משטח לעכבר ב-359 ש"ח?! אני מדמיין? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משטח לעכבר ב-359 ש"ח?! אני מדמיין?

Boris_yo

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדרך כלל המחולט מי שקונה שם אלו אנשים שלא מבינים יותר מידי בעולם המחשבים

בבאג אתה מתכוון? אתה יודע שעל מה שלא נותנים אחריות בKSP, נותנים בבאג לפי אחריות יצרן? בן אדם אחד שקנה מערכת של מותג אמין (לא זוכר בדיוק איזו מערכת) בכמה אלפים לעומת אותה מערכת אך יותר זולה שמכרו באמזון, נתקל בבעיות איתה אבל אם הוא היה קונה מאמזון, סביר להניח זה לא היה קורה.

בקיצר הנקודה היא שKSP מייבאים מוצרים של דרגת ב'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, איך התגובה הזאתי בכלל קשורה לעולם? :facepalm:

מה לא אהבת? למה לא קשורה? אני אחדד, בKSP הכל זול כי הם מוכרים חלקים דרגת ב' ובנוסף לא נותנים אחריות למוצרים מסויימים שאכן קיימת אחריות עלהם. דוגמה? משטח למחשב נייד N315 של LOGITECH:

בKSP הוא עולה 120 ש"ח ואין אחריות עליו לעומת אותו מוצר שנמכר בבאג עם 3 שנות אחריות אך עולה 149 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בכלל לטיב המוצרים ב KSP לכך שהמחירים בבאג יקרים?

מתוסכל מ KSP? תמצא מקום אחר לשפוך את זה בו.. אין קשר בין הדברים.

ולמה אין אחריות ב KSP? מאותה הסיבה שהמחיר יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בכלל לטיב המוצרים ב KSP לכך שהמחירים בבאג יקרים? ולמה אין אחריות ב KSP? מאותה הסיבה שהמחיר יותר זול.

יש חלקים/מוצרים מסוג ב' שKSP מוכרים בזול יותר וכאשר לקוחות נתקלים בבעיות, KSP לא שולחים אותם לתיקון חזרה, אלה "מנסים" לתקן במעבדות שלהם. במקרה של משטח של לוג'יטק בכלל לא היה אחריות כפי שביררתי אצל נציג מכירות KSP למרות 3 שנות אחריות שבאג נותנים. זאת הסיבה שKSP זולים יותר.

נ"ב אני הזמנתי היום משטח של לוג'יטק באייבורי מחשבים. למרות שהם מתחרים עם KSP וטיפה יותר יקרים, הם נותנים אחריות של שנתיים על משטח בשונה לKSP. לא ידוע לי על איכות חלקים/מוצרים אצלהם. נכון להיום, בבאג משטח למחשב של לוג'יטק עולה 149 ש"ח אבל אחריות היא שנה אחת יותר, דהיינו 3 שנות לעומת שנתיים באייבורי מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, KSP לא קונה מייבואנים הראשיים בארץ ומחזיקה מעבדה משל עצמה - כל זה בשביל להוזיל עלויות.

איך זה קשור לטיב המוצר ואילו הוכחות יש לך אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסיכולוגיה בגרוש... בגלל שבבאג דופקים מחיר פי 4 אז המוצר הוא סוג א'?... בקיצר הם מצליחים לעבוד על אנשים לא מבינים וכאלה שחושבים

שאותו מוצר רק יקר יותר הוא איכותי יותר... סבבה מי שזה עושה לו טוב שימשיך להיות פראייר.. רק בגלל אנשים שלא מבינים הרשת הזאת קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך באג לא נסגרו עד היום..?

כנראה שחוסר הידע במחשבים/מולטימדיה של עם והפריסה הארצית של סניפי באג מחזיקה אותם על הרגליים.

אפילו מבצעי ה"black friday" שלהם בגדר בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן דומה דיסק 500 גיגה למאק עולה מעל אלף ש"ח כי הוא למאק.....

כאשר אותו דיסק בדיוק שנמכר "למחשב רגיל" עולה 400 ש"ח זה דיסק מעפן ולא טוב.

נכון שהאיפון 4s נראה הרבה יותר טוב מ4 הישן. ממש רואים את זה....פשוט הקווים החדשים והצורה אין.. עשו אותו הרבה יותר נוח ליד מאשר 4.

צריך לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, KSP לא קונה מייבואנים הראשיים בארץ ומחזיקה מעבדה משל עצמה - כל זה בשביל להוזיל עלויות.

איך זה קשור לטיב המוצר ואילו הוכחות יש לך אני לא יודע.

לגבי "מוצרים סוג ב" אין לו שום הוכחות - הוא מדבר שטויות.

לגבי אחריות - יש מוצרים רבים שKSP קונים מיבואנים גדולים (וגם האחריות ניתנת ע"י היבואן) ויש מוצרים שKSP מייבאים בעצמם. כמובן, עם היקפי המכירות העצומים שיש להם בכל סניף, הגיוני שתהיה מעבדה בכל סניף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין נכון אבל יש שמועות...

לגבי אחריות - יש מוצרים רבים שKSP קונים מיבואנים גדולים (וגם האחריות ניתנת ע"י היבואן) ויש מוצרים שKSP מייבאים בעצמם. כמובן, עם היקפי המכירות העצומים שיש להם בכל סניף, הגיוני שתהיה מעבדה בכל סניף.

אז למה הם לא נותנים אחריות למשטח למחשב של לוג'יטק דווקה בזמן שחנויות אחרות נותנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע :)

זה הכל תלוי במוצר - יש דברים שהם לא "מתעסקים" איתם כמו קשיחים (לכן המחירים שלהם גם לא היו כאלו זולים לפני השטפונות), וכו'.

קירור הגיוני מאוד שינסו לייבא בעצמם. בכל מקרה מה שאני אומר הוא גם בגדר השערות וזה לא אומר שהם מייבאים "מוצרים מסוג ב'".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...