זקוק בדחיפות להמלצה על טלויזיה 42" - נכנס לדירה השבוע - עדכון, תקציב נמתח ל-4000 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק בדחיפות להמלצה על טלויזיה 42" - נכנס לדירה השבוע - עדכון, תקציב נמתח ל-4000

jorgito

Recommended Posts

אהלן,

אני מתכוון לקנות חדשה וממש אין לי מושג בתחום. התקציב הוא עד 3000 כשהעדיפות היא כמה שיותר נמוך שיענה על הצרכים שלי.

אני מתכוון לחבר את הטלויזיה למחשב ולכן חשוב לי Full HD (רואה בעיקר סרטים, אם לדעת מישהו אין טעם ב FHD אשמח לשמוע המלצות גם בכיוון הזה), יש מצב טוב שגם אחבר לממיר DTT או אפילו לקנות עם ממיר מובנה - יש בזה טעם? הבנתי שיש כוונה לשנות את שיטת השידור של ה DTT ל DVBT2

אחרי בדיקת מחירים זריזה אלו האופציות שמצאתי:

LG: 42LK430Y , 42LK450 , 42CS560Y , 42LK530Y

Panasonic: THL42U30M, TH-P42X50M

PHILIPS: 42PFL4606H

איזה מהדגמים האלה הוא הכי מומלץ? יש למישהו המלצה אחרת במסגרת התקציב?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית ממליץ על פנסוניק.

מחירים הוגנים, רואים במסך ממש טוב.

שאני נכנסתי לדירה שלי לפני שנה רכשתי פנסוניק U20

יש לפנסוניק שירות טוב,

היה לי בבית קצר חשמלי ששרף לי כמה מוצרי חשמל כולל את הטלווזיה,

הגיע נציג שלהם עד הבית אסף את המוצר ולאחר שבוע קבלתי טלווזיה מתוקנת.

ויתרון חשוב 5 שנים אחריות ומחירים הוגנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לפני פחות מחודש הייתי במקומך, ממליץ שתלך לחנות תראה מסכים, אני הייתי סגור על באתי כבר לחנות ושנייה לפני שקניתי ראיתי מסך ליד שהיה נראה הרבה יותר איכותי זה היהpanasonic u30.

טלוויזיה מאוד איכותית ומה שמאוד חשוב 5 שנים אחריות.

מאוד ממליץ עליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על ה LCD - U30M ? כי יש גם פלזמה... בכל אופן זה נראה שזו המומלצת ביותר. מה לגבי ב100HZ? כמה זה חשוב? בפיליפס הזו אין את זה וב-LG530Y יש - השאלה עד כמה זה ישפיע לי על התמונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאני מדבר על ה LCD, לגבי 100hz, מה שהוסבר לי שכיום אין צורך ב 100hz אלא אם אתה מסתכל בבלוריי, בממיר, או סרט hd רגיל יותר מזה לא צריך.

טלוויזיה מאוד מומלצת אבל יותר מזה אני ממליץ לך ללכת ולראות בעניים שלך, ואל תוריד בערך של האחריות שזה 5 שנים ולא כל חברה נותנת את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה זמן ידיד שלי חיפש טלויזיה 42" בגבולות התקציב שלך.

הוא התעקש על LCD. חיפשתי עבורו ומצאתי שה- LG 42LK430Y הינה אחת הטלויזיות הטובות יותר המוצעות היום בטווח המחירים הזה.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=809862

הפיצ'רים שלה הם בין היתר:

טיונר דיגיטאלי לקליטת ערוצי עידן DVB-T (תומך EPG בעברית)

מזרים פנימי התומך בקודקים רבים (אפשרות לחבר לטלויזיה ולראות ממנו סרטים)

תפריטים מלאים בעיברית

מספר סביר (לא מזהיר, סביר) של חיבורים ועוד

כאמור, בתקציב שלך מדובר על טלויזיה מומלצת.

ראה עוד פה

http://www.pccenter.co.il/product/%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%99%D7%96%D7%99%D7%94-lg-42lk430y-lcd-%E2%80%8F42

חשוב לציין שכאשר הוא הלך לחנות לרכשה נאמר לו בחנות אחרת שאין להשיגה (לפחות מיובאת ע"י היבואן הרישמי של בישראל, ח.י ) וישנו דגם חדש יותר המחליף אותה (איני זוכרת את שמו).

בדקתי באשר לדגם הזה ומצאתי שיש עליו מעט מאוד ביקורות (מסך חדש) וגם הן אינו בעברית אבל

יש לו פחות חיבורים

יש לו פחות פונקציות

תומך בפחות קודקים

פחות חסכוני באנרגיה

אבל עם אפשרות חיבור DLNA

ויש עוד שינויים, רובם לרעת החדש וטובת הישן.

כעקרון המסך המחליף הינו מפוצר פחות. הרבה פחות. כנראה אינו טוב משמעותית מהדגם הישן כמעט בדבר ובגדול מומלץ ביותר ללכת על הישן יותר.

חשוב לציין, שאם תרצה את הדגם הישן עושה רושם שתאלץ להזדרז ואולי גם לבדוק בכמה חנויות. כעת נראה שעדיין ניתן להשיגו וכמובן מומלץ לקנות המיובאת ע"י ח.י (היבואן הרשמי) ולא י.שלום או מישהו אחר.

מיותר לציין שהידיד השיג את הדגם הישן. כמדומני אפשהו באזור ה- 2900 ש"ח כולל הובלה, לא כולל התקנה על הקיר.

אגב, בתקציב הזה היתה גם פלזמה 3D כלשהי שהבנתי שמבחינת איכות צפיה, עומק שחורים ועלות/תועלת כללית מאוד מומלצת. נדמה לי שאף ייתכן שניתן היה להשיגה אפשהו בין 2700-2800 כולל לפחות שני זוגות משקפי 3D והובלה. והיות ופלזמה היתה פסולה מראש, לא נכנסתי לעומק ולצערי גם איני זוכרת במדוייק את הדגם אבל U30M נשמע לי מוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון דומה ניהלתי לפני כחודשיים:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=529148.0

והחבר'ה צודקים מבחינת הגודל, אחרי שבוע אמרנו לעצמינו בבית "למה לא קנינו 46 או 50", אבל במחיר שלקחנו לא יכולנו לקחת בגודל אחר :)

טלויזיה מהנה ביותר, ב-SD היא סבירה כמו כל LCD שהיא FHD במחיר הזה (ברור שבדגמים יוקרתיים מעבד התמונה טוב יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאני מדבר על ה LCD, לגבי 100hz, מה שהוסבר לי שכיום אין צורך ב 100hz אלא אם אתה מסתכל סרטים בבלוריי, בממיר, או סרט hd רגיל יותר מזה לא צריך.

דווקא בסרטים מנגנוני 100 הרץ למיניהם מעצבנים ומיותרים (יוצרים אפקט אופרת סבון). אם כבר, זה יכול לעזור בשידורים מהירים כגון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני דווקא מתכוון לראות ספורט, זה בערך הדבר היחיד שאני רואה חוץ מסרטים וסדרות - אני לא הולך להתחבר ליס או (לפחות עד שלא יורידו דמי מנוי לאזור ה100 שח) אלא עידן+ - אני מניח שרוב השידורים יהיו דרך המחשב, אז שוב כמה באמת חשוב לי ה100HZ בהתאם למה שאמרתי ?

ובשורה תחתונה מבין מה שבדקתי אתם אומרים שה U30M (פנסוניק) הכי מומלצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי פנסוניק U30M מחובר למחשב (עם כרטיס מסך רדאון 6850 בחיבור HDMI) משמש לצפיה בסרטים, משחקי מחשב וגלישה.

יתרונות -

אחריות 5 שנים.

אין לוטו פאנלים - כולם עם זוית צפיה וצבעים מעולים.

אין LAG, לפחות לא מורגש.

עמידות סבירה להשתקפויות.

חסרונות -

פיזור אור לא לחלוטין אחיד, עשוי להציק במצבים מסוימים (אופיני להרבה מסכים עם CCFL).

קונטרסט נמוך יחסית (אופיני לסוג הפאנל ולתאורה).

מעבד תמונה יחסית בסיסי (כמעט ולא רלוונטי לחיבור למחשב).

לא ידוע - הסטרימר הפנימי, מעולם לא השתמשתי בו (כאמור - המסך מחובר למחשב).

אני מאוד מרוצה מהרכישה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך לראות ספורט אז מנגנון 100 הרץ יכול לעזור. מעבר לכך, עידן פלוס זה אחלה וכולל EPG בעברית (מה שאין עדיין בשום דגם של פנסוניק). מה יהיה בעתיד לא ברור עדיין. אפשרויות הכוונון ב מצויינות וכוללות וויזרד לכיול עצמי. אם אתה לא הולך לשחק משחקים לך על ה LK530.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי את ה 560Y אבל לפי המפרט הוא לא 100 הרץ אמיתי (כולל TRUMOTION) ותומך בפחות פורמטים. אולי המפרט של ח.י. לא נכון:

530Y:

http://www.hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=2&subcatid=377&prodid=1092&keySearch=

560Y:

http://www.hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=2&subcatid=463&prodid=1182&keySearch=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז נראה לי שהבחירה שלי הצטמצמה לארבעה דגמים:

עדכון קטן - אז הבחירה הצטמצמה לארבעה דגמים:

LG: 42LK530Y , 42CS560Y

Panasonic: THL42U30M , TH-P42X50M

ויש גם שעליה אני לא יודע כלום ולא ממש מצאתי ביקורות - מה לדעתכם הכי מומלץ ביניהן מבחינת איכות תמונה? לפי הבנתי אלא אם כן אראה דרך ממיר כלשהו (לא מהמחשב) אז מנגנון ה 100HZ מיותר...

ושוב תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...