חבילת Battlefield Premium, כל הפרטים כאן (End Game שוחרר למנוי Premium). - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילת Battlefield Premium, כל הפרטים כאן (End Game שוחרר למנוי Premium).

--Shadow--

Recommended Posts

אני מניח שהאנשים פה לא מכבים את המחשב אף פעם והמנוחה היחידה זה sleep, עשיתי ריסטרט אחרי תחילת הלאגים שהיו באמצע השבוע ועד שלא כיביתי אותו הלאגים המשיכו כאילו נשמרו בפרופיל שלי... שווה לנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 463
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לכולם.

אני לא מבין בדברים האלו ואף פעם לא שחקתי ברשת. רציתי לשאול איך רוכשים את המשחק..פיזית מחנות או דרך אתר קונים רישיון..מה הכי זול ואם אפשר לינק. אם כבר אני קונה אז כדאי את החבילת הרחבה הזו נכון? או שחייב לקנות משחק רגיל ואז אותה?

כמה צריך לעלות העסק?

נ.ב המערכת שלי די סבבה למט כרטיס 6850 שייאלץ אותי להתפשר בגרפיקה. חוץ מיזה יש לי 100M בלי בהוט ו- בב"ל..לא יהיו בעיות?

תודה לעוזרים...ממש בא לי לשחק את המשחק הזה ברשת אחרי שראיתי כמה ב- YT!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לקות דרך שזאת החנות של EA, אפשר לקנות רק Key בכל מיני אתרים ואז להוריד את המשחק דרך התוכנה, שאותה אתה צריך להוריד בכל מקרה כדי לשחק, אתה צריך לקנות גם את המשחק וגם את חבילות ההרחבה. פרימיום הוא בעצם שרות של EA שנותן לך כל מיני דברים שוליים, אבל מה שחשוב (בעיניי לפחות) זה שהוא נותן לך חמש חבילות הרחבה, ששלוש מתוכן עדיין לא יצאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני חושב (95%) שזה סוג של ארטילריה. הרכב יהיה כנראה לבן אדם בודד או שניים (הרי מה עוד יש מה לעשות איתו) והוא יהיה דומה ל-mortal (לדעתי) חסר הגנה, בעל יכולת פגיעה מסיבית.

נראה לי שיהיה כיף לעשות איתו carpet clearing . >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...