חבילת Battlefield Premium, כל הפרטים כאן (End Game שוחרר למנוי Premium). - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילת Battlefield Premium, כל הפרטים כאן (End Game שוחרר למנוי Premium).

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 463
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הAC -130 בהחלט OP כרגע אך צריך לזכור שממש קל להוריד אותה, כל עוד אתה לא בסרבר עם אידיוטים שלוקחים את המטוס של הקבוצה שלך בתור המטוס צניחה הפרטי שלהם אז הAC 130 לא תשרוד, אני אישית הורדתי כבר 3-4 AC130 עם ויש לי פחות משעה על AK.

מה שכן פשוט לא כיף לשחק RUSH, זה כבר לא RUSH זה בוא נהרוג כמה שיותר רוסים ובדרך נהרוס M-COMS.

אני מתאר לעצמי שעם הזמן הכמות נשקים ומשאבים שיש לUS תרד וככה המשחק יהיה קצת יותר נוח.

ד"א אני היחיד שממש שונא את ARMORED SHIELD או שזה דעת הרבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתם את Tank Superiority ?? זה כיף לשחק במיוחד במפות של Bandar Desert ו- Armored Shield

מצב משובח. בדיוק חזרתי עכשיו מראונד של איזה 3~ שעות ב Armored Kill. הבעסה מתחילה כשנובים מזוהמים מציבים SOFLAMים ומתחילים לנסות להוריד טנקים עם ג'אוולין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי שעתיים במשחק ב- DLC החדש , סה"כ התרשמתי לטובה.

המפות מרשימות מאוד , הגודל שלהם דורש חשיבה מחדש איך לשחק Conquest.

Tank Superiority הפתיע אותי לטובה, זה ממש כיף ואני מסכים עם ההערה שלא כדאי לשחק את זה בשרתים גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפות גדולות ויפות עם הרבה מרחב פעולה.

אני התחלתי להתקדם בניסיון שלי עם וצלף במפות האלה (אני די גרוע בשניהם). המפות הגדולות הן פלטפורמה מעולה בכדי לשפר את התחומים האלה (או טנקים ו engineer למי שחלש בהם) .

חייב להוסיף שה gunship זה אחלה פנייטה (מסתובב לו שם, אבל קל מאוד להוריד אותו) לנובים (כמוני- במיוחד עם מטוסים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפות גדולות ויפות עם הרבה מרחב פעולה.

אני התחלתי להתקדם בניסיון שלי עם וצלף במפות האלה (אני די גרוע בשניהם). המפות הגדולות הן פלטפורמה מעולה בכדי לשפר את התחומים האלה (או טנקים ו engineer למי שחלש בהם) .

חייב להוסיף שה gunship זה אחלה פנייטה (מסתובב לו שם, אבל קל מאוד להוריד אותו) לנובים (כמוני- במיוחד עם מטוסים).

מסכים עם כל מילה.

Alborz Mountains היא פשוט מפה מדהימה , גם יפה , גם מגוונת , בקיצור תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...