גלקסי S2 בבאג ב-72 ש"ח לחודש? הקאץ' התגלה.. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלקסי S2 בבאג ב-72 ש"ח לחודש? הקאץ' התגלה..

xtract1

Recommended Posts

היום פתחתי את העיתון, איתו הגיעה חוברת של באג ושם ראיתי שללקוחות "מגיע" S2 ב-72 ש"ח לחודש ל-36 תש'.

מייד חיפשתי אותיות קטנות וכו' אבל עד כמה שזכור לי לא היו כאלו. אני מניח שאף אחד לא מכיר עוד פרטים מדויקים אבל יהיה מעניין לדעת האם מספיק מסלול של 9.90 בגולן כדי להנות מההטבה? מה קורה אחרי שמתנתקים מגולן, המחיר נשאר אותו דבר?

בכל מקרה, החידוש בעניין הזה הוא מכשיר מרשת חנויות מוכרת וגדולה וכזה שמגיע עם אחריות היבואן הרשמי (וכתוצאה מכך גם עברית רשמית וכו').

גם אחרי ירידות המחירים בחניות הפרטיות בזאפ עדיין מדובר שם, כשמדברים על 36 תשלומים בכ-75 לחודש אך שם כאמור זה לא טלפון ביבוא סדיר, עם עברית מלאה ורשמית ופריסה נוחה ורחבה של חנויות למקרה של מימוש אחריות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהם לא רושמים את זה בחוברת שלהם. ז"א שהמצב ממש פשוט על פניו - אני סה"כ צריך להציג SIM של גולן. משמע שבמקרה הכי גרוע אני מזמין SIM של מספר חדש ב-39 שקל ועושה לו מסלול ב-9.9 ואחרי חודש מתנתק. שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז פה הקאץ'. באמת היה נראה טוב מדי בכדי להיות אמיתי. אם כך זה לא עדיף מאשר קנייה בכל חנות אחרת שמאפשרת 36 תשלומים. אולי רק עניין הפריסה של החנויות ברחבי הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.fre.co.il/Product.asp?Pid=659875

סתם דוגמא - במחיר נמוך יותר, אך עם פחות תשלומים.

כך שאולי למי שממש צריך את ה-36 תשלומים זו אפשרות נחמדה.

ולא נראה לי שאתה צריך להיות מנוי שם, תבוא עם טלפון של חבר שיש לו גם מנוי, תראה להם את הסים ותקבל את ההנחה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשזה לא מהיבואן הרשמי אין לי סיבה לעשות את זה. בכל מקרה הבילבול היה פשוט כי באתר שלהם יש שני (כמו שכנראה ראית) S2 כשרק אחד מהם הוא לגולן טלקום והוא עם האחריות של יבואן מקביל. המכשיר עם האחריות של סקיילקס (נמצא למעלה יותר כמובן) והוא לא זה שבמבצע שלהם עם גולן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...