למישהו בא לשחק עם שחקן חדש? :) - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו בא לשחק עם שחקן חדש? :)

NiMo1771

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עברתי מקשיח בן 10 שנים לSSD והזמני טעינה עברו מבערך 2 דקות למפה ל10 שניות! אז אני דיי בטוח שזה קשיח שמשחק פה בזמני הטעינה.

ד"א מלפפון , אם אתה עדיין מחפש אנשים אתה מוזמן להוסיף אותי בבאטללוג .SheepViolator , אני משחק הרבה בשעות הלילה ככה שאם משעמם לך פשוט תצטרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום מדדתי בצורה קצת יותר מדויקת כמה זמן לוקח למפות להטען.

למפה חדשה לוקח דקה חצי עד שתי דקות, למפה שכבר הייתה בערך חצי דקה. בכל אחד מהמקרים האלה אני נכנס למשחק אחרי שהוא כבר התחיל..

למישהו יש רעיון מה לעשות עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רלבנטי, כי צריך למדוד מהרגע שלחצת על JOIN ועד לרגע שאתה פיזית בשרת ומשחק. יצא לך 30 שניות שזה יותר הגיוני לעומת 11 שניות.

הבנת הנקרא אחי. שים לב שכתבתי:

32 שניות מרגע הלחיצה על הצטרפות לשרת עד למשחק עצמו.

מתוך זה - 11 שניות ארך זמן הטעינה (Loading Level).

הכוונה היא שמתוך 32 השניות, 11 הוא זמן טעינת המפה, והשאר (21) זה מרגע הלחיצה על הצטרפות ועד למסך הטעינה.

אבל לא נורא - אי הבנה.

התערבתי בת'רד הזה רק כדי שאנשים ייווכחו לדעת שניתן להגיע לזמני טעינה קצרים בBF3 גם ללא .

ואגב - זמני הטעינה אצלי היו ארוכים, כ2-3 דקות (מרגע ההצטרפות.. זאוס ;) ) עד שהוספתי עוד 4GB .

אם זו הסיבה? אינני יודע.

כמו כן מצ"ב תוצאת HDTune.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום מדדתי בצורה קצת יותר מדויקת כמה זמן לוקח למפות להטען.

למפה חדשה לוקח דקה חצי עד שתי דקות, למפה שכבר הייתה בערך חצי דקה. בכל אחד מהמקרים האלה אני נכנס למשחק אחרי שהוא כבר התחיל..

למישהו יש רעיון מה לעשות עם זה?

זה בסדר אתה לא לבד ... גם אני ככה ... אין שום דבר שאפשר לעשות כדי לזרז את הטעינה חוץ מלקנות ...

אבל תנסה להסתכל על זה בצורה אחרת ... אתה מצטרף למשחק שכולם כבר רצו להם חצי מפה ואתה פשוט צריך לעשות ריספונד :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשנות מושב ברכבים?

נגיד אם הנהג/הגאנר יוצא אני יכול להחליף אותו בלי לצאת מהרכב וליהכנס שוב? או אם למשל אין נהג אני יכול לעבור להיות גאנר במקום להיות אוטומטית נהג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

היי, גם אני חדש, קניתי אתמול CD KEY רוסי :)

אשמח לשחק עם אנשים מהפורום - הניק שלי במשחק Pentoszu (שיחקתי CS בעברי הרחוק...)

בנתיים הוספתי את מי שכתב פה...

המחשב שלי קצת חלש למשחק הזה אז אני בימים הקרובים קונה את ה GTX 670 החדש.

בנתיים אני עושה את הקמפיין. כמה זמן הוא לוקח?

יש טעם לעשות אותו כדי ללמוד על המולטי או שזה לגמרי שונה? יש סרטונים שמסבירים לnoobs? (חוץ ממה לא לעשות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...