איך\איפה למכור את המחשב הישן? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך\איפה למכור את המחשב הישן?

bomsa400

Recommended Posts

שאלה: איפה אפשר לפרסם מחשב ישן למכירה?

המקומות הראשונים שעלו לי בראש זה מקומות כמו yad2.co.il , winwin.co.il וכאלה אבל ממש לא נראה שיש שם מישהו שיתעניין במחשב ישן, זה נראה לי יותר למשוגעים לדבר שמחפשים משהו להתקין עליו לדוגמא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה ישן?

חוץ מזה, גם פה באתר יש מדור "יד שנייה" אם לא שמת לב.

אחד בן 3 וחצי, השני בן יותר מ 6 (ממש ישן שמותקן עליו UBUNTU)

אבל בלי קשר, חוץ מלוחות יד שנייה כלליות כמו YAD2 יש עוד מקומות? יש לוחות YAD2 שמיועדות למשוגעים למחשבים ישנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת אולי על תרומה למישהו נזקק?

פשוט לתרום משהו שאתה כבר לא צריך, והערך הכספי שלו לא גדול, אבל יעזור למי שצריך ואין לו כלל מחשב.

כמובן לא מחשב מיושן שאי אפשר לעבוד עליו, אבל מחשב תקין בן 4-5 שנים יכול לשרת מצויין ילד או נער להכנת שיעורים, לאינטרנט וכד'.

תחשוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לתרום משהו שאתה כבר לא צריך, והערך הכספי שלו לא גדול, אבל יעזור למי שצריך ואין לו כלל מחשב.

כמובן לא מחשב מיושן שאי אפשר לעבוד עליו, אבל מחשב תקין בן 4-5 שנים יכול לשרת מצויין ילד או נער להכנת שיעורים, לאינטרנט וכד'.

תחשוב על זה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על זה.

כן, הלכתי עם זה לבית אבות שלידי ברחוב ביאליק, הם לא רצו. אמרו שהוא יותר מידי ישן.

בגלל זה בעצם פתחתי את הדיון הזה, כי נראה שאם אף אחד לא מוכן לקבל אותו אז מי ירצה לקנות אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מדי ישן בשביל בית אבות? תנסה אתר agora.co.il לפי המבחר שראיתי שם יש סיכוי שיחתפו אותם . לפני 3 שנים היו מחשבי core 2 אם זכור לי נכון שזה אחלה מחשב. גם עם pentium d אפשר להסתדר לא רע או עם איזה . לפני 6 שנים אם זכור לי נכון היה 4 בעיקר . אני עדיין לא עוקב אחרי זמנים טוב .

אני נתתי את המחשב הישן שלי לבת שלי והוא גם מוריד דברים בזמנו החופשי. זה Q6600 עם 9800GTX - מחשב לא רע בכלל אבל צריך להתקדם כל 4 שנים ;) .

באגורה נתתי עיתוני בלייזר ישנים - ארגז ענק ומלא ומהר מאוד שני אנשים התענינו ובמידה והראשון היה מבריז הינו נותנים אותם למישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...