DownSampling עבור HD4870 לא עובד... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DownSampling עבור HD4870 לא עובד...

J S Bach

Recommended Posts

היי,

ניסיתי לפעול לפי המדריך הבא:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=472941

אך משום מה זה עובד. (מסך U2312HM עם חיבור DVI וכ.מסך HD4870)

פעלתי בדיוק לפי המדריך, אך משום מה האופציה לרזו' החדשה לא מופיעה, למישהו יש רעיון למה וכיצד ניתן לפתור את זה?

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להסיר את הדרייבר לחלוטין ולהתקין מחדש (12.4 למרות שבתוכנה עצמה זה מראה לי משום מה שזו גרסה 12.3) ומליון קומבינציות אבל שום דבר לא מצליח.

למישהו יש רעיון?

אולי זה קשור לאיפה שמיקמתי את התיקייה\קובץ JAR? |שולחן העבודה|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ,אין לך מה לחפש עם Downsampling ,עושים את זה בעיקר אם יש לך כרטיס מסך מאוד חזק ורזולוציה לא גבוהה וככה אתה יכול לנצל את החומרה טוב יותר .

אבל אצלך זה לא המצב ,הכ.מסך שלך בקושי מתמודד עם המשחקים החדשים ,ככה שלדעתי תוותר על זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין להשתמש בזה לדיאבלו 3 שה-AA המובנה שלו מחורבן. כרטיס המסך סוחב את המשחק יופי ואני בטוח שיעשה זאת גם ברזו' של 2880*1620, אני רק לא יודע איך לעשות את זה כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה חדשות טובות לבעלי כרטיס שסוף סוף יכולים לעשות Downsampling, משמע OGSSAA בכל משחק ללא תלות בתמיכה\תאימות. :xyxthumbs:

Sphere, קראת את כל התגובות שם? למשל:

Try going into Advanced Settings in the screen resolution box and uncheck "Hide modes that this monitor cannot display".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן קראתי את כל התגובות ווידאתי שהכול כמו שצריך, לכן אני לא מבין מה הבעיה.

איפה אני אמור בכלל למקם את הקבצים? אני חילצתי את התיקייה לשולחן העבודה והשארתי אותם בתיקייה בלי לשנות שם או כל דבר אחר, יכול להיות שזו הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגדיר רזולוציה custom יותר גבוהה ממה שהמסך תומך. כשאתה בוחר אותה במשחק למשל, הוא מרנדר לרזולוציה הגבוהה, ואז מתבצע scaling לרזולוציה native בזמן אמת. התוצאה היא כביכול AA על כל התמונה, או OGSSAA. בנוסף לטקסטורות חדות יותר ורמת פירוט גבוהה יותר.

מבחינת ביצועים, זה משתנה, יש משחקים ש-AA מסורתי מכביד יותר משימוש ברזולוציה גבוהה, ויש שלהפך... תלוי גם איזו רזולוציה custom בחרת (כמה שיותר גבוהה - תוצאה יותר איכותית \ פגיעת ביצועים יותר קשה)

החסרון העיקרי הוא טקסט ו-HUD שעלולים להיות קטנים מהרגיל. שוב תלוי במשחק, למשל ב- אין תופעה כזאת כי הם משאירים את הטקסט וה-HUD באותו גודל יחסי על המסך, ללא תלות ברזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...