חברות סלולר- חוויית שימוש - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברות סלולר- חוויית שימוש

romansah9

Recommended Posts

הצטרפותן של חברות רבות לשוק הסלולרי הישראלי, גרם לסוג של בלגן.

מאחר ונושאים רבים בפורום זה מסבירים/ מפרטים תכונות על החברות החדשות, שכחנו שלא כולם מבינים את המספרים הללו.

החלטתי לפתוח נושא זה על מנת להכניס את חווית השימוש של הצרכן (אנחנו) לתבנית העסקית של החברות.

כל מי שרוצה לשתף פה חווית שימוש, אני מבקש לגשת לנושא באופן נטראלי (על מנת לא לפגוע ולא לקדם שום חברה).

על מנת לעשות סדר, תמלאו פרטים כך׃

חברה׃

מסלול׃

אזור שימוש׃

מכשיר׃ (יכול להגביל את חויית השימוש)

קליטה׃

מהירות אינטרנט׃ (אם יש)

שירות לקוחות׃

פרט לשיפור׃ (לא צריכים לשפוך את כל החסרונות, אך מומלץ להדגיש את הבעיה המרכזית)

דוגמה אישית

חברה׃ אורנג'.

מסלול׃ 450+ 450 ללא הגבלה עם האטה אחרי 2GB כולל זיכוי על מכשיר- 145₪.

אזור שימוש׃ מרכז (יהוד).

מכשיר׃ samsung s i9000

קליטה׃ 65%-95% לפעמים יש בעיות ספציפיות ומקומיות.

מהירות אינטרנט׃ מצורפת תמונה למהירות ממוצעת.

שירות לקוחות׃ קיים בהרבה מקומות, אך מצריך זמן מוגזם (חצי יום לחכות בתור על מנת להבין שאפשר היה בטלפון).

פרט לשיפור׃ בתור חברה שנותנת שירות לאוכלוסיה כל כך רחבה, אפשר היה לשפר את שירות הלקוחות או לפחות להביא מחירים נמוכים יותר.

מקווה שאנשים ישתפו פה כדי שאנשים שלא יודעים/מבינים יקבלו יותר חומר למחשבה.

נ. ב. בערב אני מצטרף להוט מובייל, תוך שבוע+- הוסיף עוד חווית שימוש

0236f87a-f113-e48f.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא חושב שיש טעם לדבר על קליטה או מהירות גלישה וכיו"ב לגבי שלושת המפעילות הגדולות (כרגע) - פלאפון/אורנג'/סלקום. כולם יודעים את החסרונות של כל אחת ואחת. בהחלט יש מקום לדבר ולדון על השירות/הקליטה/המהירות וכיו"ב של החדשות - גולן והוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון חלקית עמרי. כבר, על פי הפרסומים, ב-50 עד 60 אחוז מהשיחות משתמשת בתשתית שלה ויש לה כבר 1000 אנטנות. לגבי גולן זה באחוזים נמוכים בהרבה(!!) אבל פורסם שם גם שכל שבוע היא מעלה לאויר עוד עשרות אנטנות חדשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבותיי, חזרתי...

והפעם עם פירוט קצר על הוט מובייל.

האמת שאתם צודקים שעל החברות הישנות כולם יודעים הכל, אז כשאני הגיע הביתה אני העדכן את הפוסט הראשי כדי שנוכל להשוות ולהבין מה באמת החברות החדשות נותנות.

חברה׃ הוט מובייל (מחובר מאתמול בערב)

חבילה׃ ללא הגבלה ב89.

מיקום׃ מרכז.

מכשיר׃ אס 1

קליטה׃ 95%-55% (הייתה בעיית התחברות באתחלה בגלל הרום שיש לי במכשיר, אך הבעיה טופלה במקום בצורה ידנית)

מהירות אינטרנט׃ מופיע בצילום מסך (נתונים די קבועים, כשבמקומות סגורים יכול לרדת עד ל 3M/s).

שירות לקוחות׃ אי אפשר להביא אליהם ביקורת בגלל שהם מפוצצים בלקוחות (לקח לי יומיים לעבור אליהם).

פרט לשיפור׃ הם יכלו זמנית להכפיל את כמות הנציגים שמטפים בלקוחות החדשים, בגלל שהם לא עומדים בעומס.

מקווה שאני לא האחרון שישתף פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...