סוללות ANKER - עדכון עמ 11 - 25/5/13 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוללות ANKER - עדכון עמ 11 - 25/5/13

iakovl

Recommended Posts

אצלי? אחרי המשלוח FEDEX שהרס לי את החיים (סיפור ארוך) כרגע כאמור מנסה למצוא אפשרות למשלוח ממדינה אחרת, אבל זה לא פתרון בר ביצוע לרוב האנשים פשוט כי לחברה זה לא משתלם

במקרה שUSPS לא יעבירו את הסוללות הן יחזרו לשולח, הוא יחזיר לך את הכסף על המוצר אבל לא על המשלוח פשוט כי ידעת מראש שזה מה שיכול היה לקרות כי הם מתריעים מראש

המוכר לא ישלח לך בדרך אחרת על חשבונו פשוט כי זה לא תפקידו, והדרך האחרת היא FEDEX... תתרחק מזה, העימלות מכס בלבד תהפוך את זה ללא כדאית (ויש עמילות מכס בכל מקרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מזמין סוללות בודדות ולא סטים, כרגע גם אחרי הבלגן עם המכס אני גם שוקל טוב טוב אם להזמין מטענים בכלל (ניסו לתלות אותי על תקינה למטענים... בסוף ירדו מזה)

דווקא עכשיו יש

http://www.ebay.com/itm/Anker-1600mAh-Battery-for-Samsung-Nexus-S-4G-D720-I9020-/220853027214?pt=PDA_Accessories&hash=item336bddc18e

אמממ, למה המחיר של הסוללה קפץ ל52$??

במחיר כזה אני נשאר עם הסוללה הקיימת ומקסימום משקיע במטען לאוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעקב,

תוכל בבקשה לכתוב כמה אמור לעלות (בערך) לi9100 עם מטען, כמה מור לעלות 2 סוללות עם מטען ,כמה אמור לעלות רק אחת בלי מטען וכמה עולה הסוללה החיצונית של ה3200mah?

קניתי השבוע לאבא שלי S2 חדש ולמרות שהוא מגיע בסוף יום לאזור ה50 אחוז רציתי לדאוג לו לסוללה של אנקר (פנימית או חיצונית).

בעבר קניתי ישירות מהם באיביי אבל בגלל הסיפור עם המשלוח אני מעדיף להסתמך על הקשרים שלך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי...

בגדול הצפי הוא שבסבב 7 המחיר יעמוד על 60~70 כמו שהיה בסבבים הקודמים (לא כולל הנפילה של סבב6)

אחרי הנפילה של סבב 6 לא בטוח שאני אביא מטענים בכלל (ניסו לגרום לי לשלם על תקינה! הון תועפות על כלום) אבל יש לי כמה בצד כרגע בכל אופן במחיר של 40 שח

אם אתה לא רוצה לחכות לסוללות יש לי כרגע זוג מסבב6 ב85 ש"ח לסוללה (זה לא אני, תאשימו את המכס שצלב אותי בתשלום על אוויר)

לגבי החיצונית 3200 המחיר בסיס שלה הוא 22$ בלי להתחייב יותר מדי המחיר ינוע באזור ה140~130

ושוב, אם אתה לא מעוניין לחכות יותר מדי יש לי כרגע דגם 2600 שנשאר אצלי מביקורת (שעוד לא פרסמתי)

בכל מקרה, צור איתי קשר במידת הצורך דרך הפרטי או (עדיף) דרך המייל... iakovl gmail

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עדכון קל

ההזמנה תצא לדרך בתחילת השבוע הבא = הסוללות יגיעו לקראת סוף החודש לאנשים

כל מי שעוד מעוניין שירשם עכשיו כי אני מתחיל את הבירורים מול האנשים ברשימה בימים הקרובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...