עזרה בקניית נייד 3000-3700 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית נייד 3000-3700 ש"ח

piniy

Recommended Posts

התקציב המשוער 3000-3700 אם יש הצעה מיוחדת ניתן לחרוג מעט

מטרות המחשב: בעיקר אינטרנט מעט אופיס משחקים (קלים או כבדים) - לא, מלבד אונליין. צפיה בסרטים - כן. עריכה גרפית - לא.

גודל המסך - כמה שיותר

משקל רצוי - פחות מ 2.5 Kg

האם נדרש זמן סוללה ארוך - מעל 5 שעות

האם יש צורך ביציאות מיוחדות? ( ESATA, HDMI וכו) HDMI - חייב ESATA - למה זה טוב ?בלוטות - למה זה טוב ?גודל מינימלי של כונן קשיח - 320 יספיק, האם לשימושים שהוגדרו יש משמעות ל- RPM ?

כונן CD/DVD צורב - רצוי

כונן Bluray - לא

האם נדרשת אחריות בינלאומית - לא

האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה - כן

האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי - לא

יש היום הצעה

http://www.buy2.co.il/After_Party/DailyDeal/Index/12f46e3a-a8b5-4424-8d27-8ddc39b38675?referrer=mailchimp&utm_source=BUY2+Daily+Deal+-+North&utm_campaign=80784b4ae0-Buy2_31_05_2012_North&utm_medium=email

המחיר נראה מצויין אך המפרט לא מפורט האם שווה ?

למישהו יש נסיון איתם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרישות שלך לא כ"כ מאוזנות - שילוב של מסך גדול, זמן סוללה די ארוך ומשקל נמוך מ-2.5 ק"ג לא הולכים ביחד.

שים לב שבתיאור של המחשב שבחרת מצויין שהמשקל הוא 3.11 ק"ג, ויש מצב שזה אפילו יותר. תוסיף לזה את המטען ותקבל חבילה די כבידה.

בנוסף, לדרישות שלך לא צריך i5 וגם לא 8 ג"ב . i3 יהיה מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר נראה טוב.

מצד שני, שים לב שהמחשב מוגדר מוחדש ושהוא מגיע רק עם שנת אחריות אחת.

לפי מה שאני מבין לא מדובר באחריות יבואן אלא באחריות שהם נותנים.

בנוסף כדאי לוודא איתם כל מיני פרטים שלא כתובים במפורש, למשל איזו אתה מקבל ("המחשב מתהדר בזמן ממושך" זה לא מידע ששווה הרבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, שנה אחריות מבחינתי זה בסדר, מנסיוני אם לא מדובר במכשיר דפוק, מה שמתברר מהר מאוד, אין צורך ב- 3 שנות אחריות שכן התקלות שבעיקרן עייפות החומר מגיעות רק אחרי תום האחריות. הסוללה היא 48WH שהיא אומנם חלשה אך מספיקה בשימוש ביתי ובמחיר הזה אם יתעורר הצורך אין בעיה להזמין סוללה חזקה מ- . בכל מקרה הייתי אצל הספק (אני גר קרוב) ראיתי, בדקתי שאין פגמים ולקחתי את המכשיר.

שוב תודה yair1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...