סקר- מפעילות סלולריות חדשות - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר- מפעילות סלולריות חדשות

א אוהל

באיזה חברה סלולרית אתם נמצאים והאם אתם מתכוונים לעבור ?  

379 הצבעות

1. 1. באיזה חברה סלולרית אתם נמצאים והאם אתם מתכוונים לעבור ?

• סלקום , אורנג ופלאפון ומתכנן להישאר
    • סלקום אורנג' פלאפון אך מתכנן לעבור בקרוב
    • הוט מובייל
    • גולן טלקום
    • מפעילה וירטואלית אחרת

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי הדיון על פתיחת המכשיר לסים זר בעמוד 3:

לא אמור להיות פה שום עניין של "סימון לקוח"- הם מחוייבים על פי חוק עכשיו, למיטב ידיעתי, לפתוח את המכשירים לכולם- ואפילו לא אמורים להגיד להם למה- למרות שמוזר סתם לזרוק להם את המכשיר בעין ולאמר "תפתחו לי" :lol:

אני אישית פתחתי את הנוקיה שלי דרך אורנג ללא טרחה- דרך הטלפון- כשאמרתי שנוסע לחו"ל [ואכן נסעתי =]

שבוע שעבר התקשרתי לגבי שחרור הנעילה למכשיר ישן של לאמא שלי כי " גם היא נוסעת לחו"ל " ;) , ברשת סלקום

והם אמרו- אנחנו לא פותחים בטלפון- תגיע למרכז שירות.

וכך עשיתי- ושם אמרתי להם כבר ת'כלס- אין לכם משהו להציע לי כדי להתחרות אז היא תעבור בקרוב לגולן... ואכן לא הציעו לי כלום- מלבד לשלם לפחות 30-40 ש"ח יותר על אותו מוצר, וכמובן לא שכחו ללכלך על גולן, ולספר לי שהשירות הוא רק דרך האינטרנט אוי ואבוי... :lol: :lol:

מה אני אגיד לכם- לא הצליחו להפחיד אותי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באתי אליהם לסלקום, הבחורה שאלה למה אני רוצה לפתוח את הנוקיה. אז אמרתי "סתם, בא לי" והיא פתחה לי אותו.

וכדי לבדוק אם היא באמת פתחה לי הכנסתי מולה סים של .

יצאתי קקי, אה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי עכשיו במרכז שירות. שמו אותי בתור הארוך ביותר שמתקדם הכי לאט, בסוף פתחו בשניה. שאלתי את הנציג כמה יתרת התשלום שנותרה לי (מכשיר +קנס) והוא אמר לי סכום הזוי. יש מצב שהוא לא אומר את האמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו עבר להוט מובייל ויכול להגיד כמה זמן לוקח הניוד?

ואולי אנשים שעברו יכולים לספר קצת איך החברות מבחינת קליטה \ ביצועים \ שירות למי שכבר הספיק לחוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מכשיר, כמה חודשים נשארו, והאם רכשת אותו לפני נובמבר 2011?

N86, חצי שנה וכן. ההזוי הוא שההפרש בין הסכום שהוא אמר לי לסכום שאשלם אם אשאר בסלקום (לפי חשבונית ממוצעת שלי) הוא לרעת המעבר! כלומר הקנס גבוה יותר מההישארות. זה לא הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל כמה מחייבים אותך על המכשיר בחשבונית.

הסכום שאתה אמור לשלם הוא החיוב על המכשיר+8% מהממוצע של 3 החשבוניות האחרונות לחודש.

כל דבר אחר שהנציג יגיד לך- שקר.

סתם לדוגמה, אם יש לך 70 שקל חיוב על המכשיר וחשבונית ממוצעת של 300 שקל, אתה משלם 70+24, למשך 6 חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה האם חישוב הקנס כולל את מחיר המכשיר (שמופיע בחשבונית). נניח שהחשבונית היא 100 ש"ח +90 ש"ח על המכשיר, האם הקנס יחושב כ8% מ100 או מ190? בנוסף, יש לי שורה של 50 ש"ח זיכוי כל חודש הטבת ניוד והנציג טען שההנחה הזו לא נכללת ולכן מוסיפים אותה לחישוב גובה הקנס. הקטע האחרון נשמע לי הנפצה מוחלטת אבל אני רוצה לברר הכל מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה האם חישוב הקנס כולל את מחיר המכשיר (שמופיע בחשבונית). נניח שהחשבונית היא 100 ש"ח +90 ש"ח על המכשיר, האם הקנס יחושב כ8% מ100 או מ190? בנוסף, יש לי שורה של 50 ש"ח זיכוי כל חודש הטבת ניוד והנציג טען שההנחה הזו לא נכללת ולכן מוסיפים אותה לחישוב גובה הקנס. הקטע האחרון נשמע לי הנפצה מוחלטת אבל אני רוצה לברר הכל מראש.

סכום חשבונית, לא הנפצת חשבונית.

החוק מכריז בצורה פשוטה מאוד- קנס היציאה הוא 8% מסכום החשבונית הממוצע. הטבה או לא הטבה, מה שיורד לך מהויזה- 8% מזה זה מה שאתה משלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר אשלם קנס גם על המכשיר למרות שאשלם מחיר מלא בעדו והוא לא קשור בכלל לניוד? רק בגלל שעשיתי את הטעות וקניתי מכשיר מחברת הסלולר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...