בקשת הערכה מחשב ישן כרטיס מסך סבבה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת הערכה מחשב ישן כרטיס מסך סבבה

Offset

Recommended Posts

מה שאר הרכיבים?

איזה קשיח? ובן כמה?

האם יש כונן אופטי?

איזה מארז?

איזה קירור למעבד.

אני מעמיד את זה מול מערכת חדשה של: G630 + קירור בסיסי + לוח H61 + זיכרון 4GB + קשיח 500GB + צורב + כ.מסך זהה + ספק זהה + מארז בסיסי לא ג'נרי יוצא סדר גודל של קצת פחות מ2200 חדש מחנות כולל הרכבה כאשר היא חזקה יותר מהמערכת הנתונה, מבוססת על פלטפורמה עדכנית, ומאפשרת הרחבה נוספת של הזיכרון ושדרוג של המעבד.

הייתי אומר שאם אתה רוצה למכור את המערכת הקיימת אתה צריך להמר לכיוון החצי מזה אולי קצת פחות, סדר גודל של 1000 ש"ח נשמע הגיוני אם רכיבים כמו הקשיח והלוח עדיין באחריות, אולי אפילו קצת פחות אחרת.

שווה לשקול למכור בחלקים, במיוחד אם יש כוונה לרכוש מערכת חדשה ואפשר להשתמש בחלק מן החלקים מהמערכת הקיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאר הרכיבים?

איזה קשיח? ובן כמה?

האם יש כונן אופטי?

איזה מארז?

איזה קירור למעבד.

אני מעמיד את זה מול מערכת חדשה של: G630 + קירור בסיסי + לוח H61 + זיכרון 4GB + קשיח 500GB + צורב + כ.מסך זהה + ספק זהה + מארז בסיסי לא ג'נרי יוצא סדר גודל של קצת פחות מ2200 חדש מחנות כולל הרכבה כאשר היא חזקה יותר מהמערכת הנתונה, מבוססת על פלטפורמה עדכנית, ומאפשרת הרחבה נוספת של הזיכרון ושדרוג של המעבד.

הייתי אומר שאם אתה רוצה למכור את המערכת הקיימת אתה צריך להמר לכיוון החצי מזה אולי קצת פחות, סדר גודל של 1000 ש"ח נשמע הגיוני אם רכיבים כמו הקשיח והלוח עדיין באחריות, אולי אפילו קצת פחות אחרת.

שווה לשקול למכור בחלקים, במיוחד אם יש כוונה לרכוש מערכת חדשה ואפשר להשתמש בחלק מן החלקים מהמערכת הקיימת.

יותר חשבתי על לשדרג את המעבד למרובע ליבות, אז אני צריך נראה לי בסביבות 1500 שקל כי אני צריך לקנות חדש, זיכרונות ומעבד(מן הסתם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...