למה היבואנים בארץ לא מאפשרים אופציה לכונן תומך בלו ריי במחשבי מיין סטרים . - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה היבואנים בארץ לא מאפשרים אופציה לכונן תומך בלו ריי במחשבי מיין סטרים .

haifaboy

Recommended Posts

אני כבר די הרבה זמן מנסה להשיג מחשב נייד עם כונן שקורא גם כותרי בלו ריי במחיר שלא נמצא בשמיים . משום מה באופן קונסיסנטי היבואנים בארץ פשוט מתעלמים מהאופציה הזאת למרות שבחול היא קיימת ושבלו ריי זו טכנולוגיה שהיא כבר לא ממש חדשה .

היום בבוקר למשל ראיתי את המחשב הבא בפרסום :

http://www.wallashops.co.il/a/ap.aspx?pi=1JH207C5E8&cfm=02851C725121

לכאורה מתאים לתקציב שלי ולדרישות , אלה מה , מכון ניחשתם ... הכונן הוא רק DVD . בחיפוש באתר של DELL ישראל נותן האחריות רשום בפירוש בדף של המחשב הזה שיש אופציה לכונן שקורא בלו ריי ( וגם אופציה לכונן שצורב בלו ריי ) :

http://www.dell.com/il/p/inspiron-15r-se-7520/pd?~ck=anav

הבעיה שלמרות שזה רשום בעברית שחור על גבי מסך ולמרות שאני מוכן לתוספת המחיר , בארץ האופציה לא קיימת וכנראה גם לא תיהיה קיימת - זה מה שהבנתי בשיחה עם אחד המשווקים המורשים . אני פשוט לא מבין את ההתעלמות המוחלטת מעניין הבלו ריי . אתה נותן מחשב עם רזולוציה FHD , עם כרטיס מסך נפרד , איכות קול מעולה ויציאת 1.4 ואתה כבר לוקח מחיר של 5-6K על המכשיר אז למה אתה מסרס את המכשיר ?? :-\ .

את אותו הסיפור חוויתי בעבר עם ועם .

מתי בארץ יגיעו כבר לעולם הגדול וניתן יהיה להרכיב את המחשב הנייד /נייח לבד באתרי החברות ולקבל אותו הביתה כמו שאני רוצה אותו ולא בתצורה שהם רוצים למכור לי . ממש מתסכל , אני בניתיים פשוט לא קונה , מי שרוצה למכור לי בבקשה , אני מוכן לקנות אבל לא בצורה כזאת .

נ.ב לא אני לא רוצה לקנות כונן חיצוני נוסף כי זה סתם סרבול וטמטום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בבלו ריי משתמשים כמעט אך ורק לצורך הקרנת בפורמט 3d ששוקלים מעל 25gb לסרט.

ל-99 אחוז מאוכלוסיית משתמשי הניידים בעולם (וכנראה 99.9 אחוז בארץ) , הצורך בפיצ'ר הזה לא קיים וזו הסיבה שכמעט ואין דגמים כאלו.

למה יש לך צורך בכונן כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי בבקשה לתקן אותך . בלו ריי היא מדיה שנוצרה בכדי לאכלס סרטי HD בלי קשר ל 3D או לא . הבלו ריי הוא שוק שדווקא די פורח בעולם ויצאו הרבה מאוד כותרים בפורמט הזה . הוא נחשב לפורמט הכי איכותי והיי אנד של ביתי ומי שראה פעם סרט HD בבלו ריי מבין שה MKV הוא טוב מאוד אבל זו לא אותה האיכות .

אתה מוזמן לאתרים כגון HOMETHEATER.CO.IL או DTOWN.CO.IL או לפורום ביתי בתפוז כדי ללמוד יותר על התחום ולהבין שיש פה ושם אנשים בעולם שהבלו ריי חשו להם .

בכל העולם עניין כונן הבלו ריי משולב בצורה כמעט סטנדרטית בכוננים ורק בארץ לא לצערי . היום שיחקתי עם האתר של DLL האמריקאי , תענוג . אתה מרכיב לעצמך את המחשב לפי איך שאתה רוצה ומשלם דרך האתר , בלי משחקים , בלי להיות תלוי בגמחות של יבואן מסויים . חבל שהם לא שולחים לארץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבוע כשהייתי בניו יורק יצא לי לצפות בסרט 3D על טלוויזית 55" של . (עם המשקפיים האקטיביות). את הסרט ניגן כמובן נגן בלו ריי. שם ישנה מודעות גבוהה לנושא הבלו ריי ומכשירים אוטומטיים להשכרת סרטי בלו ריי בדולר ליום. אני מאוד התרשמתי מהאיכות של הסרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

haifaboy -

אני דווקא מצדיק אותך.

התשובות שניתנו כאן, לא ענייניות במקרה הטוב.

למה לא לשאול בשביל מה כונן אופטי ?

אבל הרי לא ביקשת משהו הזוי ו / או לא קיים .

זה שבארץ כולם חכמים ויודעים הכי טוב - זה ידוע,

ואתה מה אתה מבין מהחיים שלך בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובות שניתנו כאן, לא ענייניות במקרה הטוב.

אני חושב שאתה האחרון שיכול לדבר על תגובות לא ענייניות, כולל התגובה הזו. הוא שאל למה לא מוכרים, ענו לו. מספיק ענייני בשבילך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם כך היית מגיב אם מישהו אחר היה אומר את זה.

תעבור על התשובות שוב פעם ותראה אם הן לעניין,

ואם כן , אז זה יותר גרוע.

" פורמט שהולך להיעלם מהעולם " ? וואללה ?

ספר את זה בחו"ל. הרי מייצרים את הכונן בשביל אחד מוזר

כמו פותח הדיון, ואולי אם יתאמצו מאוד, ימצאו עוד שניים

שלושה כמוהו.

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב"לא ענייני" התכוונתי ל - " בשביל מה אתה צריך בלו-ריי "

ועוד כהנה וכהנה, וגם כל הטון ( שוב, תעבור על התגובות )

חוץ מ - CHEVI היה לא הכי הוגן, יעני , מאיפה זה נחת עם

השאלה הזו ? כך לפחות זה הרגיש לי, אחד שרגיל לזה

כלפיי, אבל במה חטא פותח הדיון ?

הקיצר, אני חולק על דעתכם, זכותי. בדיוק כמו שזו זכותכם.

אהה, הגיג אחרון, לבינתיים - נחשו למה משמשות קונסולות

פלייסטיישן 3 חוץ ממשחקים ובחלק לא מבוטל של הזמן ?

ממש פורמט מת :lol:

:xyxthumbs:

עריכה: רוצים עוד ?

חחחח, המפגרים האלה - הולכים לשים כונן בלו ריי

בקונסולה הבאה שלהם, איזה טמבלים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בלו ריי זה קצת מיותר, היום יש בלו ריי בPS3 שנגן שעד לפני שנה כמעט עולה אותו דבר.

מה גם שרוב מי שרואה בבית בדרך כלל מוריד ולא שוכר/קונה, ולכן הרוב מעדיפים להשתמש בכונן חיצוני מאשר לקנות מדיה של בלו ריי שהדיסקים שלהם ממש יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ רציתי לומר שהבלו ריי הוא לא כזה נדיר.

אני לא אומר שהוא מחוייב המציאות, ואין בילתו וכו'.

כל אחד שיראה מה שהוא רוצה ובאיזה פורמט שהוא רוצה.

גם אין וויכוח שבלו ריי לא תפס כמו , רחוק מכך, אבל, ואבל גדול,

מה ההצדקה למצב שמתאר פותח הדיון ? זה כמו להגיד, מספיק לי

סללולארי פשוט, למה ? בעצם גם כאן הרי לא קיבלנו זמן רב

הרבה דגמים שבחוץ רצו חופשי, אבל בוא לא נסטה מהנושא :) .

אין שום הצדקה שמחשב ימכר בחו"ל עם בלו ריי וכאן לא, כאילו,

תנו לפחות לבחור ! אבל לא, היבואנים יקבעו מה ואיך !

:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...