כשבאתי לפרמט כרטיס זכרון מ FAT 32 ל NTSF הכרטיס נדפק - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כשבאתי לפרמט כרטיס זכרון מ FAT 32 ל NTSF הכרטיס נדפק

yanivnn

Recommended Posts

זה דבר שקרה לי לדעתי פעמיים עם שני כרטיסים חדשים...

קיבלתי את הכרטיס שמתי במצלמה הוא עבד וגם במחשב שבאתי לפרמט אותו לNTFS לא הייתה אפשרות להשלים אותו ואין אפשרות לפרמט אותו יותר לשום דבר גם לא בחזרה לFAT 32

שתי כרטיסים כאלו של 8 גיגה

MS PRO DUO

יש למישהו מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לא ידעתי שהמצלמה לא תקרא אותו וזה מה שרציתי לנסות משום שלקבצים מעל 4 גיגה צריך NTFS

דבר שני לא ניסיתי דרך המצלמה אני ינסה למרות שאני מאמין שזה לא יעבוד

לאחר הניסיון לפרמט לNTFS אין יותר אפשרות לעשות עם הכרטיס כלום ולא לפרמט אותו לשום דבר אחר..

דבר מוזר... זה כרטיס שני חדש עם אותה בעיה

עדכון...

באמת כרטיס אחד עזר הפרמוט דרך המצלמה - לכרטיס השני לא. אבל לוקח לו הרבה זמן עד שהוא מגיב במחשב וקורא אותו והוא קופא לכמה זמן שמנסים להיכנס לתיקיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כן...

מדלתא אקסטרים...

לגבי התכונה הבדיקה נכשלת...- זאת אומרת היא מתחילה ואז אומרת לי משהו על הפלט קלט

העיניין הוא שוב, הראשון בכלל לא עבד... דיווחתי להם ובלי לשאול יותר מידי שאלות שאלו אותי אם אני רוצה זיכוי או אחד אחר...אמרתי שאני רוצה אחד אחר. ובאמת אחרי שבוע וחצי בערך הוא הגיע. (הראשון גם כן הגיע מהר}. השני הגיע אתמול חיברתי אותו למצלמה הוא עבד. למחשב הוא עבד. שבאתי לפרמט אותו זה אומר לי שאין אפשרות להשלים את הפרמוט ואין אפשרות לפרמט אותו יותר לכלום. שעשתי פרמוט מהמצלמה זה החזיר אותו לחיים..{את השני. את הראשון לא}. - בהזדמנות זאת אני רוצה לציין לשבח את השירות לקוחות שלהם... בחוץ לארץ יודעים לתת שירות...פה לא..

מוזר לגמרי...

דרך אגב לא קניתי אותו סתם.... ראיתי עליו כמה וכמה ביקורות וכולם אמרו שהוא עובד להם מעולה...{וכאמור גם לי. רק העיניין עם הפרמוט מוזר..} ולדעתי אחרי מה שקרה עם ניסיון הפרמוט של השני עכשיו שאני מחבר אותו למחשב הוא קופא לכמה שניות עד שאפשר להכינס לתיקיות...דבר שלדעתי לא היה לפני כן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הקטע... אני שילמתי עליו 9 דולר...{חיקוי של סוני}

הכי זול בארץ עולה 94... של סנדיסק...של סוני עולה פי שניים...

קראתי עליו ביקורות וכולם אמרו שהוא מעולה... ונכון לרגע זה גם אצלי הוא עובד... אני לא צופה יותר מידי בעיות איתו... ובטח שבשביל 30 שקל אני יהיה רגוע...

זה הכרטיס... {רק שרשום עליו סוני עם הסמל...- כמו המקורי}

http://www.dealextreme.com/p/memory-stick-ms-pro-hg-duo-for-sony-psp-and-mobile-devices-8gb-32607?item=16

כל הביקורות עליו טובות {אנשים שטחנו אותו} למעט הראשון {שגם לו הוא עבד...}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה עם הכרטיסים המזוייפים האלה, זה שבמקרה הטוב יעבוד הג'יגה הראשון, וכל מה שתעתיק אחר כך לכרטיס לא באמת יהיה שם.

כלומר אתה תראה את שמות הקבצים, אבל בניסיון לקרוא אותם תהיה שגיאה (כי הם לא באמת קיימים על הכרטיס).

מי שקונה בזול משלם ביוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לראות בקישור שהבאתי בדף הקודם למוצר ביקורות...אלו אנשים שקנו את זה לפלייסטיישין וטחנו אותו ללא שום בעיות...

"Works great with my PSP! Its an 8 gig card as claimed. I have had mine for a year now, no problems at all. If your using it for the psp you wont notice any issues with speed, as i have not."

בשביל 30 שקל אמרתי נעשה ניסיון נראה מה הוא שווה... לדעתי הוא שווה אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות... אבל..הוא היחידי שאמר את זה ולך תדע מה קרה לו שם בפלייסטיישין אולי הוא טחן אותו לגמרי או שהוא התחמם לו שם אני לא יודע...

בכל אופן את הכרטיס קניתי למצלמה עם שימוש ממש קטן ככה שלצרכים שלי אני חושב שהוא יעשה אחלה עבודה...

זה אותו מוצר רק 4 גיגה... כמו שניתן לראות הביקורות עליו גם כן טובות למעט דברים שוליים קטנים...

http://www.dealextreme.com/p/ultra-high-speed-memory-stick-ms-pro-hg-duo-for-sony-psp-and-mobile-devices-4gb-20390

בקיצור אני לא מתחרט שקניתי אותו... אם באמת הוא ידפק בזמן הקרוב את הלקח שלי אני ילמד

יום טוב

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה למלא אותו בתמונות מהמחשב ואז תנסה להעתיק אותן חזרה לספרייה אחרת ותבדוק שהן עובדות.

לצלם תמונה ולגלות בבית שהיא לא קיימת זה לא נעים בכלל.

לא הייתי משתמש בו למצלמה. אולי ל- או משהו דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...