משטח לעכבר ב-359 ש"ח?! אני מדמיין? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משטח לעכבר ב-359 ש"ח?! אני מדמיין?

Boris_yo

Recommended Posts

לפני 5 שנים אם הייתי אומר שראיתי שמשטח לעכבר ב-359 ש"ח, לא היו מאמינים לי. אבל היום זה אמיתי:

http://bug.co.il/prodtxt.asp?id=9622

359 ש"ח... הם מטורפים לגמרי! שלי שאותו מותג אבל דגם KABUTO קניתי ב-80 ש"ח בBUG גם שלא זול ודומה אפשר להשיג בEBAY או באתרים כמו DX בכלל ב~$8-$10!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול להיות שBUG יקרים יותר בגלל אחריות של מוצר לעומת KSP? לדוגמה, בעבר רציתי לקנות משטח למחשב N315 ובדקתי בKSP ו בIVORY. התברר שבKSP יותר זול ב-15 ש"ח אבל לא נותנים אחריות אבל בIVORY נותנים אחריות של שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חושב לָמַה.

אם כבר תמחרתם את זה ב359 למה שלא תעגלו ל500?

אז מה אם אני ציני כרגע???!

מעניין אם באג גם עוקבים אחרי הפורום הזה.

וגם אם כן, על הפוסט הזה הם לא יגיבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם סיבה לתמחור כזה היא קמצנות, מיסים, טרטור, עובדים וכו' אבל קמעונאים/רשתות מקומיים צריכים להבין את המציאות של היום - דרך חופשית ליבוא אישי, אפשרות שלנו לבחור כצרכנים. לא נהיה יותר פראיירים מנוצלים שלכם ולכן תמצאו דרך לשמור אותנו כלקוחות, אחרת תפסידו אתם בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יהיו פרייארים ותמיד יהיו צרכנים לא נבונים שיקחו את הדבר הראשון שמוכרים להם בלי קשר למחיר, אז אתה יכול לשפוט אותם, אבל לא יכול להאשים אותם שהם מנסים להרוויח כמה שיותר כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו באתר של רייזר (די גנבים שם) הפד עולה 44 יורו.

באג אוהבים להעלות מחירים ואז להציע כמו מוצר שני בחצי מחיר.

אם תקנה שני עכברי sensei בבאג יצא שכל אחד עלה 300 ש''ח לעומת KSP\IVORY שכל אחד עולה 266.

אין שום סיבה לקנות את הפד הזה בבאג מכיוון שעל פדים אין אחריות חוץ משלמות הפד במסירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...