מה יקרה אם נחבר מוח עם\לתוך מחשב ? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יקרה אם נחבר מוח עם\לתוך מחשב ?

The_overclocker

Recommended Posts

איך ה"אדם" אם אפשר יהיה לקרוא לו ככה "ירגיש" ? כי בעצם הוא לא יוכל להרגיש, ולא יהיו לו צרכים מיוחדים, לא מיניים ולא צרכים של "אנרגיה" - הוא לא ירצה לאכול הוא לא ינשום, ואת האנרגיה שלו יקבל ממקור כוח, לא יהיו לו איברים ואיך הוא בכלל יחוש את הסביבה איך הוא יסתכל על העולם ועלינו ? ובכמה מימדים ? איך הוא יחשוב ועל מה ? והאם זה בכלל אפשרי ? המוח שלנו הרי מוגבל ואיננו יודעים הרבה עליו, איך הוא יתפתח?, ומה יקרה אם נכניס מוח של חיה אחרת, קוף למשל ?מה אתם חושבים ? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שאלת שאלה מטומטמת אז קיבלת תשובה באותה רמה

אתה מבטל את הצרכים הפיזיים, אנרגיה (שאגב הוא לא יכול לקבל ממקור כוח שהוא לא אורגני), ושאר ירקות שמבדילים אותנו ממחשב ממוצע.... אז מה קיבלנו? נכון מאוד... מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי פעם איזו תוכנית בטלויזיה ששם סיפרו על אפשרות של שילוב מוח אנושי בתוך גוף מתחתי (רובוט) האדם יהיה בעל כוחות על משהו בסגנון רובוקופ, אבל לא צינו באמת את הקטע של הרגשות והצרכים רק אמרו שהוא יוכל לחשוב כמו בן אדם רגיל ויהיה באמת בעל כוח פיזי עצום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת שאלה מטומטמת אז קיבלת תשובה באותה רמה

אתה מבטל את הצרכים הפיזיים, אנרגיה (שאגב הוא לא יכול לקבל ממקור כוח שהוא לא אורגני), ושאר ירקות שמבדילים אותנו ממחשב ממוצע.... אז מה קיבלנו? נכון מאוד... מחשב

מה שמבדיל "אותנו" ממחשב זאת תודעה והוא עושה מה שאומרים לו.

וחבל שאתה חושב ככה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שלא יגיעו למצב שבו המוח האנושי יהיה בתוך המחשב, לפחות לא בתקופת חיים שלי.

אני ממש לא רוצה לגור באותו סרט שבהם לאנשים אין רגשות,תחושות, אהבות, ריגושים ושאר דברים חיונים....

עולם קר ומנוכר זה יהיה, ואפל מאוד למגורים, לפחות לדעתי.

תראו את הסרט "שיווי משקל", מתאר בצורה טובה את מה שעלול לקרות אם מבטלים רגשות ותחושות.

מחשב הוא מחשב ואדם הוא אדם. אסור לערב ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שילוב מוחלט לתוך מחשב לא נשמע כמו רעיון טוב, אבל מימשק ישיר למחשב שניתן לשליטה רצונית של כל אחד זה יהיה דבר מצויין.

ככה שי לך את הפרטיות והמחשבות שלך, ומצד שני כשאתה רוצה לשתף רעיונות או מחפש מידע כל הידע האנושי נמצא לרשותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה שלך קצת עקומה. אתה רוצה לחבר אדם למחשב דרך המוח או שאתה רוצה לגדל מוח בצנצנת ואז רק תמוח לחבר

למחשב ? ואדם זה גם מבחינה פיזית. יש רק עוד דבר נוסף אני לא יודע מה זה אבל אנשים קוראים לו נשמה. ואכן יש

תמשו הזה. אני לא מבין כשאני חושב מי בעצם חושב הנשמה או המוח שלי שבתוכו יש תתודעה העצמית. כי המשו עצמו

יודע הרבה דברים כשהוא לא בגוף ביולוגי.

וכשתחבר תמוח למחשב יקרה מה שאתה תתכנן שיקרה. אם לא תתכנן כלום אז המוח יתחשמל. באיזה שילוב אתה רוצה לחבר

שאלתך רחבה מדי בלי כיוון.

עריכה: מאסטר נרגילה יש לך תמשחק שבתמונה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמבדיל "אותנו" ממחשב זאת תודעה והוא עושה מה שאומרים לו.

וחבל שאתה חושב ככה :-\

כבר יש מחשבים עם תוכנות מאוד מפותחות בעלי תודעה עצמית אשר מודעים לסביבה שלהם ומסוגלים לקבל החלטות

וחבל שאני חושב ככה על מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...