פרוייקט תחרות המודינג - אולי אפשר אחרת? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט תחרות המודינג - אולי אפשר אחרת?

TheBlackTulip

Recommended Posts

היי אנשים עזבו את כל הויכוחים, דיי לריב על מי מי יותר צודק למה ואיך!! :lsvader:

HWzone ביחד עם PcTip, ו IsraMods ועוד פורומים מפורטלים גדולים ומרכזיים בארץ - אנחנו מהווים קהילה דיי גדולה של חברה בין הגילאים של 14 -30+ של חברה דיי רציניים שמתעסקים במודינג פרופר ובמחשבים באופן כללי ועושים את זה מתוך אהבה כפייתית לכל מה שקשור למחשבים שלנו או סתם בשביל הכיף שבדבר.

בואו אנחנו נארגן איזה יום שיכיל בנוסף לתחרות שתבוסס על כללים שיקבעו מראש נוסיף שם הרצאות מוכנות מראש שיעבירו ויכתבו על ידי קבוצה של חברה מהפורומים ולא סתם באיזה טיילת על איזה גג אלא באיזה אולם גדול ויכול להיות אפילו אולם .

בוא לא נחכה שחנות זאת או אחרת תבוא להציע לנו פרס של איזה 300 שקל אלא אנחנו נאסוף סכום כסף לא גדול של בערך לא יודע אני זורק בין 30 - 80 שקל למשתתף ונארגן משהו גדול שיכלול כמו שאמרתי תחרות הרצאות הגרלות ומה לא אולי אפילו איזה מסיבת קטנה :cwm39:ואני בטוח שאבי הידוע כ (NVB777) מפיסי טיפ יוכל לתרום את הקסאון בתור שרת משחקים שלו לכמה שעות עבודה ואולי תוך כדי כך סוף כל סוף למכור אותו. :beerchug:

אחרי שנארגן חבילה לא קטנה של משתתפים מעוניינים נוכל אז אנחנו לפנות לגורמי תקשורת דוגמא YNET ועוד אין ספור עיתוני נוער ומחשבים בארץ וכאשר יהיו לנו סיקור דיי רציני מצד התקשורת אז אני בטוח שחנויות כמו KSP פנדה סימפלטק ועוד יהיו מוכנים תמורת חסויות ושלטי ענק ופרסמת לתרום לנו דיי הרבה פרסים חוץ מהפרסים שאנחנו נוכל לארגן מהכסף שכל אחד מהמשתתפים ישלם :biggringift:...

תראו לא הכל חייב להיות כזה מסובך, בטוח אפשר למצוא איזה אולם באיזה מכללה שבמקרה יש בה גם אולמי הרצאות שתיהיה מן הסתם תמורת הסיקור התקשורתי של העניין ואתם יודעים שקהילת המחשבים בארץ היא דיי גדולה ואם נוכל להוכיח את הכוח שלנו אולי אז נוכל ביחד לארגן משהוא

:coolman:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף אחד שלא רב על שטויות קטנות ולא שם על כל אחד שחושב שזה רעיון מטופש של ילדים קטנים נו מה קרה אני בטוח שנצליח עם רצון אז כן תתחילו לארגן(אני שם רחוק באוסטרליה) וניראה .........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאמרת וורוד מידיי, כל מה שכתבת זה בגדר דיבור ולא מעשי, יפה מאוד שאתה בא ויוזם רעיון, אבל כל-עוד והדברים האלו לא יקרו הדיון הזה ימשך לעשרות עמודים ולא נגיע לכלום, זה ברור, אתה, במקום לבוא עם רעיון תבוא עם משהו מעשי! רק ככה באמת העניינים יתגלגלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סוטר את עצמך.

עוזה אני לא רוצה להיכנס .

כן כן לא לא הבעתה את דעתך אני לא חושב שאתה צריך לשנות אותה אם זה מה שאתה חושב לכל בן אדם יש דעה אישית בין אם היא טובה או לא טובה או חכמה או לא חכמה אז בה נראה איך הולך אם יילך טוב מי יודע אולי תשנה את דעתך לדעה יוצר חיובית.

ניחייה וניראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד מוכן ורוצה, אבל כמו שראית את שני הדיונים הארוכים לפני , אז תדע מעכשיו שהתראד שלך ינעל,

זה ממש חבל שזה מה שקורה אבל אין מה לעשות , יש אנשים שבמקום לעזור הם הורסים , או קיי בסדר

להעיר הערה/דעה אבל לא מיליון פעם כי את הערה מבינים פעם אחת ולא צריך לחזור עליה שוב ושוב.

אני מאחל לך בהצלחה!! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווו בנאדם ברמה אדם שחושב נכון!!

כל הכבוד אחי

עכשיו סוף כל סוף אז תקשיב יש כאן כמה(גם אני במיוחד) שרצינו לארגן אז תצטרף אלינו ונכין את כל הפעילות וכשהכל יהיה מוכן נודיעה בכל הפורומים על הרשמה ואז תיהיה תחרות וכל מי שאמר שאנחנו מדברים שטויות יאכל תלב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...