שנותנת את המכסימום איכות למכשיר שלך וזה אומר -> בלו ריי .

פעם אחת גשו לחנות ובקשו מהמוכר להציג לכם על גבי טלוויזה FHD סרט בלור יי , אתם תיפלו מהרגליים . איכות התמונה , הסאונד ( יש היום את הפורמטים החדשים של הסאונד ב HD ) , אין על זה ( וזה שאמר פה שהוא לא רואה יתרונות לבלו ריי , יש לי דבר אחד להגיד לך : סייג לחוכמה , שתיקה )

עכשיו בנושא שלנו . הבלו ריי נפוץ ובחול ואני בטוח ששם הוא אפילו סטנדרט בהרבה מקרים . מה הבעיה ליבואן בארץ שיודע שיש לו אופציה , להביא במשלוח כמה מכשירים עם התמיכה בזה , תמיד יהיו כמה משוגעים שירצו את זה ( אתה נותן מפרט פצצה - מער I7 החדש , מסך FHD , כרטיס מסך נפרד , 1.4 , מערכת סאונד איכותית ואז אתה הולך ומתקמצן במדיה ??הרי בלו ריי צועק כאן לשמיים במחשב כזה , זה כמו לקבל מרצדס ולנסוע 80 ...) .

אני תמורת הכסף שלי רוצה לקנות מה שאני רוצה , שאני מוציא 5K על אני מצפה לקבל גם כונן שתומך בבלו ריי ולא את מה שמשתלם ליבואן ( בארץ - המדינה היחיד ה בעולם שאין בשום נמציגיות ישירות שמוכרות את המוצרים , יש רק ערמה של יבואנים שפשוט גונבים אותנו , עוד בלוף מקומי ) למכור לי - בעיה נכואבת ונפוצה בארצנו בהרבה תחומים . תן לי הלקוח להחליט מה אני קונה , זה הכסף שלי לא שלך .

בנושא הכונן החיצוני . אכן באי ביי זה עולה כמדובר אבל עלות המשלוח מכפילה את המחיר ודבר נוסף שהורג אותי , למה אני צריך להסתרבל עם כונן חיצוני כשייש אפשרות לפנימי ?? זה פשוט טמטום ממדרגה ראשונה .

וכן אני מתפלל לרגע שגם בארץ נוכל להרכיב לבד את המחשב שלנו דרך אתר האינטרנט ולקבל אותו במשלוח הביתה .

שיהיה לנו סופ"ש שקט ומהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ני מסכים עם אנשים שאוהבים את הדיגיטלי שאולי בעתיד לא יהיה מקום למדיות בכלל

למקרה שלא הבנת זו הסיבה שהפורמט הזה הולך לחלוף מהעולם. זה שיש משוגעים לדבר לא אומר שהם יחזיקו אותו בחיים, בטח לא במחירי ובזמינות מיינסטרים. אני אישית שומע את המוזיקה שלי בבית מדיסקים, זה אומר שכל התעשיה תישאר שם? מסתבר שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנושא הכונן החיצוני . אכן באי ביי זה עולה כמדובר אבל עלות המשלוח מכפילה את המחיר ודבר נוסף שהורג אותי , למה אני צריך להסתרבל עם כונן חיצוני כשייש אפשרות לפנימי ?? זה פשוט טמטום ממדרגה ראשונה .

אני דיברתי על כונן פנימי שיבוא במקום הכונן DVD הקיים במחשב נייד, עולה 350-400 ש"ח (כולל משלוח)

דוגמא:

http://www.ebay.com/sch/i.html?LH_BIN=1&_sacat=0&_nkw=DELL%20BD-ROM&_sop=15

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הרעיון . הבעיה היא שפה צריך להיזהר כי המכשיר חדש ובאחריות ומי יחליף לי את הכונן כך שהאחריות לא תפוג . מעבר לכך ששוב זה ממש טמטום שאני צריך אחרי הכל לדאוג לזה בעצמי ( זמן , כסף נוף ) כשיש אופציה שאנייכול לקבל תמורת עוד תשלום את המחשב עם הכונן כבר מורכב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב את מי שחושב ש-BR הוא סטנדרט שתופס חזק כמו ה- לפני 10 שנים כי זה פשוט לא נכון.

רוב צריכת המדיה הדיגיטלית היום נעשית על גבי הרשת, ואת השימוש ב-BR על מנת לראות סרטי FHD או 3D אפשר להמיר בסטרימר איכותי

ודיסק קשיח חיצוני שיכיל מספר (תלוי בגודל הדיסק, ובאיכות הסרט)

באופן יותר פשוט ולעניין, מי צריך כונן BR במחשב נייד? אם אתה רואה סרטי על מסך 15 אינצ' - תשאר עם עותקים דיגיטליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאתב לא קורא לעומק תגובות . מי בכלל דיבר על 3D ?? בלו ריי לא מיועד רק ל3D , תקרא שוב ובעיון את התגובות שלי ולך לאתרים שציינתי אולי תלמד משהו . שוק הבלו ריי לא מצליח בארץ אולי ( ויש לזה הרבה מאוד סיבות בעיקר מחירים מטורפים ומגוון מצומצם ) אבל בחול הוא בהחלט פורח , אתרי מלאים בכותרים וגם לי יש אוסף קטנטן של והופעות בבלו ריי שאני מעוניין מידי פעם לצפות בו גם במיטה על המחשב הנייד ( כמובן שזו אופציה נלוות ובתכלס רוב הזמן מה שמראה לי את הבלו ריי זה הנגן בסלון ומערכת הקולנוע הביתי שלי שעושה את זה נפלא - תנסו מסך פלאזמה של פנסוניק מהסדרות הטובות ותבינו אותי ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...