למישהו בא לשחק עם שחקן חדש? :) - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו בא לשחק עם שחקן חדש? :)

NiMo1771

Recommended Posts

תגידו, כמה זמן לוקח אצלכם לטעון מפה?

לוקח לי בערך דקה לטעון, ועד שהטעינה נגמרת לפעמים כבר הקבוצה מספיקה לתפוס דגל וזה מבאס..

10 שניות בממוצע, לפעמים קצת יותר ולפעמים קצת פחות (זה כי יש לי שעליו מותקן המשחק ;D ).

גם אצלי זמן הטעינה הוא 10~ שניות. ללא , והכונן שלי הוא אחד האיטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלילי, שום . מה שמופיע במפרט - זה מה יש.

מה גם שאחרי שהגבתי כאן נכנסתי לTDM 64 בקארקאנד - השעון הורה על 8 שניות.

*הבדיקה למסך הטעינה בלבד (Loading Level), ולא מרגע הלחיצה על העכבר כדי להצטרף לשרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז בדקתי שוב עם סטופר:

קונקווסט קספיאן 64:

32 שניות מרגע הלחיצה על הצטרפות לשרת עד למשחק עצמו.

מתוך זה - 11 שניות ארך זמן הטעינה (Loading Level).

הבדיקה בוצעה עם השרת הזה:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/789e1dd5-193d-4bec-9868-708b76507815/UW-Gaming-de-CQ-LARGE-900-TICKETS-1-Playerstart/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאוס - לא הגזמתי. ואני מוצא את התגובה שלך קצת מזלזלת. במיוחד כשכתבתי בצורה חד משמעית שבדקתי זמני טעינה עם שעון (!).

אמנם זה מקרה פרטי לשרת הנ"ל - אבל נכון ל90% מהמקרים.

אור - אין לי עצבים. אם מעניין אותך, יש לי את ה-1TB WD10EARS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור - אין לי עצבים. אם מעניין אותך, יש לי את ה-1TB WD10EARS.

שהייה לך זמן (ועצבים ;) ) תעשה, זה נראה לי מוזר, חוץ מזה בסוף עוד תקבל ציון לא אפשרי (גבוהה בהרבה מעל הממוצע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי את כולם

תגידו, כמה זמן לוקח אצלכם לטעון מפה?

לוקח לי בערך דקה לטעון, ועד שהטעינה נגמרת לפעמים כבר הקבוצה מספיקה לתפוס דגל וזה מבאס..

לי לוקח בערך 15 שניות (לא חוכמה עם SSD)

אבל מי שאומר שטעינה של TDM זה קצר יותר, זה לא נכון, גם אם המשחק מתקיים על שטח קטן עדיין המחשב טוען את כל המפה.

הטעינה לוקחת הרבה כי הטקסטורות כבדות ול-HDD לוקח זמן להעתיק אותן לבאפר של הכרטיס, אם תשים לב, שיש סיבוב נוסף על אותה מפה אז זמן הטעינה קצר משמעותית (כ-5 שניות SSD) בגלל שרוב המפה כבר בזיכרון הכרטיס.

ד"א אתה מאוד מהיר, יפה לך, שאני הייתי ברמות שלך התקדמתי הרבה יותר לאט. כנראה בגלל הנסיון מ-COD (לא באמת אני מחפש תירוצים) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאוס - לא הגזמתי. ואני מוצא את התגובה שלך קצת מזלזלת. במיוחד כשכתבתי בצורה חד משמעית שבדקתי זמני טעינה עם שעון (!).

אמנם זה מקרה פרטי לשרת הנ"ל - אבל נכון ל90% מהמקרים.

לא זלזלתי. חס וחלילה. אין לי הרגל כזה לזלזל באנשים :) פשוט התכוונתי שהבאת מידע לא מדוייק כאשר אמרת שזה 11 שניות כי ספרת רק את השלב של LOADING. וזה לא רלבנטי, כי צריך למדוד מהרגע שלחצת על JOIN ועד לרגע שאתה פיזית בשרת ומשחק. יצא לך 30 שניות שזה יותר הגיוני לעומת 11 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמהירות הקשיח משחקת פה יותר מידי, כי לחבר שלי יש כונן מהיר(לשנינו WD ירוק, שלו יחסית חדש- SATA3, ושלי מלפני כמה שנים) יותר ובכללי מפרט חזק יותר ואני טוען לפניו כשאנחנו משחקים ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...