להתקין Ubuntu לכונן C או D? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להתקין Ubuntu לכונן C או D?

Recommended Posts

שלום לכולם!

התנסיתי קצת במערכת ההפעלה (דרך דיסק) והתלהבתי, המחשב הישן פתאום רץ. החלטתי להתקין במקביל לווינדווס (ויסטה).

הכוננים שלי מחולקים ל-40 GB בכונן C וכ-150 GB בכונן D. בכונן C נמצאת מערכת ההפעלה (ויסטה).

האם אני צריך להתקין את האובונטו ל-C או ל-D?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסק של מאפשר להריץ התקנה מתוך וינדוס, או מתוך כשהוא רץ מהדיסק (כמו שעשית). אני ממליץ להתקין רק מתוך אובונטו

המערכת צריכה כמה GB פנויים (במינימום 5 בערך אבל תשים לפחות 10 שלא יקרה שהתקנת כמה תוכנות ונשארת בלי מקום במחיצה)

תוודא שיש לך מקום כזה פנוי במחיצה שבא לך (נניח ב D), ותקטין את המחיצה כך שישאר בדיסק הקשיח מקום ריק שלא שייך אליה. במקום הריק הזה תוכל ליצור את המחיצות שלה. אם אתה לא יכול לשנות את גודל המחיצה, תעשה עליה DEFRAG ותמשיך הלאה

בהתקנה של , יהיו לך כמה בחירות :

למחוק את כל הדיסק ולהתקין אובונטו - לא

להתקין אובונטו למקום ריק בדיסק הקשיח - אם יצרת מקום ריק אל ידיי הקטנת מחיצה, תבחר את זה

להקטין מחיצה קיימת להתקנת אובונטו - אם לא הקטנת מחיצות בעצמך, תבחר את זה כדיי שאובונטו תקטין את המחיצה ותיצור לעצמה מחיצות נפרדות

מערכת (לא רק אובונטו) משתמשת במחיצות משלה לעבודה. כמו שוינדוס עודת אם NTFS ו FAT32 / EXFAT, עובדת אם EXT2/3/4, SWAP ומערכות קבצים אחרות של . המחיצות של אובונטו יהיו באחת או יותר מהמערכות קבצים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...