sony xperia u - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sony xperia u

netanelf

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לקנות את הדגם הזה, הוא נראה בגודל המתאים לי, עונה על הצרכים ומעוצב יפה (-:

שתי שאלות:

עברתי לא מזמן לגולן טלקום,

העניין הוא שאני רואה שמוכרים את הדגם st25i, שזה דגם שאינו תומך בתדר 850 בדור 3.

1. האם לדעתכם עדיף לחכות ולמצוא חנות שתמכור את הדגם st25a שתומך ב850 ? (שנראה שימושי בארץ)

2. האם עקב החוק החדש אני יכול לדעת כמה מיסים אשלם אם אזמין את המכשיר לדוגמא מפה:

http://www.clove.co.uk/sony-xperia-u-black

(המחיר שם הוא כ 1050 ש"ח לא כולל מיסים ומשלוח

תודה מראש

נתנאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק אתמול הזמנתי אותו לאבא שלי לכן אולי אוכל לעזור :

1. expansys שבבריטניה מוכרים את המכשיר שאמור להיות בגרסאת ST25A שתומך בשני התדרים (850+2100). אפילו הלכתי צעד קדימה והתקשרתי למוקד המכירות שלהם וביררתי בוודאות שזה תומך בשני התדרים ונאמר לי שכן. נשאר רק לקוות שלא הטעו אותי בכוונה/לא בכוונה.

2. בעניין המיסים - קצת מסובך ולא חד משמעי לדעתי. הפטור הוא ממכס (עדיין צריך לשלם מע"מ) והוא עד 1200 ש"ח. לי יצא אתמול כולל משלוח הכי זול שיש 1210 ש"ח. אין לדעת איך יתייחסו לזה במכס, אם זה בכלל יעצר שם. לדעתי תמיד כדי לקחת בחשבון את המקרה הגרוע ביותר שבו המכשיר נעצר במכס ואתה צריך לשלם את כל המיסים - דהיינו המכשיר יצא לך בסופו של דבר כ-1600 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

לא הכרתי את החנות הזו,

(והם מקבלים פי-פאל בסכומים האלו - שזה פלוס מבחינתי)

שלחתי להם מייל בעניין (באתר הם לא מצביעים על דגם מסויים)

אני חושב שאזמין בקרוב (-:

נתנאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. בעניין המיסים - קצת מסובך ולא חד משמעי לדעתי. הפטור הוא ממכס (עדיין צריך לשלם מע"מ) והוא עד 1200 ש"ח. לי יצא אתמול כולל משלוח הכי זול שיש 1210 ש"ח. אין לדעת איך יתייחסו לזה במכס, אם זה בכלל יעצר שם. לדעתי תמיד כדי לקחת בחשבון את המקרה הגרוע ביותר שבו המכשיר נעצר במכס ואתה צריך לשלם את כל המיסים - דהיינו המכשיר יצא לך בסופו של דבר כ-1600 ש"ח.

הפטור הוא על מכס, לפלאפונים יש "מס קניה". תכלס זה אותו הדבר, אבל אין פטור (מלבד פטור רגיל עד 75$).

33.4%.

http://62.219.95.10/misimmeruk/taxesconc.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

אם כך Xtract צדק והמחיר הסופי (אם החבילה תתפס) צריך להיות באיזור 1600 ש"ח, נשמע ל עדיין כמחיר סביר.

בעניין התדרים, לא התכוונתי לפגוע, אך ממה שכתוב ב Technical Details באתר שלהם,

נראה שהם צירפו שם את שני הדגמים, להבנתי אין דגם שתומך בתדרים: HSDPA: 850 900 1900 2100

ולכן עדיין נראה לי שאחכה לתשובה רשמית שלהם

ושוב,

תודה לשניכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...