פרוייקט תחרות המודינג - אולי אפשר אחרת? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט תחרות המודינג - אולי אפשר אחרת?

TheBlackTulip

Recommended Posts

דיברתי עם אבא שלי והוא אמר שהוא ידבר בעיריה והכל שנסדר אולם זפורט כזה בחינם או במחיר נמוך כולל חשמל והכל וגם אולי הערוץ המקומי וקצת פרסום ובכלל עזרה של משטרה ואולי עזרה עם כל הקטע של הסידור אז יש תקווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר תחרות בשביל מה לכל הרוחות עוד אחת??? אחרי פרק זמן ארוך יותר אפשר לארגן עוד אחת, אבל לא אחת על השניה. לא יצא מזה שום דבר. זה באמת דבילי, רדו מזה.

אתם ילדים קטנים, אין לכם מספיק כוח בשביל לארגן דבר כזה תקלטו זה גדול עליכם. אנשים בעלי מוניטין וכוח כמו YNET ו HWZONE כבר מארגנגים אחת כזו אין צורך בעוד אחת.

רק תחשבו על זה ... אתם מארגנים תחרות שואלים אתכם "מי מארגן" מה תגידו על זה? אני ילד בן 16 ועוד כמה כאלה כמוני? אתה לא חושב שזה נשמע פטתי ונאיבי במידה מסויימת?

בקיצור אם באמת תצליחו לארגן איזה משו, זה יהיה צולע מאוד ולא מעניין. אני אפילו אביא דוגמה: כשGAMER אירגנו אירוע דומה, למרות המוניטין והכוח שיש להם, הם לא הצליחו לארגן משהו מכובד ומעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הם דווקא נראים חברה רציניים שיכולים לעשות משהו, ואתה לא הבנ זאת לא תהיה תחרות עלובה כמו של YNET עשו (כ"כ חובבני......

אלא זה יהיה ארוע עם הרצאות וכו' וכו' וזה רק ייתרום לכולם ואפילו אם זה לא כ"כ יצליח תמיד לומדים מטעויות .

כל הכבוד אנשים ;):D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד.א הכסף שנשאר מכל העסק הולך לתרומות שזה דבר מאוד חשוב,

ועכשיו הודעה מוקדמת לכל האלה שיגידו כמה כסף כבר ישאר לכם...

אז זה לא משנה העיקר הכוונה לעזור.

ול-Bug2000 איך אתה יודע שאין לנו מספיק כוח?

אם במקרה אבא של מישהוא הוא ראש הממשלה(סתם דוגמה צינית)

אתה לא יכול לדעת את מי אנחנו מכירים שיכול לעזור ומי לא , אז בבקשה אל תגיד סתם דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הגזמתם...

שלוש תראדים של 10 עמודים?? (אם ניתן לתראד הזה עוד יוםיומיים הוא יגיע לשם) על אירגון פרטי?

תנו הודעה אחת ותפסיקו לתת פרטים על דברים שאין לכם או דברים שאתם רוצים, שיהיה לכם פרטים תפרסמו, בנתיים כל משתמש חמישי קופץ ומארגן מסיבה...

שמישהו יהיה רציני, שישלך לי הודעה פרטית (רצינית!) ואולי אני אפילו יפתח סטיקי.

יום טוב לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...