Windows 8 Release Preview שוחרר - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 8 Release Preview שוחרר

Artist

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי שאלה, אם יש לי לפטופ שיש עליו וינדוס 7, כדאי להתקין שם את הוינדוס 8 כשפן ניסיונות? זה ימחק לי את ה 7? ימחק את הקבצים? יהיה קל אחר כך למחוק את 8 ולהתקין גרסה סופית אם אהיה מרוצה מזה?

אשמח אם תעשו קצת סדר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שניכם צודקים :)

98 הצלחה

מילניום כישלון

XP הצלחה

ויסטה כישלון

7 הצלחה

8 כישלון?

הצלחה מבחינתי, זו מערכת הפעלה שעובדת כמו שצריך out of the box ולא מערכת הפעלה שצריכה SP 2 בשביל לפעול כמו שצריך. בSP2 למשל, לא רעה, יציבה וגם מהירה כמו Win 7. אבל עד שהיא הגיעה לSP2 כולם כבר שכחו ממנה.

98 - עד לSE היה לה קריסות.

XP - בעיה רצינית של דרייברים בהתחלה והמון פרצות עד SP2.

7 לעומת זאת - OS מצויינת החל מRTM ללא כל בעיה רצינית ונפוצה שניתן להבציע עליה.

אני מדבר על סמך נסיון אישי שלי. אני לא מאלה שמלכלכים על MS כל יום, ובכל זאת להוציא OS כזאת בלי באגים זה לא עניין של מה בכך. אבל זו דעתי בנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש במערכת הפעלה כל כך הרבה אספקטים וכל כך הרבה מקרי קצה שגם שניים שלושה גרסאות מוקדמות לא יכולות לפתור.

ווינדווס 7 היא למעשה שדרוג של , הפקת לקחים ותיקון באגים. לכן היא הייתה מוצלחת יחסית out of the box.

אם ווינדווס 8 יעבוד בצורה חלקה יחסית out of the box (כמו שנראה בנתיים), זה יהיה חשוד כשדרוג של 7 בלבד ולא משהו מהפכני יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקנתי, אפילו כמערכת ראשית :)

בינתיים נראה טוב

המערכת זריזה אבל דורשת תקופת הסתגלות

מחכה שNVIDIA יוציאו לגירסה הזאת )הם הוציאו לגירסה הקודמת) כדי שהביצועים הגרפיים ישתפרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי אתמול בערב.

למי ששאל איך להתקין, פיניתי שטח בגודל 20 ג"ב על ההארד דיסק, ובזמן ההתקנה של וינדוס 8 יצרתי שם מחיצה והתקנתי בה את המערכת.

בזמן ההדלקה של המחשב אפשר לבחור אם לטעון את וינדוס 7 או 8.

כשנמאס אפשר פשוט למחוק את המחיצה של וינדוס 8 ולהרחיב בחזרה את המחיצה של וינדוס 7 (זה מה שעשיתי בגרסה הקודמת שיצאה).

זה יותר נוח לי מאשר מכונה וירטואלית.

כמו שכבר אמרתי, המטרו מבחינתי הוא שינוי מרענן. לי כבר נמאס מהמראה ה"מסורתי" של וינדוס.

מצד שני, אני לא יודע איך יהיה לעבוד עם זה לאורך זמן.

יש לי בעיה מציקה מאוד בינתיים, והיא שאני לא ראיתי דרך לסגור תוכנית בצורה נוחה. צריך ללכת למסך התחלה, להזיז את העכבר לצד שמאל ולסגור את התוכנית דרך הפאנל של כל התוכניות.

שינויים מהותיים מהגרסה הקודמת לא מצאתי בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...